0

A Bingoo musi podlizać trochę tyłeczek ;)

0

@Choder, daj normalne zdjęcie z byle jakiej konferencji albo nawet meczu...

0

W sumie mam identyczny pogląd na sprawę jak Panucci, z tym wyjątkiem, że jestem kibicem przeciwnej drużyny.

0

Widzę, że namowy na zmianę zdjęcia podziałały.

0

Pierwszy raz wstyd mi za adminów bądź moderatorów tego forum... Gdzie jest szacunek do rywala? Dlaczego jest wstawione takie zdjęcie podczas, gdy tekst tyczy się czego innego? Zapominacie o szacunku do przeciwnika...

0

Nie rozumiem co to za zdjęcie...

0

A ja nie rozumiem żadnej religii.

0

No to kwita.

0

@Rogalinho10

Pewnie tak robi codziennie, to poszedł się rozbiegać w jakimś meczyku :D

0

@FC1899Barca

Ty nie porównuj Realu czy City z PSG...

0

Bardzo dobrze, że kopie piłkę. Wróci 8 sierpnia tak? I po kilku dniach mecz z Realem. A tak sobie pogra, żeby nie zapomniał jak się kopie. ;D

0

Te 5mln Barca mogłaby już sama dołożyć... jeden z najlepszych rozgrywających na świecie, ma dopłacać do własnego transferu? Trochę wstyd, to prawda.

0

Źródło SPORT.

0

Haha, pomyślcie co by się działo, gdyby w pierwszym meczu z Realem była manita. Mou by wynajął prywatnych zabójców, żeby wszystkich z UEFY powybijali. :D

0

Widzę, że Thiago nie wychodzi z transu... Nie oglądałem meczu, więc pytam; jak groźna jest ta kontuzja Afellay'a?

0

@_Cule_

haha, pokaż link do tego ziomeczka ;d dobrze, że od nas się odbił ;)

0

@krajana

Nie napisałem tego ironicznie, że Barca wyjdzie z długów takim sposobem. Chodziło mi o dopłacanie do transferu z kieszeni zadowników. Żadnej ironii...

0

Takim sposobem Barca szybko wyjdzie z długów ;)

0

@barća_fan

Jakbyś nie wiedział to Pep mówił o tym ustawieniu.

0

Mundo Deportivo to wiarygodne źródło?

0

Jeszcze jeden transfer na obronę, by się przydał. Sprzedać Milito i kupić jakiegoś obrońce.

0

chce*

0

W końcu Cesc postawił sprawę jasno, że chcę odejść do Barcelony...

0

O_O Nie mogę uwierzyć, że Cesc dopłaci z własnej kieszeni do transferu :O

0

do białego domu poszli jak na trening. Ubrali by się kiedyś normalnie ;)

0

Haha, nieźle powróżył ;)

0

Akurat koleś ma rację, nasz zarząd niech płaci 40mln albo skończy tę opere mydlaną z Ceskiem.

0

@kozior

Głos oddany na Messiego, Xavi i tak już nie ma szans na 1 czy 2 miejsce, więc oddajmy nasze głosy na Messiego, żeby Kryśkę przegonił ;-)

0

A Lavezzi tylko w takich meczach trafia do bramki...

0

No właśnie, Messi na pewno nie napierdalał na pełnych obrotach, po co miał strzelać 10 bramek w charytatywnym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?