kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Denis pakuj walizy
2
Rafinha ma paszport
67
Nwm jak dla was ale moim zdaniem Rafinha powinien zostać w klubie kosztem Denisa
0
Dobry nr wybrał
0
Nasze 2 cracki chyba kontuzjowane
0
Mina nie pojechał na tournee
0
Tematu Thiago nawet nie ma,myślę że tym pomicnikiem bdz Rabiot
0
Jeszcze sprowadzić kogoś z trójki Pjanic/Thiago/Rabiot i możliwe że będziemy mieli najlepeza kadre na świecie
0
Z ciekawości oglądałeś jego mecze? Jak tak co o nim sądzisz?
0
Rabiot ok 40mln
0
W przypadku przyjscia Pogby dwunastym.zawodnikiem byłby raczej Dembele
0
Młody pracowity, dobrze wyprowadza piłkę przypomnina mi trochę Rakiticia. 8/10
3
Ci co piszą że Rabiot jest słaby chyba się na piłce nie znają.
0
Powiem szczerze czekałem na taką informację, jest to świetny piłkarz do gry w 1 składzie
0
Ciekawy nr jak na ŚPD
13
Czemu nie wyciągną? Został mu rok kontraktu więc myślę że ten transfer jest możliwy
5
Rabiot mi pasuje(chociaz i tak bym bardziej chciał Pjanicia) ale Willian? Dużo lepszy byłby Martial za podobną cenę
0
Wolałbym Pradelliego
0
Napewno lepszy by był Pjanic ale Rabiot także mnie przekonuję
1
Jeśli Paulinho odejdzie to pewnie jakis klasowy pomocnik który by mógł zagrać w pierwszym składzie obok Ivana i Busiego wtedy Cou gralby wyżej bo tak szczerze na Dembele nie można w 100% liczyć
0
Nie na temat ale co sądzisz o Rabiocie który jest przymierzany do Barcy?
0
Myślałem że ta kwota będzie przeznaczona na Pjanicia + te 20mln dopłaty chodz De Jong to także dobry pomysł
8
Wydaje mi się że Messi na następnym też bdz
0
Pjanic wcale nie jest gorszym zawodnikiem od Thiago a ponadto jest wstanie rozegrać cały sezon, który by nie przyszedł byłbym zadowolony.
2
W ostatnich dniach coraz bardziej zaczynam wątpić w jego przybycie
0
Wygląda na starszego niż nasz Dembele
0
Hahha Borek rozwalił system xd
1
Mam taką nadzieję już jest kozakiem.
9
Mi wiking zawsze kojarzyć będzie się z Ragnarem