0

Roma zrobiła transfer życia. Nie sprawdzi się to papa i jeszcze 1mln w kieszeni.

0

Kolejny wysłannik U-12 ze strony Realu.

0

Na 99.99% nie zagra.

0

@kataloniduma

F. Cannavaro otrzymał złotą piłkę, a był obrońcą.

0

@si

Ty naprawdę mówisz prawdę?

Oglądałem każdy mecz Argentyny i Messi wyglądał jak piłkarz z innej planety, 2 razy został graczem meczu. Miał 3 asysty. Zdecydowanie najlepszy piłkarz Argentyny. Niestety nie było żadnego rozgrywającego, więc Messi musiał rozgrywać. Zapewne uważasz, że powinien strzelać bramki po własnych podaniach? To nie tak działa.

0

@si

złoty but i Copa del rey stawiasz ponad La Lige, Champions League i świetną postawę Messiego w Copie?

0

Łapa jak Pudzian.

0

Masywny ten Sanchez.

0

@januszwielki

Chciałbym Ci przypomnieć, że to Ty wchodzisz na forum przeciwnika i głosisz swoje rację, nie Ras White Nigga.

0

1. Messi

2. Ronaldo

3. Xavi

Inaczej nie będzie.

0

Ale prawda jest taka, że kilka milionów fanów z facebook'a to sezonowcy, którzy kliknęli 'lubię to' po wygranej w CL...

0

Di*

0

@panucci

Prawda, Ci Maria jest przynajmniej 2 klasy niżej.

0

Nie rozumiem dlaczego nie będzie prezentacji na Camp Nou, nie mogli by kilkadziesiąt metrów trawy rozłożyć i pokazać Alexisa fanom? Z pewnością dużo ludzi by przybyło, bo Alexis już podbił serca milionom fanów.

0

zplusowali*

0

@Power10

Dzięki za ten link http://www.



przynajmniej widać, że Cules też tam wchodzą i z plusowali mój komentarz... Vamos!

0

Chłopak mnie już ma. Już go uwielbiam.

0

1. Bardzo dobrze.

2. Fontas i Thiago byli najlepsi.

3. Tak

0

Trzeba przyznać rację temu Panu, Batista jest kretynem.

0

Rzeczywiście trochę głupio to wygląda, jak krytykujecie ludzi za coś, co się w ogóle nie wydarzyło, bo nie zauważyłem aby ktoś coś pisał w negatywnej formie na temat tego wyniku. Chcecie się wybielić, a robicie z siebie pośmiewisko.

0

I król strzelców.

0

Peru 4:1 Wenezuela, Hat-trick Guerrero.

0

Wenezuela stara się wrócić do gry, bramka kontaktowa 1:2!

0

65 minuta, Peru prowadzi 2:0 z Wenezuelą w meczu o 3-cie miejsce.

0

Koniec.

0

Mnie też zaczęło coś ścinać ten mecz...

0

To nie jest dzień Jeffrena, Afellaya również nie był...

0

Jeffren! Ogarnij się...

0

Jeffren, jak mogłeś tego nie trafić?

0

Iniesta kapitan chyba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?