klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda mi chłopaka... Całym sercem jest z Barceloną, widać, że przykro mu jest w związku w odejściem. Oby do nas wrócił. :(
0
Mimo tego iż pochodzi z biednej rodziny i chcę wspomóc swoją rodzinę, nie leci na angielską forsę tylko wybrał najmniej korzystną pod tym względem Barcę. Nie gwiazdorzy w ogóle, skoro nie lubi rozmawiać o sobie. Świetny chłopak- skarb!
0
Obsrał się Mou i tyle.
0
@WiernyCules FCB
Skończ.. Wierzysz brukowcom a każde słowo.
0
@piieter
"W transfer ten nie będą włączeni inni piłkarze."
0
@OSGMarine
Noobku? Wyłącz czasem Metina.
0
Przynajmniej chłopak jest zdeterminowany, aby u nas grać i bierze to w swoje ręce w przeciwieństwie do Cesca, który nie wie nic...
0
Ale Jonathan ma paczkę do nauki.
0
@dv_7
4 jedenastki, nie 3.
0
Nie strzelili żadnego karnego, bo im tego życzyłem! A fala krytyki pójdzie na Messiego, bo nie pociągnął Argentyny, a co za tym idzie Brazylia nie miała z kim walczyć o tytuł i się załamali.
0
I Chile wygra Cope ;-)
0
Villar czarodziej ;-)
0
Brazylia za burtą! Tego chciałem, na to czekałem! 0:0, karne 0:2 Brazylia bez gola w karnych...
0
Jimmy Jump pokazał, że chcę Aguero w Barcie ;-)
0
A po drugiej bramce Aguero zrobił ładny gest, podnosząc ręce do góry, a za chwilę skierował palce na głowę Messiego, tak by pokazać, że to jemu należą się brawa za tę bramkę.
0
Geble, ale samo strzelanie bramek nie da Ci tytułu Man of the match, widziałeś kto był geniuszem na boisku? Kto rozdawał piłki partnerom jak Xavi połączony z Iniestą w Barcie? Messi pokazał klasę ponad światową dzisiaj.
0
Ojojojojoj, Messi pokazał dziś ludziom, że zasługuję na złotą piłkę.
Mam nadzieję, że to on został 'Man of the match'?
0
JojoFCB, to źle myślałeś. Malaga nie traci czasu w tym okienku transferowym i kupuję piłkarzy jeden za drugim.
0
No właśnie... Mierzejewski poszedł za 5.5mln -.-
0
"nie odbędzie to wyglądało tak samo" chyba 'nie będzie' ale to szczegół.
Z niewolnika nie ma pracownika. I co Wenger może zrobić? Cesc nie będzie się stawiał na treningi i tyle.
0
Nie rozumiem dlaczego Soriano nie ma szans na włączenie go do pierwszego klubu...
0
Argentynę słusznie wygwizdali, a Polskę nasi kibice ciągle przekonują, że nic się nie stało 'Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało!'. No ale rzeczywistość jest inna i niestety ale STAŁO SIĘ!
0
Oni muszą się pozbyć Batisty i to w jak najszybszym czasie, on się nie nadaje na trenera...
Aguero, Di Maria czy Pastore na ławce. Messi z Di Marią na skrzydło a Aguero na środek i do przodu..
0
Oni są parą?
0
Dawać tego Sancheza a nie -.-
0
Tak powinno być nadal...
0
haha, nie ma lipy!
0
Rzeczywiście świetne transfer! Gratulacją dla PEPA i całej załogi! Kupują zawodnika do najlepiej obstawionej pomocy, za prawie wszystką kasę przeznaczoną na transfery, a tam gdzie są braki obrona/atak sprzedają piłkarzy.
0
Dawać go do Barcy!
0
Dajcie link.