0

Juve.

7

Tak.

0

Ronaldo cały mecz nic nie grał ale bramkę strzelil

0

Gomes dziś jeden z lepszych

4

Roberto ostatnio dołek formy

0

Denis chyba.

0

Czy według was Umtiti jest w Top 3 ŚO na świecie?
A jak tak to kto obok niego, bo według mnie
Umtiti,Hummels,Chielnni (kolejność przypadkowa)

2

Mam nadzieję że za gości dłużej na prawej obronie bo Roberto pod formą

3

Brawo Denis brawo Semedo.

0

Zgadzam się ale Valverde niekiedy ciężko zrozumieć

0

On się nawet nie rozgrzewa

0

Chyba tylko Paulinho

2

Jest Nelson :D szkoda że bez Dembele

0

0

Fili.cc.

0

Denis za Paulinho Paco za Inieste

3

Nie przepadam jakoś bardzo za Denisem ale trzeba przyznać że dał dzisiaj dobrą zmianę.

1

Kadra Wenty się przypomniała xd

6

Świetna wiadomość.

0

Wyślesz też? Dopiero zaczynam oglądać ale za kilka dni powinienem zacząć 2 sezon

0

Ale Real ma słabą defensywe to 33 bramka stracona przez nich w tym sezonie w LL.

0

Jakiś mały chłopak podlecial do Messiego

3

Powiedziałbym nawet że genialny mecz Rakitica

1

Ja się zorientowałem podczas prezentacji Paulinho w lecie.

2

B.

0

Z tego co wiem Andre jest bardzo lubiany wśród drużyny. I nikt nie chcę jego odejścia

1

Busi.

2

Przecież Rakitic jest jednym z najlepszych zawodników Barcy.

0

Zastanawia mnie czemu dużo częściej gramy w 3 strojach niż w wyjazdowych

0

Athelstan był mi obojętny nie wiedziałam dlaczego Ragnarowi i Egbertowi tak na nim zależało , a co do flokiego to zdecydowanie obok Ragnara i Bjorna moja ulubiona postać, chociaż w 5 sezonie nie jest sobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?