klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem dlaczego zostałem zminusowany... To była odpowiedź dla kolegi niżej, który uważa to zdjęcie za fotomontaż i była napisana sarkastycznie.
0
Puyol nie ma co robić tylko bawić się w photoshopie?
0
Alexis... Chłopak zrobi wszystko, byle tylko mógł zagrać... Jego ambicja i pracowitość jest niewiarygodna.
0
Dokładnie miałem to napisac... KAHN! MVP MUNDIALU 2002!
0
nie oznacza tego samego co 'jak wrócą'*
0
O Boże, chłopie... Dokładnie podbiłem Twoje zdanie, więc sam z niego powinieneś wywnioskować, że 'niech wrócą' nie oznacza tego samego co 'Jj wrócą'. Gdyby napisał ten drugi zwrot, to mógłbyś się go czepiać o to, że jest niezorientowany, ale tak nie było. Więc 'niech wrócą' nie oznacza tego, że oni tam wrócą, tylko że kolega Adrian by tego chciał.
0
Napisał "Niech wróci", a nie "Jak wróci". A to różnica.
0
Barcelończyk-10, 10 to Twój wiek, że nie złapałeś tak prostego zdania Adriana?
"Niech wróci Tello, Cuenca, Thiago...", czy on napisał "jak wrócą"? Równie dobrze ja mogę napisać "Messi niech pójdzie do Barcy B, to będą górować", ale czy to oznacza, że Messi tam pójdzie?
0
@aybarca
Nie pisz 'u nas', bo każdy wie, że jesteś kibicem Realu, a Ty nadal zgrywasz idiote i udajesz kibica Barcy. To smieszne.
0
Pedro dzisiaj nawet dobry mecz rozgrywa... Czego nie mogę powiedzieć o Cuence.
0
Jak na Fabregasa przystało, zepsuł setkę.
0
Nie wdawajcie się w polemikę z tym idiotą poniżej. :)
0
@Arthix.
42 mecze - 48 goli. Chyba.
0
brawo!!!
0
Boże... Tylko nie on. Każdy może strzelać, ale jak widzę, że piłka wpada do siatki po jego strzale to odechciewa mi się żyć.
0
za dobrze sędziował, to won na trybuny :)
0
zmiana sędziego, no nieeeeeeeee
0
ale wolniak... i lekko przestawiony celownik Igły
0
@benzemaozil,
Wymieniłeś samych ofensywnych zawodników, teraz wymień mi defensywe Argentyny i zobaczysz, że wszystko leży.
0
Argentyna ma ogromny potencjał w ofensywie, ale defensywa to już całkiem inna bajka, a właśnie od tego się zaczyna budować drużynę...
0
Jeszcze się głupio pytacie który Ronaldo... RONALDO JEST JEDEN!
0
A co miała znaczyć? Tak samo pisałem 'ooo skur**** z niego :O'.
To bardziej z tego, że byłem w szoku, co ten Messi wyrabia na boisku. Ronaldo - jak to mówią - spropsował Messiego za ten wyczyn, nic złego nie miał na myśli. :)
0
"Jak strzeli 6 bramek to weźmie dwie piłki?"
Wczoraj zadałem sobie to samo pytanie :D
0
"Messi: Miło jest zdobyć pięć bramek"
Uśmiechnąłem się po przeczytaniu tego, naprawdę :)
0
Byłbym pierwszy, ale i tak nie mam jak się dostać do tego kina :)
0
Messi wróci wypoczęty, więc myślę, że obrona Bayeru będzie przesiana :D
0
ludzie, ludzie czekam na filmik z tym fochem, bo musze sie z tego jeszcze posmiac :D ma ktos?
0
@edek1992,
proszę, nie ośmieszaj się... Przecież on stracił równowagę i leciał na zawodnika Atletico, a co najważniejsze(!) zdążył wycofać nogę, zanim przeniósł cały ciężar ciała na nią, więc bez jaj...
0
Najlepsze: Valdes.
0
Koniec tematu dzieciaki, focus08 zamknął temat.
Dziękuję, dobranoć.