0

NIE MA LIPY! Najman na deskach :D

0

Cuenca 4... o.o

0

"Życie jest nobelon"

Życie, życie, strzał w Madrycie,
piłkę dostali kibice,
Ramos zapadł się pod ziemie,
na kolana upadł trener...

A Ronaldo strzał w bramkarza,
Kaka po nim to powtarza,
Neuer świętuję zwycięstwo,
Real poznaje się z klęską...

Schweinstenger dobija Real,
nie zacznie się biała era,
Kurewskich omija finał,
w Barcie festyn się zaczyna...

0

@Maciej83
"Ronaldinho tez podobno był nie do zastąpienia!"
I nadal tak jest. :)

0

@Marcin1997*

0

@17.09 % ludzi którzy nie chcą żeby guardiola został w Barcelonie to kibice Realu na tej stronce.

0

A tak wczoraj było do śmiechu kibicom Realu z Messiego, jak ten nie strzelił karnego. =))

0

hahaha RAMOS

0

BOŻE DLACZEGO

0

Kakakakakakaka ahagaggagagaahajaasdasdf

0

Gomez 2:0!

0

Ronaldo hahahahahaha hahahahaaa

0

ALABA 1:0!

0

karne!

0

Marcelo ma świetny drybling...

0

Granero fejl xD

0

Kaka o.o

0

sędzia przekupiony

0

Ja stawiam 85 minuta, nerwy nie wytrzymają i Pepe out, z Marcelo najpewniej :D

0

Zbieram zakłady!
W której minucie wyleci Pepe?
Obstawiamy!

0

O kurde, Benzema... o.o Jakbym widział VILLE z tym strzałem!

0

Obstawiamy ile setek jeszcze zepsuje Bayern! Ja mówię 6.

0

Jezuuuuu ALABA JEST ZAJEBISTY, ale jak Robben tego nie strzelil?

0

Karny...

0

Proszę, daj ktoś link z tego co się działo po ostatnim gwizdku na Camp Nou...

0

@Gap12,
oczywiście jak znajdę, to dam :) tylko ciężko znaleźć...

0

wiem, wiem... pokręciłem już wszystko... Na koniec śpiewali hymn i jak wchodziło 'BARCA BARCA BAAAARCAAAA' to kamera była na dwójke(chyba) kibiców, którzy krxzyczeli prosto w kamere. Nie mogę tego znaleźć...

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V2CVTQiux5s
przepraszam, myślałem że dałem ; p proszę :) a jak ktoś ma z filmikiem to proszę o link!

0

Pośpieszyłem się niestety Gap12, mam jak śpiewają hymn ale ze zdjęciami, nie filmik... :C

0

Ok już mam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?