kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Crystal Palace,Torino, Sampdoria
4
Skąd taka pewność?
0
Ciekaw jestem reakcji conte
0
W sumie racja ale wiek robi swoje
6
Hahaha David Mayler pozamiatal
1
Spokojnie 3:1 dla Polaków 2xLewy i raz Zielu
0
Mam nadzieję żeby tak będzie
0
On tez ale on może się przynajmniej przydać
1
Według mnie bardziej się przyda niż Rafinha
0
Czyli wychodzi na to że Arda i Munir zostają w Barcelonie
0
Myślicie że Barca jeszcze kogoś kupi? Bo mi jakoś trudno w to wierzyć,Fernandez mówił że sprowadza jeszcze 1 lub 2 zawodników ale mu raczej nie można wierzyć
0
Na Coutinho nie ma już raczej szans więc powinni zrobić wszystko żeby kupić Lemara
0
Co powiedział?
2
Dać te 95 mln i bierzemy go
0
Gdyby sam Lemar przyszedł było by spoko
0
Chciałbym Lemara + ew Mahrez ale w 1 dzień tego nie ogarna
1
Leci gdzieś mecz Francja vs Holandia w tv?
0
A Portugalia nie gra dzisiaj meczu?
0
Douglas już sprzedany teraz tylko Arda i Munir
0
Może przesadzilem ale jest optymistą
0
Jeśli Krycha wróci i wszyscy będą w formie 30%
0
Leon będzie mógł zagrać w kadrze dopiero w maju 2019 trochę trzeba czekać
0
Od kiedy on moze grać?
0
Ja tam nadal wierzę w twój schemat :D
0
Widzę że myślimy podobnie:D
0
Ludzie mają kompleks Barcelony bo wiedza że ich kluby nigdy nie osiągną takiego poziumu jaki Barca utrzymywała przez 10lat , ostatnio spotkałem się nawet z opinią że Barca obecnie jest na poziomie Arsenalu
11
Mnie denerwuje najbardziej to że oni oklamuja ludzi, dużo osób nadal wierzy w to że Paulinho zrobił tylko 3 zongielki , ze wszystkich stron które udostępniły tego gifa z Dembele tylko jedna napisała że to nie całość , a kiedy kibice Barcy wklejaja linki z całą prezentacją w komentarzach piszą że mają ból dupy i nie znają się na zartach.
1
Wszystkie odcinki są w internecie :D Powstanie wyszło im nieziemsko
1
Mi najbardziej z polskich seriali spodobał się Czas Honoru dla mnie najlepszy polski serial
0
Podczas prezentacji Dembele