4

Liverpool za mniej go nie puści ,chociaż zgadzam się z tobą że to gruba przesada

1

Kadra i tak będzie jeszcze potrzebować ulepszeń , w następnym okienku pewnie sprowadza kilku piłkarzy do rywalizacji,mi osobiście za rok marzą się trzy transfery

Naby Keita,Antoś i Goretzka

5

Rakiticia zostawić pozostałą 3 sprzedać

1

Na pewno kogoś sprzedadzą

3

Jeśli Rakitic mialby odchodzić to za co najmniej 65 mln

0

Myślę że tak tylko muszą zacząć sprzedawać

0

Wszystko wskazuje na to że odejdzie na wypożyczenie do Galatasaray

0

Arda jest na wylocie więc pewnie Tak

0

Już prędzej odejdzie Gomes niz Rakitic

0

Gratulacje :D.

4

niewiem jak wy ale ja nie mogę doczekać sie kolejnego meczu z jego udzialem. Przyjemnie się patrzy jak on gra.

0

Chciałbym kogoś z dwójki Benfica Chelsea

6

Na szczęście to tylko Sport

0

Sprzedać tą trójkę,za rok sprowadzić Goretzke i Keite + włączyć do pierwszego składu Alenie i nasza pomoc będzie funkcjonować

24

Mam nadzieję że oni wszyscy odejdą
Chociaż w 8 dni trudno będzie

0

Mówi się o 110+30

0

Transfer definitywny?Bo pisali coś o wypożyczeniu

2

Mogli mu przynajmniej nie robić nadzieji Bo z tego co wiem marzył o grze dla nas

0

Jan Bednarek debiutuje w Southampton meczem Pucharu Ligi z Wolverhampton

1

Grizus jest do wyciągnięcia w następnym okienku za 100mln tylko

0

Ivan to samo pisał tamtym razem

2

24 Sierpnia.

3

Losowanie LM.

0

Właśnie kieruję się tu głównie klauzulami, 150mln za te dwójkę to promocja

3

Wolałbym Draxlera niż Di Marie bo jest młodszy ale znając życie żaden z nich nie przyjdzie

10

Naby Keita i Antonine Griezmann to powinny być priorytety na następne okienko

0

Pewnie będą próbować im wcisnąć munira i Douglasa

0

Znając nasz genialny zarządu rozwiążą z nimi kontrakty za porozumieniem stron i nie dostaniemy ani grosza

1

Ciekawe kiedy zarząd zamierza zacząć sprzedawać niepotrzebnych zawodników Douglas,Munir, Vermeale,Turan to nie poziom Barcelony już dawno nie powinno ich tu być.Zostało 10dni podejrzewam że wszystkich nie sprzedadzą i zostaniemy z niepotrzebnymi zawodnikami

0

W tym tygodniu potwierdza , a przynajmniej mam taką nadzieję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?