0

No i świetnie ;)

0

Busquets, Iniesta, Maxwell, Jeffren i kto jeszcze wszedł?

0

Busquets i Iniesta weszli czy mi się wydaję?

0

Sorki.. Widzę, że dałeś w cudzysłowie, aby upomnieć innych.

0

@seba7, pisze się Afellay.

0

@saviola88

Faktycznie, przypadkowo zobaczyłem wynik i myślałem, że finał...

0

O nawet bramkę Messiego pokazali w przerwie meczu ;)

0

Finał Copy, 24 minuta, wynik 0:0. Jeżeli, by ktoś chciał wiedzieć.

0

Iniesta i Soriano powinni wyjść na drugą połowę, a gra się polepszy.

0

Thiago, Villa, Fontas rozgrywają dobry mecz. Reszta przeciętnie, Afellay się stara ale nie wychodzi mu to za dobrze.

0

Soriano mógłby wejść od razu po przerwie za Carmone, bo on nic nie gra.

0

Afellay drybler.

0

Fontas i Villa też nieźle chodzą.

0

Ale kontra...

0

Myślałem, że wpadła ta piłka od Villi :O

0

Gwiżdżący trener, nieźle.

0

Valdes!

0

No właśnie miałem pisać o kółeczkach Afellay'a.

0

'Filozof' w koszuli.

0

Jeszcze kilka meczów i się wszyscy przyzwyczają do tych strojów.

0

Słupek! :(

0

Koleś z '13' w Hajduku podobny jest do Bojana, czy ja już wszędzie go widzę?

0

Boisko zalane to i się turla.

0

Szkoda, że Iniesty brak w pierwszej jedenastce.

0

Rosell na ławce rezerwowych, fajnie to wygląda.

0

Ogarnij spam Weronika. No ale filmik dobry...

0

Na razie prędzej wezmą kogoś z Wysp Owczych aniżeli Polski.

0

Dobrze gada, Messi musiał grać z bandą idiotów, którzy nie rozumieli jego gry.

0

Aha i jeszcze jedno... O czym Wy piszecie? Sanchez wygryzie Pedro? W pierwszej kolejności na ławę siada Villa a nie Pedro. I mamy atak marzeń.

0

@cosm1c.gam3r

Mamy identyczne poglądy na sprawy religijne i widmo zwane Bogiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?