6

"Poseł Grzegorz Płaczek - Kobiór

Wygląda na to, że W TYM KRAJU MOŻNA KRAŚĆ I KRZYWDZIĆ LUDZI BEZ KONSEKWENCJI. Mam informację dla:

wszystkich, którzy ZOSTALI pokrzywdzeni w czasie lockdown’ów,

tych, którzy CZUJĄ całym sobą, że poprzednia władza łamała prawo - kupując respiratory od instruktora narciarskiego czy ściągając (niespełniające standardów) maseczki Antonowem z Chin.

Polaków, którzy NIE mogli wchodzić po parków i odwiedzać swoich bliskich na cmentarzach.

wszystkich, których bliscy umarli samotnie w szpitalach (na szczęście bezpiecznie - bo w maseczkach)...

Kilka tygodni temu złożyłem na ręce Pana premiera Donalda Tuska oraz Koalicji Obywatelskiej (w polskim Sejmie) pismo z oficjalną prośbą o POPARCIE dla Uchwały powołującej „Komisję Śledczą ds. Covid-19”. Aby komisja mogła powstać, pod wnioskiem musiałoby się podpisać co najmniej 46 posłów. Jako poseł chciałem (i nadal chcę) rozliczyć sprzedajnych „ekspertów” i polityków, którzy w czasie pandemii łamali prawo - te osoby wciąż śmieją się Polakom w twarz. A że obecna władza obiecywała rozliczenie winnych, zebranie podpisów wydawało się czystą formalnością. Jednak, pomimo mijających tygodni, NIE było reakcji na złożone przeze mnie pismo, a partia PSL podczas rozmów kuluarowych... odmówiła złożenia podpisów. W związku z tym złożyłem kolejne pismo - tym razem w trybie „interwencji poselskiej” do Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej (KO). Zadałem pytanie: jesteście Państwo ZA czy PRZECIW rozliczeniu winnych, którzy krzywdzili Polaków w czasie pandemii? Bo obiecywaliście coś Polakom... I teraz dochodzimy do sedna.

Właśnie otrzymałem… odpowiedź na moją interwencję poselską od Przewodniczącego Klubu Parlamentarnego KO. Odpowiedź brzmi: NIE! Komisji NIE będzie. Obecna władza NIE poprze prób rozliczenia zdrajców. Niesamowite… Przyznam, że, jako poseł, jestem w kropce. Ale nie ustaję w walce.

Polko i Polaku - ktoś ma inny pomysł, jak wsadzić winnych do paki? Bo władza tego nie chce, a na Prokuraturę także nie mogę liczyć. Skąd wiem? Wiem, bo próbowałem także i tej drogi."

28

A jak tam CPK? Uśmiechnięta Koalicja już przemilczała wystarczająco temat?

1

@Ptasior Polska to coś innego niż Ukraina. Nie strasz ludzi. To jedyne, sensowne rozwiązanie.

0

Jak głosujecie w wyborach? W sensie nie nazwiska czy szczegoły tylko partie czy nie? U mnie to wyglądało tak, ze np głosowałem na same ryje bez partii. Takie lokalne. Jednak ja jestem ze wsi to tu rada gminy itp to trochę inaczej.

0

@tomek8756 ja byłem, ale to gówno zmienia. Chociaż mogę narzekać.

2

@NeroTFP1 Tortury i kara śmierci. Tak to powinno wyglądać. Niestety nie wygląda.

1

@BorzyKrzys Dziwne odczucie. :D

0

Mam nadzieję, że to nie jest prawda. Z całym szacunkiem do naszej legendy, ale tu potrzeba kogoś doświadczonego, pewnego siebie i mającego swój pomysł na zespół. A nie jakieś próby i uczenie kolejnych z mitycznym DNA, niestety oni Wszyscy nadal się uczą na Barcy. Dość tego podejścia.

2

@norbi77 Przecież takie wrażenia, to avengersy nie będą wiedziały nigdy jak przekazać coś tak wyjątkowego. Tam się czuło wyjątkowość i jakieś takie, przemijanie...

0

@Dari0G Akurat ja jestem rocznik '91 więc już nie PRL. Jednak mieszkałem na wsi, a tam dotarło to wszystko odpowiednio później...Takie przynajmniej mam wrażenie, co do mojego dzieciństwa i róznych takich.

1

@norbi77 A weź nic nie mów...ten film miał dość sporo smutnych i wrażliwych scen. Koń to jedno, ale historia ogólnie była bardzo smutna...

1

@Szalik żałuj chopie.

3

@Dari0G te czasy miały w sobie coś magicznego...

11

Niekończąca się opowieść.

Kto zna ten film z dzieciństwa i był to jeden z pierwszych w jego fantastycznej historii?
W ogóle słowo "fantazja". Nigdy go chyba nie użyłem w innym kontekście.

3

Oglądam ostatnio dokument o City na Netflixie. Gundo wydaje się bardzo dobrym facetem, tak po prostu i myślę, że spokojnie dogaduje się z młodymi. Cieszę się, że jest w Barcy.

3

@Safrani Nie widzę Ukraińców w NATO. Oni sami niech idą na ugodę i NATO bardziej w to nie mieszają.

9

Prawda jest taka, że jakby było tu co oglądać na poważnie prócz np. tylko Barcy czy Realu, to ludzie sami by płacili by wykupić jakieś tv. A tak to lepiej kupić sobie dostęp do ligi angielskiej.

0

@Pedri16Future Braun był mężem stanu już przed tą sytuacją.

0

Tak oglądam sobie ten filmik o City dostępny na Netflix i brakuje mi Pepa jak cholera.

Fajnie mają/mieli tam w szatni, widać, że to dobra i zgrana ekipa. A sama praca wydaje się spełnieniem marzeń w takich warunkach...tylko ten Kevin wstający o 5:30 przygotować trójkę dzieci do szkoły i mający w dupie modowe trendy. :D Wydał mi się chyba najbardziej ludzki. :D ale sam dokument mimo wszystko pokazuje fajną stronę piłkarzy.


8

@Vampir707 Ty chyba jesteś chory z tą swoją teorią z dupy.

0

@Monegros Czy obecna gazeta jest warta tych pieniedzy? I nie mówię tu o tym, że można wszystko znaleźć w internecie, tylko czy czuć klimat CDa?

3

@marcin62 Komu to przeszkadza? Tylko zakompleksionym elementom społecznym, które jedyne co potrafią to swoje nieudane życie przypisywać wszystkiemu innemu, tylko nie sobie.

5

@marcin62 Ludzi już totalnie odkleja. Według nich to mężczyzna ma się podniecać chyba tylko mężczyzną. Dodatkowo jak kochać to tylko grube, czarnoskórych lub nie wiadomo co. Ja tu to tylko zostawię.

https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/433746713_1534517110737236_5443427886086360822_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-1MBlT9YzHsAb5-yczd&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=03_AdWqjqaIePk8GJe-hZC6HIY10v6zYwVR_dWwGlIcESHiyA&oe=663651D3

1

Kupuje ktoś jeszcze CD action? Kiedyś kupowałem, ale swego czasu wszystko wyrzuciłem, bo brakowało mi miejsca. Teraz pluje sobie w brodę, bo wszystkie inne rzeczy z okresu młodzieńczego mam u siebie i są często w bardzo dobrym stanie. Natomiast nie o tym. Czy warto jeszcze kupować? Czy są jeszcze jakiekolwiek gry? Wiem, ze kiedyś było głośno o upadku tej gazety, ale chyba jakoś sobie radzi tylko kosztuje 35 zł sztuka.

0

@tbas w cuda wierzysz. Dembele się spali i tyle go widzieli.

2

@Hosh a kiedy przeproszą Brauna?

0

Z jakich preparatów korzystacie przeciw kleszczom u psa lub kota?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?