klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NIE MA LIPY! Najman na deskach :D
0
Cuenca 4... o.o
0
"Życie jest nobelon"
Życie, życie, strzał w Madrycie,
piłkę dostali kibice,
Ramos zapadł się pod ziemie,
na kolana upadł trener...
A Ronaldo strzał w bramkarza,
Kaka po nim to powtarza,
Neuer świętuję zwycięstwo,
Real poznaje się z klęską...
Schweinstenger dobija Real,
nie zacznie się biała era,
Kurewskich omija finał,
w Barcie festyn się zaczyna...
0
@Maciej83
"Ronaldinho tez podobno był nie do zastąpienia!"
I nadal tak jest. :)
0
@Marcin1997*
0
@17.09 % ludzi którzy nie chcą żeby guardiola został w Barcelonie to kibice Realu na tej stronce.
0
A tak wczoraj było do śmiechu kibicom Realu z Messiego, jak ten nie strzelił karnego. =))
0
hahaha RAMOS
0
BOŻE DLACZEGO
0
Kakakakakakaka ahagaggagagaahajaasdasdf
0
Gomez 2:0!
0
Ronaldo hahahahahaha hahahahaaa
0
ALABA 1:0!
0
karne!
0
Marcelo ma świetny drybling...
0
Granero fejl xD
0
Kaka o.o
0
sędzia przekupiony
0
Ja stawiam 85 minuta, nerwy nie wytrzymają i Pepe out, z Marcelo najpewniej :D
0
Zbieram zakłady!
W której minucie wyleci Pepe?
Obstawiamy!
0
O kurde, Benzema... o.o Jakbym widział VILLE z tym strzałem!
0
Obstawiamy ile setek jeszcze zepsuje Bayern! Ja mówię 6.
0
Jezuuuuu ALABA JEST ZAJEBISTY, ale jak Robben tego nie strzelil?
0
Karny...
0
Proszę, daj ktoś link z tego co się działo po ostatnim gwizdku na Camp Nou...
0
@Gap12,
oczywiście jak znajdę, to dam :) tylko ciężko znaleźć...
0
wiem, wiem... pokręciłem już wszystko... Na koniec śpiewali hymn i jak wchodziło 'BARCA BARCA BAAAARCAAAA' to kamera była na dwójke(chyba) kibiców, którzy krxzyczeli prosto w kamere. Nie mogę tego znaleźć...
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V2CVTQiux5s
przepraszam, myślałem że dałem ; p proszę :) a jak ktoś ma z filmikiem to proszę o link!
0
Pośpieszyłem się niestety Gap12, mam jak śpiewają hymn ale ze zdjęciami, nie filmik... :C
0
Ok już mam!