klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i świetnie ;)
0
Busquets, Iniesta, Maxwell, Jeffren i kto jeszcze wszedł?
0
Busquets i Iniesta weszli czy mi się wydaję?
0
Sorki.. Widzę, że dałeś w cudzysłowie, aby upomnieć innych.
0
@seba7, pisze się Afellay.
0
@saviola88
Faktycznie, przypadkowo zobaczyłem wynik i myślałem, że finał...
0
O nawet bramkę Messiego pokazali w przerwie meczu ;)
0
Finał Copy, 24 minuta, wynik 0:0. Jeżeli, by ktoś chciał wiedzieć.
0
Iniesta i Soriano powinni wyjść na drugą połowę, a gra się polepszy.
0
Thiago, Villa, Fontas rozgrywają dobry mecz. Reszta przeciętnie, Afellay się stara ale nie wychodzi mu to za dobrze.
0
Soriano mógłby wejść od razu po przerwie za Carmone, bo on nic nie gra.
0
Afellay drybler.
0
Fontas i Villa też nieźle chodzą.
0
Ale kontra...
0
Myślałem, że wpadła ta piłka od Villi :O
0
Gwiżdżący trener, nieźle.
0
Valdes!
0
No właśnie miałem pisać o kółeczkach Afellay'a.
0
'Filozof' w koszuli.
0
Jeszcze kilka meczów i się wszyscy przyzwyczają do tych strojów.
0
Słupek! :(
0
Koleś z '13' w Hajduku podobny jest do Bojana, czy ja już wszędzie go widzę?
0
Boisko zalane to i się turla.
0
Szkoda, że Iniesty brak w pierwszej jedenastce.
0
Rosell na ławce rezerwowych, fajnie to wygląda.
0
Ogarnij spam Weronika. No ale filmik dobry...
0
Na razie prędzej wezmą kogoś z Wysp Owczych aniżeli Polski.
0
Dobrze gada, Messi musiał grać z bandą idiotów, którzy nie rozumieli jego gry.
0
Aha i jeszcze jedno... O czym Wy piszecie? Sanchez wygryzie Pedro? W pierwszej kolejności na ławę siada Villa a nie Pedro. I mamy atak marzeń.
0
@cosm1c.gam3r
Mamy identyczne poglądy na sprawy religijne i widmo zwane Bogiem.