klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@M4G1K
po prostu się za nim stęskniliśmy ;)
0
Alexis biega za piłką jak pies, świetny jest!
0
to mi się podobało Alexis :D
0
ALEXIS! HAHA!
0
FABS!
0
Boże znowu Maxwel...
0
MESSI!
0
@ABC
no właśnie, że się nacharował... Gdyby nie jego obrona tej setki, to by miał gówno a nie rekord.
0
YEAH!
0
Valdes rekord?
0
Ależ spokój Messiego.
0
I teraz jeżeli Victor pobije rekord, to nikt nie powie, że za grillowanie na bramce.
0
Jak na razie, to Victoria się lepiej prezentuje.
0
Za słaby ostatnio jest, to niech ogląda z trybun.
0
sylwia95, tekst roku bezsprzecznie ;)
0
Zobaczcie kto prowadzi teraz...
0
Villa 4 powinien dostać, grał totalny piach przecież...
0
WiernyCules FCB przypomina mi klitschko, tylko że on jest po naszej stronie ;p Zawsze różnych ciekawostek można się od nich dowiedzieć. ;)
0
Nie ma szans... Wilshere z Jonesem odstawili reszte.
0
Alexis zły pacjent ;) Rwie się do gry chłopak równo.
0
Prędzej bym skreślił Abidala, aniżeli Alexisa... W końcu został wybrany najlepszym graczem Serie A, więc raczej zasłużył...
0
@bodzio10
T'estimo Barça (Barço, kocham Cię).
0
http://kwejk.pl/obrazek/615709/jebacreal.html
0
@Aboutreka
Czyli Messi zrobił to w 17 minut, a najszybszy hat-trick z tego sezonu padł w 14 minut, więc wcale nie tak daleko Messiemu do tego wyniku. :)
0
@Kacper_Barca
Chodziło zapewne o 3 mecze bez bramki i wielki powrót. Aczkolwiek różnie ludzie o tym pisali.
0
Tak poza tym, dzięki Aboutrece czasem można się dowiedzieć fajnych ciekawostek, więc mam nadzieję, że nie dostaniesz bana. Może awansujesz na moderatora i codziennie jakieś statystyki będziesz podawał? Dlaczego nie.
0
@Aboutreka
Jak już mamy liczyć według Twojego wzoru, to Messi ustrzelił hat-tricka w 17 minut.
0
No i świetnie... Jeszcze tego brakowało... Dobrze, że Iniesta już wraca.
0
@Rogalinho
A reszty Twoich postów nie śledzę, więc nie wiem jak to jest z Tobą.
Sam powinieneś wiedzieć.
0
@Rogalinho10, nie zauważyłem w Twoim poście namów do banowania użytkowników i wybielania własnego ego.