0

Crystal Palace,Torino, Sampdoria

4

Skąd taka pewność?

0

Ciekaw jestem reakcji conte

0

W sumie racja ale wiek robi swoje

6

Hahaha David Mayler pozamiatal

1

Spokojnie 3:1 dla Polaków 2xLewy i raz Zielu

0

Mam nadzieję żeby tak będzie

0

On tez ale on może się przynajmniej przydać

1

Według mnie bardziej się przyda niż Rafinha

0

Czyli wychodzi na to że Arda i Munir zostają w Barcelonie

0

Myślicie że Barca jeszcze kogoś kupi? Bo mi jakoś trudno w to wierzyć,Fernandez mówił że sprowadza jeszcze 1 lub 2 zawodników ale mu raczej nie można wierzyć

0

Na Coutinho nie ma już raczej szans więc powinni zrobić wszystko żeby kupić Lemara

0

Co powiedział?

2

Dać te 95 mln i bierzemy go

0

Gdyby sam Lemar przyszedł było by spoko

0

Chciałbym Lemara + ew Mahrez ale w 1 dzień tego nie ogarna

1

Leci gdzieś mecz Francja vs Holandia w tv?

0

A Portugalia nie gra dzisiaj meczu?

0

Douglas już sprzedany teraz tylko Arda i Munir

0

Może przesadzilem ale jest optymistą

0

Jeśli Krycha wróci i wszyscy będą w formie 30%

0

Leon będzie mógł zagrać w kadrze dopiero w maju 2019 trochę trzeba czekać

0

Od kiedy on moze grać?

0

Ja tam nadal wierzę w twój schemat :D

0

Widzę że myślimy podobnie:D

0

Ludzie mają kompleks Barcelony bo wiedza że ich kluby nigdy nie osiągną takiego poziumu jaki Barca utrzymywała przez 10lat , ostatnio spotkałem się nawet z opinią że Barca obecnie jest na poziomie Arsenalu

11

Mnie denerwuje najbardziej to że oni oklamuja ludzi, dużo osób nadal wierzy w to że Paulinho zrobił tylko 3 zongielki , ze wszystkich stron które udostępniły tego gifa z Dembele tylko jedna napisała że to nie całość , a kiedy kibice Barcy wklejaja linki z całą prezentacją w komentarzach piszą że mają ból dupy i nie znają się na zartach.

1

Wszystkie odcinki są w internecie :D Powstanie wyszło im nieziemsko

1

Mi najbardziej z polskich seriali spodobał się Czas Honoru dla mnie najlepszy polski serial

0

Podczas prezentacji Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?