6

Nasz przyszły kapitan

0

Narazie 11 wygląda ładnie Ter Stegen -Alba -Umtiti-Glik

0

Podejrzewam że sprowadzą tylko 1 z nich i będzie to Griezmann

1

Mamed wróci do klatki tylko niewiadomo jeszcze w której organizacji zawalczy. Mam.nadzieje że wybierze KSW a nie ACB chociaż więcej argumentów przemawia za tym że wybierze ACB jest to organizacja czeczeńska i chyba obecnie stoi na wyższym poziomie niż KSW

1

4

Zobaczcie wpis na Twitterze z wczoraj Zbigniewa Bońka

0

+ dobra zmiana Andre Gomesa

3

Legenda

14

Według SofaScore Grzegorz Krychowiak jest najlepszym piłkarzem WBA, mam nadzieję że zacznie grać regularnie.

1

Mam nadzieję że Gomes także dostanie trochę minut , z Sportingiem zagrał niezły mecz.

1

Jaroszyński zagrał bardzo dobrze bez żadnych błędów, Stępiński coś próbował w ofensywnie naciskał na obrońców , a co do Kapustki to nwm martwi mnie jego sytuacja Freiburg nie może skorzystać z 8 graczy a on i tak nie jest powoływany

8

A bramkarz reprezentacji Polski U-21 i piłkarz Liverpool'u U-23 Kamil Grabara także jest kibicem Barcy

1

Oby tak było, zresztą niedługo się przekonamy bo ma ogłosić swoją decyzję w styczniu.

8

Przecież dobrze gra xd

0

A to akurat wiedziałem :D

1

Zgadzam się

0

Deulofeu chyba.

0

Kraków.

0

O co chodzi? bo się chwilę na mecz spóźniłem

0

Świetny zawodnik mam nadzieję że przyjdzie w przyszłości do Barcelony a tak z ciekawości czemu Hindus?

5

Semedo nie ma do kogo podać sam biega po prawej stronie :///

0

Polska U-21 3:0 z Dania

0

Też tak myślę :D

0

Dziewczyny to szlaufy masz rację ale chłopaki są naprawdę spoko i dobrze się bawią

0

Mówił że nie kibicuję nikomu

2

Nie przesadzasz ostatni ogl z nim godziny wywiad i mówił że najciężej jest komentowac Barce i real bo trzeba uważać co się mówi ponieważ kibice zawsze to wyłapią

0

Kiedyś też powiedział że jest TeamRonaldo ale wie że Messi jest lepszy a wczoraj na Twitterze wstawił gifa kiedy Guti zakłada upokarzającą siatkę zawodnikowi Barcy
EDIT Chodzi o Święcickiego

0

A Gazda Mirosławskiego

0

Źle usłyszałem ;) dzięki za poprawienie

1

O kurde to źle usłyszałem sorry za wprowadzenie w błąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?