klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Bingoo musi podlizać trochę tyłeczek ;)
0
@Choder, daj normalne zdjęcie z byle jakiej konferencji albo nawet meczu...
0
W sumie mam identyczny pogląd na sprawę jak Panucci, z tym wyjątkiem, że jestem kibicem przeciwnej drużyny.
0
Widzę, że namowy na zmianę zdjęcia podziałały.
0
Pierwszy raz wstyd mi za adminów bądź moderatorów tego forum... Gdzie jest szacunek do rywala? Dlaczego jest wstawione takie zdjęcie podczas, gdy tekst tyczy się czego innego? Zapominacie o szacunku do przeciwnika...
0
Nie rozumiem co to za zdjęcie...
0
A ja nie rozumiem żadnej religii.
0
No to kwita.
0
@Rogalinho10
Pewnie tak robi codziennie, to poszedł się rozbiegać w jakimś meczyku :D
0
@FC1899Barca
Ty nie porównuj Realu czy City z PSG...
0
Bardzo dobrze, że kopie piłkę. Wróci 8 sierpnia tak? I po kilku dniach mecz z Realem. A tak sobie pogra, żeby nie zapomniał jak się kopie. ;D
0
Te 5mln Barca mogłaby już sama dołożyć... jeden z najlepszych rozgrywających na świecie, ma dopłacać do własnego transferu? Trochę wstyd, to prawda.
0
Źródło SPORT.
0
Haha, pomyślcie co by się działo, gdyby w pierwszym meczu z Realem była manita. Mou by wynajął prywatnych zabójców, żeby wszystkich z UEFY powybijali. :D
0
Widzę, że Thiago nie wychodzi z transu... Nie oglądałem meczu, więc pytam; jak groźna jest ta kontuzja Afellay'a?
0
@_Cule_
haha, pokaż link do tego ziomeczka ;d dobrze, że od nas się odbił ;)
0
@krajana
Nie napisałem tego ironicznie, że Barca wyjdzie z długów takim sposobem. Chodziło mi o dopłacanie do transferu z kieszeni zadowników. Żadnej ironii...
0
Takim sposobem Barca szybko wyjdzie z długów ;)
0
@barća_fan
Jakbyś nie wiedział to Pep mówił o tym ustawieniu.
0
Mundo Deportivo to wiarygodne źródło?
0
Jeszcze jeden transfer na obronę, by się przydał. Sprzedać Milito i kupić jakiegoś obrońce.
0
chce*
0
W końcu Cesc postawił sprawę jasno, że chcę odejść do Barcelony...
0
O_O Nie mogę uwierzyć, że Cesc dopłaci z własnej kieszeni do transferu :O
0
do białego domu poszli jak na trening. Ubrali by się kiedyś normalnie ;)
0
Haha, nieźle powróżył ;)
0
Akurat koleś ma rację, nasz zarząd niech płaci 40mln albo skończy tę opere mydlaną z Ceskiem.
0
@kozior
Głos oddany na Messiego, Xavi i tak już nie ma szans na 1 czy 2 miejsce, więc oddajmy nasze głosy na Messiego, żeby Kryśkę przegonił ;-)
0
A Lavezzi tylko w takich meczach trafia do bramki...
0
No właśnie, Messi na pewno nie napierdalał na pełnych obrotach, po co miał strzelać 10 bramek w charytatywnym meczu.