16

Anna Grodzka przyjmuje wyzwanie ;)

https://zapodaj.net/de5e652fbe82b.jpg.html

0

@MontelQ otóż to zgadzam się w 100 %.

4

Umowa to umowa to przykre ale prawdziwe w tych czasach i nie wiem czemu się tak każdy jeszcze dziwi.

1

@Chwytliwy rosnąca jest cały czas i wątpię żeby to sie w ciągu miesiąca zmieniło.

5

Otototo!!

"Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą."

~ Maria Czubaszek

0

@alegre84 wejdź na Facebook i przeczytaj post Mariusza Pudziana:)

60

Żaden skazaniec w Paragwajskim więzieniu chyba w życiu nigdy by nie pomyślał że zagra sobie w piłeczkę z Ronaldinho, życie pisze różne scenariusze.

0

Jest i pierwszy w La liga, Garay.

0

Setien by wyjechał z Manitą z Anfield.

3

Dokładnie Liverpool gra na takiej intensywności że nawet jakby Barcelona mogła wymienić 11-stu zawodników w meczu to by nas zajechali bez mydła.

0

Coś tam oglądał Salah Messiego.

0

Jak to mówi stare pokolenie kiedyś ludzie nie mieli nic prócz siebie ,teraz mają wszystko prócz siebie :) aleeeeezz prawda ;)

0

De Jong rowniez defensywny pomocnik tak jak Thomas , ale ale ale ....

0

Thomas z Atletico to mega graczyk:)

5

3

Zawsze śmieszy:)


0

Ma ktoś filmik jak real dostaje prezenty w postaci 17 punktów z ostatniego mistrzostwa Realu ?? Były kompilacje

0

@msmsms o patrz nawet nie zauważyłem:)

0

@bodzio10 mam identycznie , chinka to maszyna do zabijania.

2

@Mario96w jasne chłopie, obowiązek do obejrzenia.

0

@Janiama raczej nie , był juz taki czas kiedy Messi miał kontuzję kolana i to Neymar z Suarezem dali nam pierwsze miejsce w tabeli do stycznia i czasu przyjścia Messiego jak również wygrane El Clasico.

0

@Janiama też jestem tego zdania.

0

Jak myślicie Joanna Jedrzejczyk da radę z niesamowita chinką? Aktualnie uważam że JJ bardziej idzie w modeling jak dba karierę MMA.

0

@Janiama jestem z tych ludzi którzy uważają że Messi aktualnie jest problemem drużyny. Czas żeby gracze w końcu poczuli ten luz w gaciach po odejściu kochanego Leo.

0

@Bykunn dałbym 60% na winę Ernesto.

0

@Kwiatek67 w tym temacie jak najbardziej się zgadzam:)

16

Odbudować zgliszcza Fc Barcelony po 3 letnim panowaniu cara Ernesto Valverde to jak z malucha zrobić Porsche. Żaden mądry trener nie chciał brać tych pozostałych trocin w połowie sezonu po zwolnieniu trenera i to normalna reakcja. Nie uważam Setiena za głupca, ale do szaleńców zdecydowanie należy.

0

Kike ze wsi jesteś na wieś wrócisz:(

0

Aktualnie dla mnie jedynym trenerem który ogarnął by te łajno jest Antonio Conte.

3

Setien będzie na podium najgorszych trenerów Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?