kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitic jeden z lepszych nie ma powodu żeby go zmieniać
1
Właśnie trwa konferencja prasowa kloppa może powie coś o ewentualnym transferze cou
1
Myślę że Rakitic będzie grał w pierwszym
3
126518519 dokładnie tyle
1
Tak.
1
Po jakim meczu oni tak płakali?
1
Czyli coś typu cou mam nadzieję że on przejdzie
0
Bartomeu napewno to przeczyta , pewnie mu się głupio zrobi XD
3
Czyli nie powiedział nic
0
Niektórzy zawodnicy się wyróżniali jak alba i umtiti ale jako drużyna straszenie bezbarwnie
3
Zgadzam się w 100% ale dodałbym dziewiąty punkt
9. Umtiti profesor
0
Ta przy 3 bramce to akurat wina Suareza ale u nas nie było w ogóle prawej obrony mam nadzieję że w rewanż semedziak
2
Odczepcie się wkoncu od rakiticia najwiekszy walczak na boisku roberto wszedł i nic nie pokazał
5
Wszystkie bramki stroną vidala
0
Chyba vidal wszystkie bramki jego stroną
0
Gorzej ty przynajmniej bys zapewne wracał
0
Widzieliście jak wracał przed chwilą?
2
Przecież ten vidal powinien dawno zejsc
0
Byłem co do niego sceptycznie nastawiony ale gra dobry mecz
3
U nas jeszcze Busi na plus
0
Denis jeszcze gorszy
0
Nie
0
Tak.
0
Przy transferach Cou i Dembele jakoś zniose tego Paulinho
12
Ja też :D.
3
Dzisiaj wyjaśni się przyszłośc Cou i Dembele i mają to być dla nas pozytywne wiesci więc dzisiaj możesz w ,,spokoju" wchodzić na La Ramble
3
Czyli powoli można szapmany otwierać
0
Mi też możesz :D
0
Aż tak Cię to cieszy? Gomes jest dużo lepszym zawodnikiem niż denis tylko na tej stronie jest straszna nagonka na niego
1
Bez Ardy to chyba jasny znak że odejdzie , bo nie było mowy o żadnej kontuzji