0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Denis pakuj walizy

2

Rafinha ma paszport

67

Nwm jak dla was ale moim zdaniem Rafinha powinien zostać w klubie kosztem Denisa

0

Dobry nr wybrał

0

Nasze 2 cracki chyba kontuzjowane

0

Mina nie pojechał na tournee

0

Tematu Thiago nawet nie ma,myślę że tym pomicnikiem bdz Rabiot

0

Jeszcze sprowadzić kogoś z trójki Pjanic/Thiago/Rabiot i możliwe że będziemy mieli najlepeza kadre na świecie

0

Z ciekawości oglądałeś jego mecze? Jak tak co o nim sądzisz?

0

Rabiot ok 40mln

0

W przypadku przyjscia Pogby dwunastym.zawodnikiem byłby raczej Dembele

0

Młody pracowity, dobrze wyprowadza piłkę przypomnina mi trochę Rakiticia. 8/10

3

Ci co piszą że Rabiot jest słaby chyba się na piłce nie znają.

0

Powiem szczerze czekałem na taką informację, jest to świetny piłkarz do gry w 1 składzie

0

Ciekawy nr jak na ŚPD

13

Czemu nie wyciągną? Został mu rok kontraktu więc myślę że ten transfer jest możliwy

5

Rabiot mi pasuje(chociaz i tak bym bardziej chciał Pjanicia) ale Willian? Dużo lepszy byłby Martial za podobną cenę

0

Wolałbym Pradelliego

0

Napewno lepszy by był Pjanic ale Rabiot także mnie przekonuję

1

Jeśli Paulinho odejdzie to pewnie jakis klasowy pomocnik który by mógł zagrać w pierwszym składzie obok Ivana i Busiego wtedy Cou gralby wyżej bo tak szczerze na Dembele nie można w 100% liczyć

0

Nie na temat ale co sądzisz o Rabiocie który jest przymierzany do Barcy?

0

Myślałem że ta kwota będzie przeznaczona na Pjanicia + te 20mln dopłaty chodz De Jong to także dobry pomysł

8

Wydaje mi się że Messi na następnym też bdz

0

Pjanic wcale nie jest gorszym zawodnikiem od Thiago a ponadto jest wstanie rozegrać cały sezon, który by nie przyszedł byłbym zadowolony.

2

W ostatnich dniach coraz bardziej zaczynam wątpić w jego przybycie

0

Wygląda na starszego niż nasz Dembele

0

Hahha Borek rozwalił system xd

1

Mam taką nadzieję już jest kozakiem.

9

Mi wiking zawsze kojarzyć będzie się z Ragnarem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?