1

Odcinek chyba najlepszy z sezonu. A co do głupich postaci o kim dokładnie mówisz Sansa,Danka?

0

Wiem wiem dlatego mam nadzieję że więcej informacji pojawi się tam o nocnym królu.

2

Być może dlatego w GoT-cie teraz nic o nim nie wiadomo wszystko wyjaśni się w spinn offie.
Ja osobiście chciałbym zobaczyć bunt Roberta jednak to byłby może max 2 sezonowy serial.

0

Myślę że Jon, Danka byłaby zbyt oczywista Arya i Gendry będą władać Końcem Burzy kiedy Jon uzna go prawowitym synem Roberta Baratheona.

4

Do fanów Gry o Tron.
Uważajcie gdzie wchodzicie bo do sieci wyciekł 4 odcinek 8 sezonu, i możecie się nadziać na spoilery.

0

Myślę że 4 bdz podobny do pierwszego przegandany trochę choć mam nadzieję że pojawi się kilka nowych postaci w tym sezonie Robin Arryn,Edmure Tully,Howland Reed może być ciekawie bo pierwsze dwa odcnki były lepsze od 3.

26

W rewanżu trzeba uważać gol na 1:0 dla Liverpoolu i będzie dogrywka, a później karne.

0

TVP robi 10x lepsze studio , a możesz streścić co powiedział bo słyszałem że po 1 poł nieźle z żonką odleciał

1

Dokładnie czuje to samo, a do bitwy o helmowy jar nie miało to startu

0

Bran mówił że to on jest celem.

0

W winterfell nie ma ich aż tylu po planach było widać nie wiadomo gdzie reszta może na smoczej skale

0

No Sansa i Bran raczej nie bd walczyć.A Jon przeżyje na 100%

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Żonę Waltera, a tak serio to ciężko powiedzieć każda zmiana prowadzi do efektu motyla. Choć np. wolałbym żeby Jessie miał lepsz koniec

0

Jon Snow chociaż nwm czy bdz chciał ew. Tyrion

0

Polski aktor który grał w grze o tron powiedział że nagrali z Jaimem trzy wersje bitwy z innymi w jednej ginie w drugiej zostaję ranny a w 3 nic mu nie jest, ja osobiście myślę że zginie

0

Szary Robak zginie Tormund i Podric też mogła ale Ogara czeka jeszcze Cleganebowl

3

Danka niech ginie ale Jon musi przeżyć

0

Chyba najlepszy odcinek od Bitwy Bękartów przynajmniej moim zdaniem

0

Odcinek wisi od kilku godzin na necie więc możliwe że nie bdz ja n szczęście ogl w TV

0

Nie bdz musiał czekac na odc trochę zazdroszczę

2

Oleksiejczuk jaki kozak.

2

Poprzedni lektor jest na urlopie ale wróci i nagra swój głos od 1odcinka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Od trzeciego odcinka bd odcinki po 80min

0

Od trzeciego odcinka bd miały po 80 min

1

Warto było czekać do 3 na grę o tron

2

Nie. Gra o Tron to coś dużo większego i lepszego, warto obejrzeć

0

Czekam do 3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?