0

Hehe, po 3 dniach treningów z nowymi kolegami stanie na przeciw z odwiecznym rywalem. Myślę, że nie wyjdzie mu ten mecz za dobrze, bo po prostu nie będzie jeszcze między nimi dobrego zgrania, ale poczekamy i zobaczymy.

0

Kosztował 38mln funtów.

0

Pisałem o tym wcześniej. Aguero (Jak sam podaje) oficjalnie w City.

0

Już lepiej te pieniądze wydać na tuner do drukarki.

0

Tak, 8 sierpnia wraca.

0

Thiago = 2 strzały, 2 bramki :D

0

Jeffren w tym meczu biega z 30. Dziwi mnie to, bo jego numerem jest właśnie 11.

0

Niby następca Xaviego, ale nosa do bramek ma dużo większy :)

0

Dawaj Thiago hat-tricka!

0

Jaki diament :O

0

Thiago, ale kot!

0

Jakaś kontuzja? Kto leży?

0

Ok Afellay i Riverola(?)wchodzi!

0

W polsacie sport komentator wymawia Hefren.

0

Boję się pomyśleć, co Thiago będzie wyrabiał za kilka lat :)

0

Thiago!

0

Gdzie są czarne stroje?!

0

Taki duży a taki delikatny.

0

Pep będzie sam musiał stawać na linii obrony.

0

Nie wolno sprzedać Afellay'a!

0

Na chwilę obecną VV przerósł Casillas'a, niestety trener Hiszpanów faworyzuje Casillas'a i VV nie może nawet myśleć o pierwszym składzie...

0

Sorry Zibika, ta wypowiedź tyczyła się kakafloty.

0

@zibika

Messi gra fatalnie w reprezentacji? Szkoda mi ludzi (dzieci), którzy nie oglądali CA a tylko przeczytali wynik i nie było Messiego w strzelcach... Najlepszy gracz Argentyny w tym turnieju. Zdobył 3 asysty a powinno być przynajmniej 2x więcej. 2x Został MVP.

Ty się pytasz gdzie był Messi w GD?! To ja Ci powiem, że był tutaj: http://videa.hu/videok/sport/rm-0-2-bar-highlights-barcelona-real-madrid-p9iRXjj76shePqF8

Za to, Ty mi powiedz, gdzie był wtedy Ronaldo?

0

Nie wiemy. Ale podoba mi się kolczyk u Sancheza.

0

I słusznie, chłopak się już nabiegał na Copie, podczas gdy reszta leżała na plaży i sączyła drinki.

0

@robert10

Nie oglądałeś meczów Argentyny i nie próbuj mówić, że jest inaczej.

0

W Copa Del Rey*

0

@jimmyjazz

Bramka w Copa dey rey, podczas gdy Messi został MVP finału CL. Kto się lepiej sprawdził?

0

@Velante

Nie o to chodzi, będą mieli zawodnika przez 2 lata na sprawdzenie, bez wydawania kasy na 'kota w worku' a jak się nie spisze to jeszcze zarobią 1mln zamiast stracić.

0

Tylko dlaczego Valdes jest na zdjęciu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?