kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Liverpool za mniej go nie puści ,chociaż zgadzam się z tobą że to gruba przesada
1
Kadra i tak będzie jeszcze potrzebować ulepszeń , w następnym okienku pewnie sprowadza kilku piłkarzy do rywalizacji,mi osobiście za rok marzą się trzy transfery
Naby Keita,Antoś i Goretzka
5
Rakiticia zostawić pozostałą 3 sprzedać
1
Na pewno kogoś sprzedadzą
3
Jeśli Rakitic mialby odchodzić to za co najmniej 65 mln
0
Myślę że tak tylko muszą zacząć sprzedawać
0
Wszystko wskazuje na to że odejdzie na wypożyczenie do Galatasaray
0
Arda jest na wylocie więc pewnie Tak
0
Już prędzej odejdzie Gomes niz Rakitic
0
Gratulacje :D.
4
0
Chciałbym kogoś z dwójki Benfica Chelsea
6
Na szczęście to tylko Sport
0
Sprzedać tą trójkę,za rok sprowadzić Goretzke i Keite + włączyć do pierwszego składu Alenie i nasza pomoc będzie funkcjonować
24
Mam nadzieję że oni wszyscy odejdą
Chociaż w 8 dni trudno będzie
0
Mówi się o 110+30
0
Transfer definitywny?Bo pisali coś o wypożyczeniu
2
Mogli mu przynajmniej nie robić nadzieji Bo z tego co wiem marzył o grze dla nas
0
Jan Bednarek debiutuje w Southampton meczem Pucharu Ligi z Wolverhampton
1
Grizus jest do wyciągnięcia w następnym okienku za 100mln tylko
0
Ivan to samo pisał tamtym razem
2
24 Sierpnia.
3
Losowanie LM.
0
Właśnie kieruję się tu głównie klauzulami, 150mln za te dwójkę to promocja
3
Wolałbym Draxlera niż Di Marie bo jest młodszy ale znając życie żaden z nich nie przyjdzie
10
Naby Keita i Antonine Griezmann to powinny być priorytety na następne okienko
0
Pewnie będą próbować im wcisnąć munira i Douglasa
0
Znając nasz genialny zarządu rozwiążą z nimi kontrakty za porozumieniem stron i nie dostaniemy ani grosza
1
Ciekawe kiedy zarząd zamierza zacząć sprzedawać niepotrzebnych zawodników Douglas,Munir, Vermeale,Turan to nie poziom Barcelony już dawno nie powinno ich tu być.Zostało 10dni podejrzewam że wszystkich nie sprzedadzą i zostaniemy z niepotrzebnymi zawodnikami
0
W tym tygodniu potwierdza , a przynajmniej mam taką nadzieję