0

Podał.

0

110 mln + bonusy wydaje mi się za na tylu się skończy

1

Odbiegając od tej czapki ja tego dzieciaka nie trawię zero gry aktorskiej nwm co on tam robi Zdrojkowski w jego wieku był o niebo lepszy

0

Czemu jutro ?

0

Po prostu jest lepszy Roberto to świetny zawodnik ale nie poziom Rakiticia

0

To kto za Ivana? Przecież wtedy Barca będzie zbyt ofensywna

0

Gomes może się jeszcze przydać i co do rakitica podejrzewam że będzie grał w 1 składzie

12

Nie, zrezygnowali z puchary króla na rzecz Lewandowskiego

2

Rakitic i Gomes zostaja odejdzie Rafinha

1

Tak teraz obejrzałem filmik z treningu i go nigdzie było pewnie jest coś na rzeczy

0

Nie było go nawet przy odbieraniu trofeum pewnie odejdzie na początku w niego wierzyłem sle teraz to zupełnie inny gracz

0

Do SPH będzie FICHADO nawet 2

0

Dzięki ;) jak zawsze można na Ciebie liczyć

0

Mówił coś o Ardzie że go nie wpuścił? Bo że Douglas nie wjedzie można było się spodziewać

0

Myślę że Arde możemy pożegnać

1

Chyba się obraził nawet przy odbieraniu trofeum go nie było

0

Ardy nigdzie nie ma :P

0

Bo to typowy hejter

0

Zaczął się live na Facebooku

2

Deulofeu :D szkoda że Semedo nie ma bo lepiej grał w pre sezonie

0

No to ludzie mają źródło z Wysp bo jedyny argument kibiców Liverpoolu to.że nikt z Anglli nie podaję informacji o jego odejściu

1

Rakitic musi zostac tak jak Gomes Denis i Rafinha do sprzedania

1

Co wy macie do tego Gomesa?

0

Tylko że oni ich zapewnie nie chcą

11

Tylko nie on licze na niego

1

Oby :D.

1

A ja że do SPH

0

Munir - dużo za słaby na Barce

0

110 milionów myślę że na tej kwocie się skończy trochę dużo ale to może być zawodnik na 10lat

0

Ja myślę że może byc Inigo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?