kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nasz przyszły kapitan
0
Narazie 11 wygląda ładnie Ter Stegen -Alba -Umtiti-Glik
0
Podejrzewam że sprowadzą tylko 1 z nich i będzie to Griezmann
1
Mamed wróci do klatki tylko niewiadomo jeszcze w której organizacji zawalczy. Mam.nadzieje że wybierze KSW a nie ACB chociaż więcej argumentów przemawia za tym że wybierze ACB jest to organizacja czeczeńska i chyba obecnie stoi na wyższym poziomie niż KSW
1
4
Zobaczcie wpis na Twitterze z wczoraj Zbigniewa Bońka
0
+ dobra zmiana Andre Gomesa
3
Legenda
14
Według SofaScore Grzegorz Krychowiak jest najlepszym piłkarzem WBA, mam nadzieję że zacznie grać regularnie.
1
Mam nadzieję że Gomes także dostanie trochę minut , z Sportingiem zagrał niezły mecz.
1
Jaroszyński zagrał bardzo dobrze bez żadnych błędów, Stępiński coś próbował w ofensywnie naciskał na obrońców , a co do Kapustki to nwm martwi mnie jego sytuacja Freiburg nie może skorzystać z 8 graczy a on i tak nie jest powoływany
8
A bramkarz reprezentacji Polski U-21 i piłkarz Liverpool'u U-23 Kamil Grabara także jest kibicem Barcy
1
Oby tak było, zresztą niedługo się przekonamy bo ma ogłosić swoją decyzję w styczniu.
8
Przecież dobrze gra xd
0
A to akurat wiedziałem :D
1
Zgadzam się
0
Deulofeu chyba.
0
Kraków.
0
O co chodzi? bo się chwilę na mecz spóźniłem
0
Świetny zawodnik mam nadzieję że przyjdzie w przyszłości do Barcelony a tak z ciekawości czemu Hindus?
5
Semedo nie ma do kogo podać sam biega po prawej stronie :///
0
Polska U-21 3:0 z Dania
0
Też tak myślę :D
0
Dziewczyny to szlaufy masz rację ale chłopaki są naprawdę spoko i dobrze się bawią
0
Mówił że nie kibicuję nikomu
2
Nie przesadzasz ostatni ogl z nim godziny wywiad i mówił że najciężej jest komentowac Barce i real bo trzeba uważać co się mówi ponieważ kibice zawsze to wyłapią
0
Kiedyś też powiedział że jest TeamRonaldo ale wie że Messi jest lepszy a wczoraj na Twitterze wstawił gifa kiedy Guti zakłada upokarzającą siatkę zawodnikowi Barcy
EDIT Chodzi o Święcickiego
0
A Gazda Mirosławskiego
0
Źle usłyszałem ;) dzięki za poprawienie
1
O kurde to źle usłyszałem sorry za wprowadzenie w błąd