kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Odcinek chyba najlepszy z sezonu. A co do głupich postaci o kim dokładnie mówisz Sansa,Danka?
0
Wiem wiem dlatego mam nadzieję że więcej informacji pojawi się tam o nocnym królu.
2
Być może dlatego w GoT-cie teraz nic o nim nie wiadomo wszystko wyjaśni się w spinn offie.
Ja osobiście chciałbym zobaczyć bunt Roberta jednak to byłby może max 2 sezonowy serial.
0
Myślę że Jon, Danka byłaby zbyt oczywista Arya i Gendry będą władać Końcem Burzy kiedy Jon uzna go prawowitym synem Roberta Baratheona.
4
Do fanów Gry o Tron.
Uważajcie gdzie wchodzicie bo do sieci wyciekł 4 odcinek 8 sezonu, i możecie się nadziać na spoilery.
0
Myślę że 4 bdz podobny do pierwszego przegandany trochę choć mam nadzieję że pojawi się kilka nowych postaci w tym sezonie Robin Arryn,Edmure Tully,Howland Reed może być ciekawie bo pierwsze dwa odcnki były lepsze od 3.
26
W rewanżu trzeba uważać gol na 1:0 dla Liverpoolu i będzie dogrywka, a później karne.
0
TVP robi 10x lepsze studio , a możesz streścić co powiedział bo słyszałem że po 1 poł nieźle z żonką odleciał
1
Dokładnie czuje to samo, a do bitwy o helmowy jar nie miało to startu
0
Bran mówił że to on jest celem.
0
W winterfell nie ma ich aż tylu po planach było widać nie wiadomo gdzie reszta może na smoczej skale
0
No Sansa i Bran raczej nie bd walczyć.A Jon przeżyje na 100%
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Żonę Waltera, a tak serio to ciężko powiedzieć każda zmiana prowadzi do efektu motyla. Choć np. wolałbym żeby Jessie miał lepsz koniec
0
Jon Snow chociaż nwm czy bdz chciał ew. Tyrion
0
Polski aktor który grał w grze o tron powiedział że nagrali z Jaimem trzy wersje bitwy z innymi w jednej ginie w drugiej zostaję ranny a w 3 nic mu nie jest, ja osobiście myślę że zginie
0
Szary Robak zginie Tormund i Podric też mogła ale Ogara czeka jeszcze Cleganebowl
3
Danka niech ginie ale Jon musi przeżyć
0
Chyba najlepszy odcinek od Bitwy Bękartów przynajmniej moim zdaniem
0
Odcinek wisi od kilku godzin na necie więc możliwe że nie bdz ja n szczęście ogl w TV
0
Nie bdz musiał czekac na odc trochę zazdroszczę
2
Oleksiejczuk jaki kozak.
2
Poprzedni lektor jest na urlopie ale wróci i nagra swój głos od 1odcinka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Od trzeciego odcinka bd odcinki po 80min
0
Od trzeciego odcinka bd miały po 80 min
1
Warto było czekać do 3 na grę o tron
2
Nie. Gra o Tron to coś dużo większego i lepszego, warto obejrzeć
0
Czekam do 3.