koksik2700
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
Bydgoszcz
16 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden Ney to jedyny i prawdziwy następca Ronaldinho czy Leo. To ten poziom. Zdecydowanie.
0
@Rl9k1nG ja głosowałem na Konfederację, ale jeśli miałbym wybierać między tym dwojgiem to zdecydowanie na PiS. Nigdy nie zagłosuję na Tuska i niemieckich klakierów.
3
@Kgorecki2500 jak to jest, ze taki ktoś jak Biedroń istnieje w polityce? Przecież to debil.
1
@norbi77 na lajcie. Smarujesz i dbasz. Nic skompilowanego.
29
Kierwiński. ;)
https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438146293_999830354832794_8295891600655038407_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=W8jn4PldG0oQ7kNvgGbHz0a&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AfA0W4UnzOMCvCXBCj-Vyg6XGBrmQUd7O1HGA9OdHFJ01Q&oe=663D1262
0
Pierwsze Młode Wilki Popkillera.
Kiedyś to było kurła.
6
@michal26 Ja myślę, że to PiSowcy albo Konfederosja wymyśliła Alkowirusa!
4
@AbelKabel No tak, bo picie w pracy jest okej. Tym bardziej, gdzie za chwilę chcą wprowadzić ustawę zakazującą sprzedaży alkoholu na stacjach. :) Radujmy się!
1
Szczęście sprzyja lepszym. Jest takie powiedzenie Panie Xavi. Boże, co to jest za klamot intelektualny to głowa mała.
0
@marcin62 no i to koniec kolejnej serii. Gówno otwarte światy na jedno kopyto.
0
@tadzik447 a dlaczego nie tak?
1
@Comentateiro tylko, że Wy, druga strona brzmienie macie również takie samo z ciągłym argumentem albo Unia albo Putin. Ja nie jestem przeciwko Unii, ale jestem jej przeciwnikiem w obecnym formacie.
7
@NeroTFP1 Największy magik w historii.
1
Ten kanał to złoto. xD
11
@tbas Walka o zmiany w Unii o większą suwerenność Państw narodowych lub wyjście z niej. Polska była przed Unią i będzie po Unii. Obecnie Unia prowadzi w ślepą uliczkę i degraduje samą siebie.
19
@MessiForeverTheBest Nie ma fikołków 20 lat, bo nikt nie wyklucza, że Unia w swoich założeniach i na początku była całkiem atrakcyjnym tworem.
0
@michal26 wiadomo, że Tusk to zdrajca.
1
@MesQueUnClub_87 większość pomysłów ostatniej dekady to głupota.
1
@P33ck moim zdaniem lepiej wygląda po 40 niż wcześniej.
4
@Radioactive9705 swojego czasu fajnie się go oglądało.
0
@ranger3120 Unia sama się zaora. Niestety.
7
Tusk z kolejnymi rewelacjami.
"UE wprowadziła zakaz płacenia gotówką powyżej 10 tys. euro oraz obowiązek weryfikacji tożsamości przy płatności gotówką już powyżej 3 tys. euro, a głosowali za tym europosłowie KO, Lewicy, PSL i Polski2050, a rząd Tuska oficjalnie oświadczył poprzez ministra finansów, że jest za. Ich cel jest jasny - stopniowo likwidować gotówkę, by coraz bardziej ograniczać naszą wolność i prywatność."
0
Osobiście uważam, że Tau to jeden z najlepszych tekściarzy w Polsce. Gdyby poszedł inną drogą niż miłość do Boga, pewnie miałby "większą" karierę, ale najważniejsze jest to, że robi to co czuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Jak by wybuchła wojna, to niestety lewactwo przeżyje.
https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440450602_330066130094274_5060998369622502493_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1OU3_vwuuNIAb5hHsPR&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AfCM2_r1UY9dQq5i4n8TLVcGsF-bXjNw_CkEzBxAjLXvsQ&oe=66326F60
0
@Pedri16Future Tacy ludzie powinni dostać taki wpierdol w domu, że głowa mała. Do tego im kazać zrobić to samo i do poprawczaka.
2
Don Guralesko & Fokus Smok
Niezawodny duet. Młodzież dalej może się uczyć.
0
@RumbleDelivery kibic ma być wierny zawsze, ale jak Xavi zrobił z gęby dupy to jest ok?
0
@Arden nie no baba jest otyłą i to jest fakt, mnie takie obrzydzają. Jednak to ja mogę powiedzieć jak ktoś mnie zapyta, czy tak myśleć i mieć to w głowie, ale obraza tej kobiety, która może się komuś podobać to czysta głupota i spierdolenie.
2
Xavi zrobił z gęby dupę jak ostatni...A Laporta niestety muszę przyznać, że sam nie wie dokąd już zmierza...