klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moderatorzy, ogarnijcie ten najazd dzieciaków z rm.pl.
0
hahahahaha, CÓŻ ZA FAUL! DWIE CZERWONE POWINIEN DOSTAĆ!
0
PEPE BOKSER?!
0
Dlaczego żółtej kartki nie dostał Ozil...?
0
@jemzupke
i tak to zj*bał Hiquain, więc w czym problem? :D
0
JAK TO MOGŁO NIE WPAŚĆ?!
0
@Roni10:)
Wiem, że zasłużenie i bardzo się z tego cieszę, bo sercem jestem zdecydowanie za Arsenalem w tym meczu, jak i w całej Premier League.
0
WALCOTT! 5:2! JEEEZU! : O
0
Sprint Walcotta jest niesamowity...
0
4:2! WALCOTT! Jezu, co za mecz ;O
0
Rosicky! 3:2!
0
Ale się obrócił pięknie z piłką...!
0
VAN PERSIE! 2:2!
ON JEST FENOMENALNY!
0
SŁUPEK A PÓŹNIEJ GOL! 1:2!
0
Boże, BALE jak zanurkował... I 2;0 dla Tottenhamu.
0
Gdyby Basel i APOEL dało rade przejść do 1/4 to będzie coś niesamowitego ;o
0
NAPOLI 3:1! BRAWO!
0
NAPOLI 2:1!
0
Obstawiałem prawie identyczny skład, tyle że chciałem Tello za Pedro.
0
Zdjęcie...?
0
0
@daniel191
Alba do Mourinho: Pajacu, zamknij morde. :D
0
6:0, 4:0, 3:0, 2:1, 2:0...
To dziś pasowałoby 1:0 i taki wynik obstawiam. ;p
0
To nie Polska - To Warszawa.
0
Sanchez oczywiście 9. Przez to, że walczył we WŁASNYM polu karnym o piłki powinien dostać wyższą ocenę, a nie ją obniżać za przegrany pojedynek główkowy, którego w ogóle nie musiał podejmować. Alexis 9!
0
link?
0
Dla mnie*
0
Dla głupotą jest wprowadzać od razu 4 nowych graczy, jak nawet dla Fontasa miejsca nie było... Rozumiem 1-2, ale nie od razu 4... Lepiej żeby się rozwijali nadal w Barcie B, niż gnili na ławie albo trybunach w pierwszej drużynie. Oczywiście to tylko moje zdanie, zrozumiem jak będziecie mieli odmienne.
0
@TosiekFCB10,
jesteś idiotą.
0
Przegrana Pepa... Alexis walczak, do końca grał.