0

Moderatorzy, ogarnijcie ten najazd dzieciaków z rm.pl.

0

hahahahaha, CÓŻ ZA FAUL! DWIE CZERWONE POWINIEN DOSTAĆ!

0

PEPE BOKSER?!

0

Dlaczego żółtej kartki nie dostał Ozil...?

0

@jemzupke
i tak to zj*bał Hiquain, więc w czym problem? :D

0

JAK TO MOGŁO NIE WPAŚĆ?!

0

@Roni10:)
Wiem, że zasłużenie i bardzo się z tego cieszę, bo sercem jestem zdecydowanie za Arsenalem w tym meczu, jak i w całej Premier League.

0

WALCOTT! 5:2! JEEEZU! : O

0

Sprint Walcotta jest niesamowity...

0

4:2! WALCOTT! Jezu, co za mecz ;O

0

Rosicky! 3:2!

0

Ale się obrócił pięknie z piłką...!

0

VAN PERSIE! 2:2!
ON JEST FENOMENALNY!

0

SŁUPEK A PÓŹNIEJ GOL! 1:2!

0

Boże, BALE jak zanurkował... I 2;0 dla Tottenhamu.

0

Gdyby Basel i APOEL dało rade przejść do 1/4 to będzie coś niesamowitego ;o

0

NAPOLI 3:1! BRAWO!

0

NAPOLI 2:1!

0

Obstawiałem prawie identyczny skład, tyle że chciałem Tello za Pedro.

0

Zdjęcie...?

0

tutaj jest ten filmik :D

0

@daniel191
Alba do Mourinho: Pajacu, zamknij morde. :D

0

6:0, 4:0, 3:0, 2:1, 2:0...
To dziś pasowałoby 1:0 i taki wynik obstawiam. ;p

0

To nie Polska - To Warszawa.

0

Sanchez oczywiście 9. Przez to, że walczył we WŁASNYM polu karnym o piłki powinien dostać wyższą ocenę, a nie ją obniżać za przegrany pojedynek główkowy, którego w ogóle nie musiał podejmować. Alexis 9!

0

link?

0

Dla mnie*

0

Dla głupotą jest wprowadzać od razu 4 nowych graczy, jak nawet dla Fontasa miejsca nie było... Rozumiem 1-2, ale nie od razu 4... Lepiej żeby się rozwijali nadal w Barcie B, niż gnili na ławie albo trybunach w pierwszej drużynie. Oczywiście to tylko moje zdanie, zrozumiem jak będziecie mieli odmienne.

0

@TosiekFCB10,
jesteś idiotą.

0

Przegrana Pepa... Alexis walczak, do końca grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?