0

Kolejny rok błażenady z Xavim na pokładzie. Barca to nie jest uczelnią dla początkujących. Są wyjątki, ale docelowo, to elita. A Xavi nadwyrężył już zaufania Barcy wystarczająco.

16

Byłem za Laportą, ale to co oni teraz zrobili to odlecieli... Kolejny sezon na naukę Xaviego... To nie jest jakiś podrzędny klubik tylko Barca. Tu nie ma tyle czasu na naukę...pomiiajac same słowa Xaviego, który regularnie robi z gęby dupe.

0

''Pojawił się nowy projekt ustawy Prawo komunikacji elektronicznej, który zakłada przymus gromadzenia bardzo wrażliwych danych, w tym historii rozmów i kontaktów internetowych przez dostawców usług. Oznacza to, że będą gromadzone i przekazywane służbom dane o tym co i z kim piszemy, bo objęte prawem mają być takie serwisy jak Gmail, czy aplikacje typu Whatsapp. W tej chwili w projekcie PKE wpisano obowiązek dla firm telekomunikacyjnych zatrzymywania na okres 12 miesięcy wykazu połączeń telefonicznych i sms-ów i udostępniania ich służbom.


Znamienne, że tego typu prawo wprowadzić chce Platforma, główna bohaterka afery taśmowej, przez którą straciła władzę w Polsce. Jak krótką pamięć mają Polacy?
Po unijnym zamachu na prywatność komunikacji w sieci przychodzi kolej na rządowy projekt walki z obywatelami w sieci. Cyfrowy totalitaryzm jest już tylko kwestią czasu, jeżeli pozwolimy, by wszystko szło w tym kierunku, co dotychczas...''

Platforma z Tuskiem na czele znowu w akcji.

0

@RomanHoffer Każdy przypadek jest indywidualny, a ludzki organizm nie raz zaskakuje. Grunt, że wola życia jest wielka. Natomiast nikt z nas nie zna przyszłości i musisz być gotowy na wszystko.

1

@tomek8756 Boże, co to za gówniana muzyka w tym fragmencie?

0

@July_6_BcN Kończyłem szkołę średnią w 2011. Może wtedy było inaczej...

0

@karci0 A czemu miałoby nie być? Bo nie bardzo rozumiem?

1

@kubix05 W szkole w czasach średniej mógłbym spokojnie podrabiać usprawiedliwienia, ponieważ mam podobny podpis i charakter pisma do mojej mamy. Natomiast nie korzystałem z tego nie wiadomo jak często.

2

@DLFCB To właśnie tego typu zakazy, po których @Bykunn czuje się bezpieczniej.

1

@macio_944 właśnie gran w God of War Ragnarok. 10/10. Jednak top u mnie to Wiedźmin, Rdr2 czy Gothic

7

@tristan87 tych eko świrów powinno się zostawiać na ulicy i wcale im nie pomagać. Posiedzą parę dni to im się znudzi. Wydyma ich jakiś menel. Dookoła barierki i omijać to plugawe nasienie.

4

@Bykunn Akurat jeśli chodzi o tabletkę to jestem za, więc nie nie trafiłeś. Poczucie nie jest wyimaginowane, co chwilę są wprowadzane bzdurne przepisy, które ograniczają wolność społecznego niewolnika coraz mocniej. Od zakazów sprzedaży alkoholu, po opodatkowanie cukru, czy zielony ład, bo według Bykunna i innych kolegów, wszystko w teorii ma pomóc, a okazuje się wyimaginowanym gównem nie mającym na nic wpływu prócz zwiększenia podatków i zakazów dla samych zakazów. Jak już chcemy zakazać sprzedaży alkoholu, to powinno się zacząć od stołówki sejmowej, w której nawet można palić.

2

@Blantozaur Dokładnie. Alkohol na stacjach nie, bo można kupić na zapas w sklepie, ale już niehandlowe niedziele to nie, bo kiedy ludzie mają robić zakupy?

3

Komentarz usunięty

2

Jak już powtórzą klasyk to jeszcze ten karny Błaszczykowskiego.

6

@DLFCB ale dojce. Ładna kobieta.

3

@fart Polska była przed Unią i będzie po Unii. Są państwa, które nie są w Unii i po prostu istnieją. Możliwe? Możliwe. Co z tego, że my tu będziemy wprowadzać absurdalne przepisy, skoro reszta świata ma to w dupie i po prostu rozwija swój potencjał? Zamiast go zwijać jak Europa? Jeśli ktoś wierzy, że obecne przepisy emisyjne i nie tylko mają służyć klimatowi, to jest po prostu głupcem.

3

@TheNekro94 Skąd takie założenie, że Polska wróciła by do lat '90?

0

@TheNekro94 Nie wiem czy jakikolwiek duży koncerniak jest Polski. Może Łomża, ale to mimo wszystko już mniejszy browar.

2

Czas najwyższy opuścić Unię Europejską i realnie mówić coraz głośniej o #Polexit.
Unia już dawno nie jest tym czym była. W takim tempie czeka nas szybka degradacja całej Europy. Coraz więcej podatków, opłat, kar i nic z tego namacalnego nie ma. Pieniędzy z KPO nie będziesz widział Ty w swoim portfelu, ale jak znikają Ci pieniądze to zobaczysz. Ktoś po prostu robi na tym idealny interes. Przecież to jest głupota, żeby się pytać czym można palić, ile, czym można jeździć czym nie. Unia Europejska to twór, który w swoich założeniach był dobry, ale się zdegradował.

''System ETS, uderzający w naszą gospodarkę i portfele, to dla klimatycznych wariatów z UE za mało, więc zatwierdzili ETS2, rozszerzając handel emisjami CO2 o sektor budownictwa i transportu. To oznacza dla nas wyższe rachunki za ogrzewanie a także jazdę samochodami spalinowymi! Za samo ogrzewanie przeciętne gospodarstwo domowe zapłaci ok. 1200 zł rocznie więcej! Opłata za emisję gazów cieplarnianych i CO2 będzie wliczana w cenę węgla, ekogroszku, oleju opałowego, gazu oraz paliwa do aut spalinowych i ponoszona przy zakupie. Za ogrzewanie domu węglem, ekogroszkiem, gazem olejem opałowym będzie trzeba zapłacić ok. 45 euro za 1 tonę emisji. Średnio gospodarstwo domowe zużywa około 6 ton na rok, co daje ok. 270 euro. W sumie zapłaci więc minimum ok. 1200 zł za rok!

To kolejne uderzenie w portfele podatników, którzy i tak muszą borykać się z licznymi obciążeniami ze strony państwa i instytucji unijnych..."

0

@marcin62 4B albo 4C :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zapowiedziano Kingdome Come 2!
Jeden z najlepszych rpg.
Ale się jaram!


0

@Mlodypro101 kwestia czasu i zrozumiesz co było źle.

2

@partymaker Już Tusk coś szykuje pewnie, żeby sprzedać Orlen.

8

Kosmici: przejęliśmy Wasz kraj i zabiliśmy dowódców.

Polacy: kurwa, nareszcie.

0

@JohnnySilverhand I Ci mogą żałować, że nie ukończą jednych z najlepszych historii w branży gier.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?