klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Jeffrén pojawił się na boisku w 70. minucie."
Strzelił bramkę i zaliczył asystę. Brawo.
0
Oddać Soriano... Kolejny błąd Pepa.
0
No właśnie, ogląda ktoś meczyk?
0
Sidw92
A mi się wydaję, że ty nie jesteś dobry z polskiego, bo pisze się 'wyważone'.
0
Już koniec meczu.
0
Czerwień w ostatniej minucie meczu.
0
Real vs Barca U-17.
0
Zawodnik z numerem '11' ma charakter!
0
I ciągłe żółte kartki dla naszych zawodników.
0
Świetne wykonanie rzutu wolnego. Naprawdę.
0
Kur** ale nas dociskają... 2:2
0
Ale teraz naszych rozklepali pod naszą bramką... dobrze, że nic z tego nie wyszło.
0
A ja właśnie włączyłem i mam pytanie, czym była/jest spowodowana ta przerwa w grze?
0
Mierzejewski przeszedł do Trabzonsporu z Polonii za 5.25mln euro!
A my chcemy kupić za grosze porządnych graczy.
0
Fakt, za takie pieniądze niech kupią Obraniaka a nie Rossiego. Rynek szaleje, ceny wzrosły diametralnie a my dajemy 17mln za Rossiego. Brawa dla zarządu.
0
tomeck11
Właśnie sprawdziłem ten link... Cesc jest niepoważny, oby do nas nie wrócił.
0
IceMan
To sobie decyduj, nie musisz mi się zwierzać.
0
IceMan
To nie czytaj.
0
Ostrzeżenie
0
Ja pierdole... W dupie mam Fabregasa i nie wiem co Pep w nim widzi. W ogóle Pep nic dobrego nie wnosi swoimi transferami.
Niech się ta opera mydlana już skończy.
0
Panowie, czy jest możliwość zmiany języka w All Playerze?
0
Ktoś seeduje na tym torrencie? od kiedy się pojawił ten torrent to z niego ściągam, aż do teraz i co? 75% i prawie w ogóle nie idzie... LUDZIE SEEDA!
0
ludzie, jak ktoś pobierze to niech seeduje! idzie mi po kilka 5-10 kb/s.
0
Panowie, mam pytanie. Gdyby Barcelona B zajęła 1-2 miejsce w Segundzie Division, co by się wówczas stało? Awans do Primery i dwa kluby Barcelony w jednej lidze? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, więc nie wiem na jakiej zasadzie to jest ustalane. Dzięki!
0
http://www.iraqgoals.net/3826-fc-barcelona-vs-real-madrid-.html
mi dziala :)
0
Barcelona musi się obudzić i narzucić swój styl gry :) Vamos Barca licze na ciebie, liczymy wszyscy
0
3 Minuty xD Masakra