klocek12355
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ca
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roma zrobiła transfer życia. Nie sprawdzi się to papa i jeszcze 1mln w kieszeni.
0
Kolejny wysłannik U-12 ze strony Realu.
0
Na 99.99% nie zagra.
0
@kataloniduma
F. Cannavaro otrzymał złotą piłkę, a był obrońcą.
0
@si
Ty naprawdę mówisz prawdę?
Oglądałem każdy mecz Argentyny i Messi wyglądał jak piłkarz z innej planety, 2 razy został graczem meczu. Miał 3 asysty. Zdecydowanie najlepszy piłkarz Argentyny. Niestety nie było żadnego rozgrywającego, więc Messi musiał rozgrywać. Zapewne uważasz, że powinien strzelać bramki po własnych podaniach? To nie tak działa.
0
@si
złoty but i Copa del rey stawiasz ponad La Lige, Champions League i świetną postawę Messiego w Copie?
0
Łapa jak Pudzian.
0
Masywny ten Sanchez.
0
@januszwielki
Chciałbym Ci przypomnieć, że to Ty wchodzisz na forum przeciwnika i głosisz swoje rację, nie Ras White Nigga.
0
1. Messi
2. Ronaldo
3. Xavi
Inaczej nie będzie.
0
Ale prawda jest taka, że kilka milionów fanów z facebook'a to sezonowcy, którzy kliknęli 'lubię to' po wygranej w CL...
0
Di*
0
@panucci
Prawda, Ci Maria jest przynajmniej 2 klasy niżej.
0
Nie rozumiem dlaczego nie będzie prezentacji na Camp Nou, nie mogli by kilkadziesiąt metrów trawy rozłożyć i pokazać Alexisa fanom? Z pewnością dużo ludzi by przybyło, bo Alexis już podbił serca milionom fanów.
0
zplusowali*
0
@Power10
Dzięki za ten link http://www.
przynajmniej widać, że Cules też tam wchodzą i z plusowali mój komentarz... Vamos!
0
Chłopak mnie już ma. Już go uwielbiam.
0
1. Bardzo dobrze.
2. Fontas i Thiago byli najlepsi.
3. Tak
0
Trzeba przyznać rację temu Panu, Batista jest kretynem.
0
Rzeczywiście trochę głupio to wygląda, jak krytykujecie ludzi za coś, co się w ogóle nie wydarzyło, bo nie zauważyłem aby ktoś coś pisał w negatywnej formie na temat tego wyniku. Chcecie się wybielić, a robicie z siebie pośmiewisko.
0
I król strzelców.
0
Peru 4:1 Wenezuela, Hat-trick Guerrero.
0
Wenezuela stara się wrócić do gry, bramka kontaktowa 1:2!
0
65 minuta, Peru prowadzi 2:0 z Wenezuelą w meczu o 3-cie miejsce.
0
Koniec.
0
Mnie też zaczęło coś ścinać ten mecz...
0
To nie jest dzień Jeffrena, Afellaya również nie był...
0
Jeffren! Ogarnij się...
0
Jeffren, jak mogłeś tego nie trafić?
0
Iniesta kapitan chyba.