0

Dla mnie to przedwyborcza gównoburza nic więcej.

0

@LuisSalvano zdrowia życzę w takim razie :)

0

Wiem że Klasyk rządzi się swoimi prawami ale nie widzę nas w tym meczu tym bardziej z drewnianą pomocą i delikatnie kulejacą obroną. Jedyny ratunek to sam stadion Bernabeu gdzie czujemy się jak u siebie w domu.

0

Jeszcze pamiętam Aspasa jak w Liverpoolu grał:)

4

Celta nie miękką fajką robiona , spokojnie powalczy.

1

@Coutinho007 oo tak zdecydowanie zwracam honor.

0

@Hushovt jeżeli mam patrzeć na naszą pomoc to zdecydowanie nie dam im miejsca w top 5 zestawieniu linni pomocy na świecie.

1

Czego brakuje Barcelonie? Według mnie charakterów. Puyol , Mascherano .. chłopaki na tyle oddani drużynie że wsadzali głowę tam gdzie żaden z naszych obecnych zawodników nie wsadzą nawet palca u nogi czy ręki.. baaa no prawda i to jaka :)

3

Czasem człowiek ma wrażenie jak by w naszej pomocy było trzech Rakiticiow w tej swojej najsłabszej formie , oczywiście nie umiejszajac umiejętności Rakiticiowi bo jak był w formie to zamiatal wszystkich pod dywan i dał zespołowi bardzo wiele. Natomiast aktualnie pomoc jest drewniana i bardzo mało kreatywna , spodziewałem się że De Jong bez formy nie zejdzie poniżej jakiegoś poziomu mimo wszystko , tymczasem wygląda jak Magda Gessler nawalona na lyzworolkach.

2

@Hushovt nie do końca kolego , dla mnie Ansu ma niesamowity instynkt a na 9 to podstawa. Co ty chcesz żeby 17 latek byl silniejszy od starszych kolegów? Fizycznie to nie możliwe chyba że na koksie mordo.

3

@ViscaBarca123 wspominał kiedyś że Ansu być może lepiej poradzilby sobie na 9 niż na skrzydle. W takim razie życzyłbym sobie w przyszłości zobaczyć trio Neymar , Ansu , Messi... a nóż widelec wypali. Miłej niedzieli koleżanki i koledzy !

2

@jacobFCB Gomorra jest fenomenalna , ruszaj z tym ! Numer 1.

13

@Qlewer jeden browarek załatwił sprawę, napięcie schodzi , luz w gaciach to i puenta z postem się załączyła.

103

Życie nastolatka było piękne przynajmniej w moim przypadku .. szkoła, dom , rzucenie plecaka w kąt i pyszny schaboszczak z ziemniakami i surówką do tego Dragon Ball, później wyjście na dwór i robienie różnych fajnych jak również głupich rzeczy. Człowiek zupełnie nie martwił sie niczym.. Nie byłem z bogatej rodziny ale mimo wszystko dzieciństwo wspominam pięknie i to co przeżyłem to moje. Aktualnie Żona, dzieci ( w moim przypadku jedno dziecko ) program trzeci. Pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu prowadząc własną działalność i jest to praca ciężka, natomiast po pracy dorabiam w garażu polerujac mechanicznie auta przeważnie handlarzom , człowiek do domu wraca zmęczony , wyczerpany mając oczy podparte zapałkami i mimo wszystko staram się jeszcze jakoś odciążyć żonę która też jest zmęczona ciągłą opieką nad małym dzieckiem i domem. Często wpylam kanapkę jedną ręką , drugą trzymam kochanego synka a czołem podtrzymuje butelkę z mlekiem którą zasysa mały. Mimo wszystko narodziny mojego syna i obowiązki z tym wszystkim związane to jest najpiękniejsze co mogło mnie w życiu spotkać , uwierzcie nie ma nic piekniejszego jak spojrzenie potomka oczy w oczy. Pozdrawiam la ramble i miłego weekendu życzę!

0

Chiellini jaki mlodziak w Fiorentinie ;D parę włosów więcej;D

https://zapodaj.net/5c5ee2f7c6990.jpg.html

0

To Carvajal grał w Leverkusen ?

https://zapodaj.net/08c266ef3a461.jpg.html

0

@KamQiX szczerze nie dla mnie Umtiti często gęsto bardzo słabo wyprowadzal piłkę szczególnie w pierwszej połowie, Pique chaotycznie , zdecydowanie gubili koncentrację.

1

Jak to sobie tłumaczyć? Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ;D

0

@Barca_Big_Moment niech go dalej ustawia ofensywnie.

0

Niech te Napoli gra kupę ale nie widzę nas w Neapolu bo jak gramy bez pomocy i obrony to się nie da wygrać.

0

Napoli , Real bójcie się nadchodzimy!

15

Fati słaby ? Dużo tracił to fakt ale sporo też zamieszania robił, fajny przegląd pola i jak dla mnie mecz na plus.

2

Swoją drogą Angel kupił sobie bilet do Barcelony.

0

Pomoc wola o pomoc , to z czego slynelismy jest aktualnie obok linni obrony najgorszym punktem.

7

W końcu uff , katusze straszne... Antek Man of The match , De Jong zdecydowanie najgorszy.

0

Nie mam slow na ta druzyne.

0

Ansu obok griezmann strzela.

0

My gramy na 3.1 czy na 2.2 ?

0

Pomoc i obrona jest do wymiany no co tu dużo gadać.

0

I tyle z hurra optymizmu:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?