kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Anna Grodzka przyjmuje wyzwanie ;)
https://zapodaj.net/de5e652fbe82b.jpg.html
0
@MontelQ otóż to zgadzam się w 100 %.
4
Umowa to umowa to przykre ale prawdziwe w tych czasach i nie wiem czemu się tak każdy jeszcze dziwi.
1
@Chwytliwy rosnąca jest cały czas i wątpię żeby to sie w ciągu miesiąca zmieniło.
5
Otototo!!
"Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą."
~ Maria Czubaszek
0
@alegre84 wejdź na Facebook i przeczytaj post Mariusza Pudziana:)
60
Żaden skazaniec w Paragwajskim więzieniu chyba w życiu nigdy by nie pomyślał że zagra sobie w piłeczkę z Ronaldinho, życie pisze różne scenariusze.
0
Jest i pierwszy w La liga, Garay.
0
Setien by wyjechał z Manitą z Anfield.
3
Dokładnie Liverpool gra na takiej intensywności że nawet jakby Barcelona mogła wymienić 11-stu zawodników w meczu to by nas zajechali bez mydła.
0
Coś tam oglądał Salah Messiego.
0
Jak to mówi stare pokolenie kiedyś ludzie nie mieli nic prócz siebie ,teraz mają wszystko prócz siebie :) aleeeeezz prawda ;)
0
De Jong rowniez defensywny pomocnik tak jak Thomas , ale ale ale ....
0
Thomas z Atletico to mega graczyk:)
5
Co ten Ronaldo odwala heheheh;D
https://mobile.twitter.com/juvefcdotcom/status/1236732815124893697
3
Zawsze śmieszy:)
0
Ma ktoś filmik jak real dostaje prezenty w postaci 17 punktów z ostatniego mistrzostwa Realu ?? Były kompilacje
0
@msmsms o patrz nawet nie zauważyłem:)
0
@bodzio10 mam identycznie , chinka to maszyna do zabijania.
2
@Mario96w jasne chłopie, obowiązek do obejrzenia.
0
@Janiama raczej nie , był juz taki czas kiedy Messi miał kontuzję kolana i to Neymar z Suarezem dali nam pierwsze miejsce w tabeli do stycznia i czasu przyjścia Messiego jak również wygrane El Clasico.
0
@Janiama też jestem tego zdania.
0
Jak myślicie Joanna Jedrzejczyk da radę z niesamowita chinką? Aktualnie uważam że JJ bardziej idzie w modeling jak dba karierę MMA.
0
@Janiama jestem z tych ludzi którzy uważają że Messi aktualnie jest problemem drużyny. Czas żeby gracze w końcu poczuli ten luz w gaciach po odejściu kochanego Leo.
0
@Bykunn dałbym 60% na winę Ernesto.
0
@Kwiatek67 w tym temacie jak najbardziej się zgadzam:)
16
Odbudować zgliszcza Fc Barcelony po 3 letnim panowaniu cara Ernesto Valverde to jak z malucha zrobić Porsche. Żaden mądry trener nie chciał brać tych pozostałych trocin w połowie sezonu po zwolnieniu trenera i to normalna reakcja. Nie uważam Setiena za głupca, ale do szaleńców zdecydowanie należy.
0
Kike ze wsi jesteś na wieś wrócisz:(
0
Aktualnie dla mnie jedynym trenerem który ogarnął by te łajno jest Antonio Conte.
3
Setien będzie na podium najgorszych trenerów Barcy.