klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ech.. .Sergi :
0
Pato A. (Robinho) 47'
Robinho (Pato A.) 47'
ładna kmina, nie?
0
Milan 2:0! 2 bramki w minute.
0
S. Roberto strzelił bramke, nie Cuenca.
0
Gol dla Barcy i Borussii!
0
AJAJAJAJAJAJJA
0
Lewandowski asysta, Błaszczykowski bramka. Widzę, Polska potęga w Borussii :D
0
Ale to Bartra zrobił : O
0
Ramires
0
Chelsea 2:0 :(
0
237-33 :O
0
Cuenca daje rade :D
0
w końcu Fontas sobie zagra...
0
Coś te strzały z dystansy nie wychodzą Thiago ostatnio :(
0
Kłęsa... Nie mogę tego słuchać -_-
0
Messi z Mascherano scouci :D
0
To są młodziki?! Grają jak weterani : O
0
Trafił : O
0
@Rafał20, bo dokładnie tak jest :D
0
@Geble, każdy ma swój ideał. O mnie można powiedzieć, że również wyglądam jak szczur, a mam kochającą partnerkę.
0
"Szukamy Isaacowi dziewczyny. Ach, ma już jedną??? No to mam u niej przerąbane… Widzicie, jaki z niego poczciwy chłopak!"
To mnie rozbiła doszczętnie, hahaha :D
0
@gonai,
myśle tak samo... Bramki z przewrotki to już nie ta magia, często powtarzane.
A to co Messi zrobił z piłką w tak ważnym meczu zapiszę się na kartach historii... Chociaż bramka z Realem na 0:2 też mogłaby tutaj rywalizować o 1 miejsce.
0
2011 rok należał do Messiego, więc nawet nie ma o czym pisać... Tylko kto zajmie 2 miejsce?
0
@RealnyFan77,
bo mam nadzieję, że nie zapomniałeś o tym, jaką rolę w Argentynie pełni Messi?
0
@RealnyFan77
Messi najlepszy gracz Argentyny na CA, wykładał piłki niczym Xavi w Barcie... Nie jego wina, że pod formą był Hiquain czy Lavezzi... Gdyby wówczas Hiquain prezentował się tak jak teraz w Realu, mogliby osiągnąć dużo więcej.
0
2011 rok należał do Messiego, więc nawet nie ma o czym pisać... Tylko kto zajmie 2 miejsce?
0
@RealnyFan77,
a w tym roku Messi zdeklasował wszystkich.
0
@RealnyFan77,
to, że złota piłka jest za 1 rok, a nie 4 lata.
0
1. Messi
2. Ronaldo
3. Xavi
0
culeson, jaka wazelinka? Powiedział prawdę, większość ludzi ze świata futbolu się z nim zgodzi a Ty z wazelinką wylatujesz... Co mu dałoby domniemane włażenie w dupe Messiemu?