0

Szkoda mi chłopaka... Całym sercem jest z Barceloną, widać, że przykro mu jest w związku w odejściem. Oby do nas wrócił. :(

0

Mimo tego iż pochodzi z biednej rodziny i chcę wspomóc swoją rodzinę, nie leci na angielską forsę tylko wybrał najmniej korzystną pod tym względem Barcę. Nie gwiazdorzy w ogóle, skoro nie lubi rozmawiać o sobie. Świetny chłopak- skarb!

0

Obsrał się Mou i tyle.

0

@WiernyCules FCB

Skończ.. Wierzysz brukowcom a każde słowo.

0

@piieter

"W transfer ten nie będą włączeni inni piłkarze."

0

@OSGMarine

Noobku? Wyłącz czasem Metina.

0

Przynajmniej chłopak jest zdeterminowany, aby u nas grać i bierze to w swoje ręce w przeciwieństwie do Cesca, który nie wie nic...

0

Ale Jonathan ma paczkę do nauki.

0

@dv_7

4 jedenastki, nie 3.

0

Nie strzelili żadnego karnego, bo im tego życzyłem! A fala krytyki pójdzie na Messiego, bo nie pociągnął Argentyny, a co za tym idzie Brazylia nie miała z kim walczyć o tytuł i się załamali.

0

I Chile wygra Cope ;-)

0

Villar czarodziej ;-)

0

Brazylia za burtą! Tego chciałem, na to czekałem! 0:0, karne 0:2 Brazylia bez gola w karnych...

0

Jimmy Jump pokazał, że chcę Aguero w Barcie ;-)

0

A po drugiej bramce Aguero zrobił ładny gest, podnosząc ręce do góry, a za chwilę skierował palce na głowę Messiego, tak by pokazać, że to jemu należą się brawa za tę bramkę.

0

Geble, ale samo strzelanie bramek nie da Ci tytułu Man of the match, widziałeś kto był geniuszem na boisku? Kto rozdawał piłki partnerom jak Xavi połączony z Iniestą w Barcie? Messi pokazał klasę ponad światową dzisiaj.

0

Ojojojojoj, Messi pokazał dziś ludziom, że zasługuję na złotą piłkę.

Mam nadzieję, że to on został 'Man of the match'?

0

JojoFCB, to źle myślałeś. Malaga nie traci czasu w tym okienku transferowym i kupuję piłkarzy jeden za drugim.

0

No właśnie... Mierzejewski poszedł za 5.5mln -.-

0

"nie odbędzie to wyglądało tak samo" chyba 'nie będzie' ale to szczegół.

Z niewolnika nie ma pracownika. I co Wenger może zrobić? Cesc nie będzie się stawiał na treningi i tyle.

0

Nie rozumiem dlaczego Soriano nie ma szans na włączenie go do pierwszego klubu...

0

Argentynę słusznie wygwizdali, a Polskę nasi kibice ciągle przekonują, że nic się nie stało 'Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało!'. No ale rzeczywistość jest inna i niestety ale STAŁO SIĘ!

0

Oni muszą się pozbyć Batisty i to w jak najszybszym czasie, on się nie nadaje na trenera...

Aguero, Di Maria czy Pastore na ławce. Messi z Di Marią na skrzydło a Aguero na środek i do przodu..

0

Oni są parą?

0

Dawać tego Sancheza a nie -.-

0

Tak powinno być nadal...

0

haha, nie ma lipy!

0

Rzeczywiście świetne transfer! Gratulacją dla PEPA i całej załogi! Kupują zawodnika do najlepiej obstawionej pomocy, za prawie wszystką kasę przeznaczoną na transfery, a tam gdzie są braki obrona/atak sprzedają piłkarzy.

0

Dawać go do Barcy!

0

Dajcie link.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?