1

@Arden Ney to jedyny i prawdziwy następca Ronaldinho czy Leo. To ten poziom. Zdecydowanie.

0

@Rl9k1nG ja głosowałem na Konfederację, ale jeśli miałbym wybierać między tym dwojgiem to zdecydowanie na PiS. Nigdy nie zagłosuję na Tuska i niemieckich klakierów.

3

@Kgorecki2500 jak to jest, ze taki ktoś jak Biedroń istnieje w polityce? Przecież to debil.

1

@norbi77 na lajcie. Smarujesz i dbasz. Nic skompilowanego.

0

Pierwsze Młode Wilki Popkillera.
Kiedyś to było kurła.


6

@michal26 Ja myślę, że to PiSowcy albo Konfederosja wymyśliła Alkowirusa!


4

@AbelKabel No tak, bo picie w pracy jest okej. Tym bardziej, gdzie za chwilę chcą wprowadzić ustawę zakazującą sprzedaży alkoholu na stacjach. :) Radujmy się!

1

Szczęście sprzyja lepszym. Jest takie powiedzenie Panie Xavi. Boże, co to jest za klamot intelektualny to głowa mała.

0

@marcin62 no i to koniec kolejnej serii. Gówno otwarte światy na jedno kopyto.

0

@tadzik447 a dlaczego nie tak?

1

@Comentateiro tylko, że Wy, druga strona brzmienie macie również takie samo z ciągłym argumentem albo Unia albo Putin. Ja nie jestem przeciwko Unii, ale jestem jej przeciwnikiem w obecnym formacie.

7

@NeroTFP1 Największy magik w historii.

1

Ten kanał to złoto. xD


11

@tbas Walka o zmiany w Unii o większą suwerenność Państw narodowych lub wyjście z niej. Polska była przed Unią i będzie po Unii. Obecnie Unia prowadzi w ślepą uliczkę i degraduje samą siebie.

19

@MessiForeverTheBest Nie ma fikołków 20 lat, bo nikt nie wyklucza, że Unia w swoich założeniach i na początku była całkiem atrakcyjnym tworem.

0

@michal26 wiadomo, że Tusk to zdrajca.

1

@MesQueUnClub_87 większość pomysłów ostatniej dekady to głupota.

1

@P33ck moim zdaniem lepiej wygląda po 40 niż wcześniej.

4

@Radioactive9705 swojego czasu fajnie się go oglądało.

0

@ranger3120 Unia sama się zaora. Niestety.

7

Tusk z kolejnymi rewelacjami.

"UE wprowadziła zakaz płacenia gotówką powyżej 10 tys. euro oraz obowiązek weryfikacji tożsamości przy płatności gotówką już powyżej 3 tys. euro, a głosowali za tym europosłowie KO, Lewicy, PSL i Polski2050, a rząd Tuska oficjalnie oświadczył poprzez ministra finansów, że jest za. Ich cel jest jasny - stopniowo likwidować gotówkę, by coraz bardziej ograniczać naszą wolność i prywatność."

0

Osobiście uważam, że Tau to jeden z najlepszych tekściarzy w Polsce. Gdyby poszedł inną drogą niż miłość do Boga, pewnie miałby "większą" karierę, ale najważniejsze jest to, że robi to co czuje.






0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future Tacy ludzie powinni dostać taki wpierdol w domu, że głowa mała. Do tego im kazać zrobić to samo i do poprawczaka.

2

Don Guralesko & Fokus Smok

Niezawodny duet. Młodzież dalej może się uczyć.


0

@RumbleDelivery kibic ma być wierny zawsze, ale jak Xavi zrobił z gęby dupy to jest ok?

0

@Arden nie no baba jest otyłą i to jest fakt, mnie takie obrzydzają. Jednak to ja mogę powiedzieć jak ktoś mnie zapyta, czy tak myśleć i mieć to w głowie, ale obraza tej kobiety, która może się komuś podobać to czysta głupota i spierdolenie.

2

Xavi zrobił z gęby dupę jak ostatni...A Laporta niestety muszę przyznać, że sam nie wie dokąd już zmierza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?