0

Mówcie co chcecie, ale komentarz barcelink4 mnie przekonuje i moge się pod nim podpisać. To samo tyczy się kontr, zamiast lecieć przed siebie gdy mamy przewage zadowników, to zaczynamy powolny atak pozycyjny.... a gdzie kontra?!

0

"który jest zdania, że na El Madrigal Barcelona rozegrała "znakomity mecz", a jedyną rzeczą, której zabrakło, to umieszczenie piłki w siatce."
Panowie, ja chyba nie tą transmisję przez przypadek włączyłem... ;(

0

Panowie, 7 punktów straty to nie tak dużo, jak się wydaję.
Patrzcie, gramy jeszcze z Realem, więc liczę na 3pkt. Zostają 4 punkty, już nie brzmi tak strasznie?

0

Tello w 15 minut zasłużył na ZM w Barcie.

0

JEBAĆ ŻYCIE.

0

NIEEEEEE FABREGAS :(((

0

Ja nie wiem co ten chłopak ma w nogach.. N20?

0

Wytargali Tezio :

0

TEJOOOO CESCCCC :(

0

Widzieliście teraz Adriano?

0

Messi, co on tutaj zrobił.

0

@natall11,
hehe, ja też 11 kwiecień :)

0

i znowu Messi... :

0

ajjj, szkoda, że Messi nie wpakował 2gi raz bramki z głowy...

0

MESSI oO

0

wybaczcie natall, kobiety nie mają zdolności chwytania ironii, niestety... :(

0

Komentator trochę spóźnione news'y daje o Cuence ;D

0

Iniesta dzisiaj jakos nie ma czucia w nodze...

0

Hmm... A co byście powiedzieli na taką wyjazdową manite?

0

Messi nie potrafi grać głową...

0

"Nawet po zakupy nie wyjdzie."
To zdanie zniszczyło Pelego.

0

Pedro boże.

0

pan w 40 rzędzie ma dziś nagrode za uczestnictwo w meczu

0

OCHHHHHHH! XD

0

Szkoda, że nie Pinto :(

0

mam pytanie, z której ligi jest L'Hospitalet?

0

dwa mecze po 4:0 na KMŚ. Coś niesamowitego.

0

Fontas? Nie wierzę :D

0

Jeszcze 1 bramka dla Leo i będzie 30 bramka w sezonie :)

0

Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?