klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe, po 3 dniach treningów z nowymi kolegami stanie na przeciw z odwiecznym rywalem. Myślę, że nie wyjdzie mu ten mecz za dobrze, bo po prostu nie będzie jeszcze między nimi dobrego zgrania, ale poczekamy i zobaczymy.
0
Kosztował 38mln funtów.
0
Pisałem o tym wcześniej. Aguero (Jak sam podaje) oficjalnie w City.
0
Już lepiej te pieniądze wydać na tuner do drukarki.
0
Tak, 8 sierpnia wraca.
0
Thiago = 2 strzały, 2 bramki :D
0
Jeffren w tym meczu biega z 30. Dziwi mnie to, bo jego numerem jest właśnie 11.
0
Niby następca Xaviego, ale nosa do bramek ma dużo większy :)
0
Dawaj Thiago hat-tricka!
0
Jaki diament :O
0
Thiago, ale kot!
0
Jakaś kontuzja? Kto leży?
0
Ok Afellay i Riverola(?)wchodzi!
0
W polsacie sport komentator wymawia Hefren.
0
Boję się pomyśleć, co Thiago będzie wyrabiał za kilka lat :)
0
Thiago!
0
Gdzie są czarne stroje?!
0
Taki duży a taki delikatny.
0
Pep będzie sam musiał stawać na linii obrony.
0
Nie wolno sprzedać Afellay'a!
0
Na chwilę obecną VV przerósł Casillas'a, niestety trener Hiszpanów faworyzuje Casillas'a i VV nie może nawet myśleć o pierwszym składzie...
0
Sorry Zibika, ta wypowiedź tyczyła się kakafloty.
0
@zibika
Messi gra fatalnie w reprezentacji? Szkoda mi ludzi (dzieci), którzy nie oglądali CA a tylko przeczytali wynik i nie było Messiego w strzelcach... Najlepszy gracz Argentyny w tym turnieju. Zdobył 3 asysty a powinno być przynajmniej 2x więcej. 2x Został MVP.
Ty się pytasz gdzie był Messi w GD?! To ja Ci powiem, że był tutaj: http://videa.hu/videok/sport/rm-0-2-bar-highlights-barcelona-real-madrid-p9iRXjj76shePqF8
Za to, Ty mi powiedz, gdzie był wtedy Ronaldo?
0
Nie wiemy. Ale podoba mi się kolczyk u Sancheza.
0
I słusznie, chłopak się już nabiegał na Copie, podczas gdy reszta leżała na plaży i sączyła drinki.
0
@robert10
Nie oglądałeś meczów Argentyny i nie próbuj mówić, że jest inaczej.
0
W Copa Del Rey*
0
@jimmyjazz
Bramka w Copa dey rey, podczas gdy Messi został MVP finału CL. Kto się lepiej sprawdził?
0
@Velante
Nie o to chodzi, będą mieli zawodnika przez 2 lata na sprawdzenie, bez wydawania kasy na 'kota w worku' a jak się nie spisze to jeszcze zarobią 1mln zamiast stracić.
0
Tylko dlaczego Valdes jest na zdjęciu?