kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms kurczę zaznaczyłes że spoiler ale i tak się na to nadzialem dobrze że jestem na to odporny
0
@Szpadla niżej jest
0
@kenneth99 Todibo nadal z 6, a Rafa i Malcom powinni szukać nowych klubów
0
@TR3YWAY Bonus ładnie ostatnio ciśnie ale Najman jednak przegrywał z dużo lepszymi przeciwnikami niż Bonus
0
@Wittgenstein American History X jakoś mi nie podeszłego obejrzałem dla Nortona, który w tym filmie daje radę
0
@darekgt01 Podziemny krąg, Władca Pierścieni wszystkie trzy filmy,Forest Gump, Skazani na Shawshank, Zielona Mila, Lęk Pierwotny, Leon Zawodowiec
4
@Cave Ale razem Rio najbardziej wnerwiająca postać , no i oczywiście Arturito
0
@Striker a tak zapomniałem o nim racja
0
@LuisSalvano w Narcosie chyba nie było
6
@monsterrize Coutinho i Semedo bez żadnego dopłacania nie przesadzajmy
1
@kerouac Z tych dwóch oglądałem SoA i polecam tylko przygotuj się na wnerwiającą bohaterke
1
@matirix20 A Friz jeśli wiesz o kim mówię za same filmy ma 100 tys + deale z m.in Tymbarkiem czy z Hitem za które też ma ok 100 tys chociaż jego widownia to głównie dzieci
0
@19wlodi71 Peaky Blinders,Stranger Things,Gra o Tron, The Walking Dead
1
@BarcaInfo Coutinho i? może Semedo
1
@ViscaBarca123 Wiadomo że Neymar sportowo to absolutny TOP, ale ze względów czysto ekonomicznych transferem będzie ciężki do zrealizowania mam nadzieję,że jego ewentualne przyjście nie bdz skutkowało odejściem Dembele bo to przyszłość
0
@BOSSS85 w porównaniu do prezentacji De Jonga ta jest biedna
1
Rok temu czekała na niego 7 teraz on musi trochę poczekać
0
@A_Gomesinho_21 ,,szatnia nie chcę Griezmanna" xd
0
@barteq homecoming wystarczy
7
@barteq kapitan ameryka wojna bohaterów tam pojawia się po raz pierwszy ale lepiej obejrzyj całego marvela od początku
0
@Katalończyk 99 Rivaldo to brazol wiadomo że będzie za tym żeby Neymar wrócił
5
@G9 Ja myślę że to De Jong bdz decydującym transferem w tym rok, dzięki niemu myślę że może w końcu upragniona LM stanie się faktem
0
@Chwytliwy Mój drugi ulubiony klub mam nadzieję że wrócą na właściwe tory
1
@Messibestplayerintheworld a może dlatego, że tracimy 3 bramkową przewagę
0
@barcowy1899 tak jak panowie powyżej Coutinho, Dembele jest jeszcze młody bdz decydujący za kilka lat po odejściu Suarez i Messiego
2
@PatrychoO Bartomeu nie powiedział, że nie było tematu Neymara tylko że PSG nie chcę go sprzedać więc dlatego nie ma tematu, na pewno robili jakieś podchody ale Bartek akurat w tej kwestii raczej nie kłamał
1
Jeśli chodzi o powrót Neymara polecam wywiad z Victorem Fontem, który mówi dlaczego jest to zły pomysł.
https://www.fcbarca.com/90072-victor-font-koszt-transferu-i-pensji-de-ligta-wcale-nie-musi-byc-taki-wysoki.html
0
Ciekawe kogo teraz Neymar pobije na treningu, ostatnio przyczepił się do nowego więc na miejscu Bułki bym uważał
0
@Maximus2 Oboje się źle zachowali, powinni mieć trochę szacunku do swojego klubu.
0
@masq Busiego ciężko bdz wyrzucić z pierwszego składu, biorąc pod uwage to ze jest legenda i vice kapitanem