klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówcie co chcecie, ale komentarz barcelink4 mnie przekonuje i moge się pod nim podpisać. To samo tyczy się kontr, zamiast lecieć przed siebie gdy mamy przewage zadowników, to zaczynamy powolny atak pozycyjny.... a gdzie kontra?!
0
"który jest zdania, że na El Madrigal Barcelona rozegrała "znakomity mecz", a jedyną rzeczą, której zabrakło, to umieszczenie piłki w siatce."
Panowie, ja chyba nie tą transmisję przez przypadek włączyłem... ;(
0
Panowie, 7 punktów straty to nie tak dużo, jak się wydaję.
Patrzcie, gramy jeszcze z Realem, więc liczę na 3pkt. Zostają 4 punkty, już nie brzmi tak strasznie?
0
Tello w 15 minut zasłużył na ZM w Barcie.
0
JEBAĆ ŻYCIE.
0
NIEEEEEE FABREGAS :(((
0
Ja nie wiem co ten chłopak ma w nogach.. N20?
0
Wytargali Tezio :
0
TEJOOOO CESCCCC :(
0
Widzieliście teraz Adriano?
0
Messi, co on tutaj zrobił.
0
@natall11,
hehe, ja też 11 kwiecień :)
0
i znowu Messi... :
0
ajjj, szkoda, że Messi nie wpakował 2gi raz bramki z głowy...
0
MESSI oO
0
wybaczcie natall, kobiety nie mają zdolności chwytania ironii, niestety... :(
0
Komentator trochę spóźnione news'y daje o Cuence ;D
0
Iniesta dzisiaj jakos nie ma czucia w nodze...
0
Hmm... A co byście powiedzieli na taką wyjazdową manite?
0
Messi nie potrafi grać głową...
0
"Nawet po zakupy nie wyjdzie."
To zdanie zniszczyło Pelego.
0
Pedro boże.
0
pan w 40 rzędzie ma dziś nagrode za uczestnictwo w meczu
0
OCHHHHHHH! XD
0
Szkoda, że nie Pinto :(
0
mam pytanie, z której ligi jest L'Hospitalet?
0
dwa mecze po 4:0 na KMŚ. Coś niesamowitego.
0
Fontas? Nie wierzę :D
0
Jeszcze 1 bramka dla Leo i będzie 30 bramka w sezonie :)
0
Messi :)