kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podał.
0
110 mln + bonusy wydaje mi się za na tylu się skończy
1
Odbiegając od tej czapki ja tego dzieciaka nie trawię zero gry aktorskiej nwm co on tam robi Zdrojkowski w jego wieku był o niebo lepszy
0
Czemu jutro ?
0
Po prostu jest lepszy Roberto to świetny zawodnik ale nie poziom Rakiticia
0
To kto za Ivana? Przecież wtedy Barca będzie zbyt ofensywna
0
Gomes może się jeszcze przydać i co do rakitica podejrzewam że będzie grał w 1 składzie
12
Nie, zrezygnowali z puchary króla na rzecz Lewandowskiego
2
Rakitic i Gomes zostaja odejdzie Rafinha
1
Tak teraz obejrzałem filmik z treningu i go nigdzie było pewnie jest coś na rzeczy
0
Nie było go nawet przy odbieraniu trofeum pewnie odejdzie na początku w niego wierzyłem sle teraz to zupełnie inny gracz
0
Do SPH będzie FICHADO nawet 2
0
Dzięki ;) jak zawsze można na Ciebie liczyć
0
Mówił coś o Ardzie że go nie wpuścił? Bo że Douglas nie wjedzie można było się spodziewać
0
Myślę że Arde możemy pożegnać
1
Chyba się obraził nawet przy odbieraniu trofeum go nie było
0
Ardy nigdzie nie ma :P
0
Bo to typowy hejter
0
Zaczął się live na Facebooku
2
Deulofeu :D szkoda że Semedo nie ma bo lepiej grał w pre sezonie
0
No to ludzie mają źródło z Wysp bo jedyny argument kibiców Liverpoolu to.że nikt z Anglli nie podaję informacji o jego odejściu
1
Rakitic musi zostac tak jak Gomes Denis i Rafinha do sprzedania
1
Co wy macie do tego Gomesa?
0
Tylko że oni ich zapewnie nie chcą
11
Tylko nie on licze na niego
1
Oby :D.
1
A ja że do SPH
0
Munir - dużo za słaby na Barce
0
110 milionów myślę że na tej kwocie się skończy trochę dużo ale to może być zawodnik na 10lat
0
Ja myślę że może byc Inigo