0

Bo mi się wydaje że mu tak wygodnie ostatnio nie dogadał się z Benfica

0

Raczej nie dadzą szansę Marlonowi a w styczniu sprowadza Mine

0

Seri.

0

Zajmuje ale z tego co wiem nie jest zgłoszony do żadnych rozgrywek

0

Ja tak miałem z Gomesem ale już się opamiętalem

0

Nie spodziewałem się Ardy możliwe że EV chcę mu dac ostatnią szansę

0

3-4 Sezony.

0

Ktoś z trójki Gomes Denis Rafinha najprawdopodobniej odejdzie

1

Dziennikarz Mundo ale Tier 1 jeśli chodzi o tabelę wiarygodności

1

Świetna wiadomość z wiarygodnego źródła

0

Może sam Seri chcę zagrac ostatni mecz przeciwko Napoli

3

Rakitic jest raczej nie do ruszenia

0

Może doczekamy się oficjalki jeszcze dzisiaj

0

Za rok

0

Ma oferty tylko czeka na Barca

1

*24

0

Myślę że sytuacja z Dembele zaszła za daleko żeby go nie kupić. Gdyby przyszedł jeszcze Seri byłbym zadowolony

47

Gościu tu nie ma miejsca pół roku temu uciszał Camp Nou

0

Bo dopiero zaczęli :D

1

Oni to robią żeby Liverpool i BVB nie myśleli że Cou i Dembele to ich jedyne opcje i żeby nie chcieli za dużo kasy.
PS Sport to żadne źródło informacji

2

A ja wypożyczyc Sampera i sprzedać Rafinhe

0

Nie pojawił się na treningu , jest zawieszony, siedzi w Francji,Piłkarze i trener Bvb wypowiadaja się o nim jakby nie był już ich zawodnikiem

0

Umtiti , Semedo polubiłem , Messi ,Iniesta, Pique

2

Modric,Isco.

24

Alena.

0

Serio sprzedajesz Rakiticia a zostawiasz Sampera i Rafinhe? Wedlug mnie Marlon będzie wypożyczony tak jak Samper a Alena będzie zawodnikiem Barcelony B

2

Namysłów moje miasto :D

0

O transferach coś piszą ale nic nie wiadomo żeby barca sprzedawała zawodników

3

Tylko że Paulinho dobrze zonglowal

2

No on podbił ok 25 razy a Theo 3 xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?