0

10:30 mecz, mi pasuje, bo do roboty na 14 mam ;)

0

@Dawidek,
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mjpgIPhXb1g
tutaj masz obszerny skrót, są te pudła również.

0

@Shiv3R,
dokładnie, większość kibiców tak stwierdziła np. na stronie rm.pl, poza redakcją, która dała idiotycznego newsa...

0

Bramka jednak dla Xaviego czy Marcelo?

0

Transfery świetne, ale powiedzcie mi w końcu komu uznali 2 bramke? Bo widzę, że piszecie tutaj o Xavim, a wcześniej pisało o Marcelo.

0

ŚWIETNY MECZ! ŚWIETNY WYNIK! Obstawiałem 1-3 w lidze typerów, huahuahua!

0

ALE SPEKTAKL! : O

0

KUr.... VALDES JAKI BLĄD :(

0

Cesc+Messi. Oni rozniosą Santiago Bernabeu!

0

Dlaczego nie ma Masche :(

0

Mam nadzieję, że ten skład z Marcy.com nie jest oficjalny...

0

Już mnie zaczyna boleć brzuch ze stresu... Zawsze jak się stresuje to mnie brzuch boli oO

0

@SezonowcyOdR10
Tak, bo w 2001 roku miałem 8 lat i nie oglądałem GD.

0

3x 2:0. Czas to zmienić!

0

Mascherano na Pique... Masche musi grać.
No i Cesc... On musi zagrać, tylko gdzie?

0

"La Pulga strzelił Realowi jak dotąd aż 13 bramek, w tym 5 w ostatnich 7 meczach."
A nie 7 w ostatnich 5 meczach?

0

Potwierdzone info! Pinto nie trenował razem z drużyną, gdyż stawił się na ringu pracując nad pomysłem na dzisiejszą walkę!

0

KŁENSA men of de medż XD

0

Dawać manite! A Cuenca man of the match.

0

Dokładnie m_o_z, jeszcze za młody na takie występki, ale z czasem przestanie grać bez presji. Dlatego transfer do 1 drużyny, by go tylko skrzywdził.

0

słupek*

0

Cuenca poprzeczka :(

0

Deulofeu jeszcze się pali w takich meczach

0

Chelsea 3:0 :(

0

Deulofeu się szykuje :)

0

Cuenca znowu asysta.

0

PEDRO JAKI GOL!

0

Cuenca asysta!

0

Montoya!

0

CO SIĘ DZIEJE?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?