klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
10:30 mecz, mi pasuje, bo do roboty na 14 mam ;)
0
@Dawidek,
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mjpgIPhXb1g
tutaj masz obszerny skrót, są te pudła również.
0
@Shiv3R,
dokładnie, większość kibiców tak stwierdziła np. na stronie rm.pl, poza redakcją, która dała idiotycznego newsa...
0
Bramka jednak dla Xaviego czy Marcelo?
0
Transfery świetne, ale powiedzcie mi w końcu komu uznali 2 bramke? Bo widzę, że piszecie tutaj o Xavim, a wcześniej pisało o Marcelo.
0
ŚWIETNY MECZ! ŚWIETNY WYNIK! Obstawiałem 1-3 w lidze typerów, huahuahua!
0
ALE SPEKTAKL! : O
0
KUr.... VALDES JAKI BLĄD :(
0
Cesc+Messi. Oni rozniosą Santiago Bernabeu!
0
Dlaczego nie ma Masche :(
0
Mam nadzieję, że ten skład z Marcy.com nie jest oficjalny...
0
Już mnie zaczyna boleć brzuch ze stresu... Zawsze jak się stresuje to mnie brzuch boli oO
0
@SezonowcyOdR10
Tak, bo w 2001 roku miałem 8 lat i nie oglądałem GD.
0
3x 2:0. Czas to zmienić!
0
Mascherano na Pique... Masche musi grać.
No i Cesc... On musi zagrać, tylko gdzie?
0
"La Pulga strzelił Realowi jak dotąd aż 13 bramek, w tym 5 w ostatnich 7 meczach."
A nie 7 w ostatnich 5 meczach?
0
Potwierdzone info! Pinto nie trenował razem z drużyną, gdyż stawił się na ringu pracując nad pomysłem na dzisiejszą walkę!
0
KŁENSA men of de medż XD
0
Dawać manite! A Cuenca man of the match.
0
Dokładnie m_o_z, jeszcze za młody na takie występki, ale z czasem przestanie grać bez presji. Dlatego transfer do 1 drużyny, by go tylko skrzywdził.
0
słupek*
0
Cuenca poprzeczka :(
0
Deulofeu jeszcze się pali w takich meczach
0
Chelsea 3:0 :(
0
Deulofeu się szykuje :)
0
Cuenca znowu asysta.
0
PEDRO JAKI GOL!
0
Cuenca asysta!
0
Montoya!
0
CO SIĘ DZIEJE?!