kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juve.
7
Tak.
0
Ronaldo cały mecz nic nie grał ale bramkę strzelil
0
Gomes dziś jeden z lepszych
4
Roberto ostatnio dołek formy
0
Denis chyba.
0
Czy według was Umtiti jest w Top 3 ŚO na świecie?
A jak tak to kto obok niego, bo według mnie
Umtiti,Hummels,Chielnni (kolejność przypadkowa)
2
Mam nadzieję że za gości dłużej na prawej obronie bo Roberto pod formą
3
Brawo Denis brawo Semedo.
0
Zgadzam się ale Valverde niekiedy ciężko zrozumieć
0
On się nawet nie rozgrzewa
0
Chyba tylko Paulinho
2
Jest Nelson :D szkoda że bez Dembele
0
https://fili.cc jest
0
Fili.cc.
0
Denis za Paulinho Paco za Inieste
3
Nie przepadam jakoś bardzo za Denisem ale trzeba przyznać że dał dzisiaj dobrą zmianę.
1
Kadra Wenty się przypomniała xd
6
Świetna wiadomość.
0
Wyślesz też? Dopiero zaczynam oglądać ale za kilka dni powinienem zacząć 2 sezon
0
Ale Real ma słabą defensywe to 33 bramka stracona przez nich w tym sezonie w LL.
0
Jakiś mały chłopak podlecial do Messiego
3
Powiedziałbym nawet że genialny mecz Rakitica
1
Ja się zorientowałem podczas prezentacji Paulinho w lecie.
2
B.
0
Z tego co wiem Andre jest bardzo lubiany wśród drużyny. I nikt nie chcę jego odejścia
1
Busi.
2
Przecież Rakitic jest jednym z najlepszych zawodników Barcy.
0
Zastanawia mnie czemu dużo częściej gramy w 3 strojach niż w wyjazdowych
0
Athelstan był mi obojętny nie wiedziałam dlaczego Ragnarowi i Egbertowi tak na nim zależało , a co do flokiego to zdecydowanie obok Ragnara i Bjorna moja ulubiona postać, chociaż w 5 sezonie nie jest sobą.