kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo mi się wydaje że mu tak wygodnie ostatnio nie dogadał się z Benfica
0
Raczej nie dadzą szansę Marlonowi a w styczniu sprowadza Mine
0
Seri.
0
Zajmuje ale z tego co wiem nie jest zgłoszony do żadnych rozgrywek
0
Ja tak miałem z Gomesem ale już się opamiętalem
0
Nie spodziewałem się Ardy możliwe że EV chcę mu dac ostatnią szansę
0
3-4 Sezony.
0
Ktoś z trójki Gomes Denis Rafinha najprawdopodobniej odejdzie
1
Dziennikarz Mundo ale Tier 1 jeśli chodzi o tabelę wiarygodności
1
Świetna wiadomość z wiarygodnego źródła
0
Może sam Seri chcę zagrac ostatni mecz przeciwko Napoli
3
Rakitic jest raczej nie do ruszenia
0
Może doczekamy się oficjalki jeszcze dzisiaj
0
Za rok
0
Ma oferty tylko czeka na Barca
1
*24
0
Myślę że sytuacja z Dembele zaszła za daleko żeby go nie kupić. Gdyby przyszedł jeszcze Seri byłbym zadowolony
47
Gościu tu nie ma miejsca pół roku temu uciszał Camp Nou
0
Bo dopiero zaczęli :D
1
Oni to robią żeby Liverpool i BVB nie myśleli że Cou i Dembele to ich jedyne opcje i żeby nie chcieli za dużo kasy.
PS Sport to żadne źródło informacji
2
A ja wypożyczyc Sampera i sprzedać Rafinhe
0
Nie pojawił się na treningu , jest zawieszony, siedzi w Francji,Piłkarze i trener Bvb wypowiadaja się o nim jakby nie był już ich zawodnikiem
0
Umtiti , Semedo polubiłem , Messi ,Iniesta, Pique
2
Modric,Isco.
24
Alena.
0
Serio sprzedajesz Rakiticia a zostawiasz Sampera i Rafinhe? Wedlug mnie Marlon będzie wypożyczony tak jak Samper a Alena będzie zawodnikiem Barcelony B
2
Namysłów moje miasto :D
0
O transferach coś piszą ale nic nie wiadomo żeby barca sprzedawała zawodników
3
Tylko że Paulinho dobrze zonglowal
2
No on podbił ok 25 razy a Theo 3 xd