0

Rakitic jeden z lepszych nie ma powodu żeby go zmieniać

1

Właśnie trwa konferencja prasowa kloppa może powie coś o ewentualnym transferze cou

1

Myślę że Rakitic będzie grał w pierwszym

3

12​651​8519 dokładnie tyle

1

Tak.

1

Po jakim meczu oni tak płakali?

1

Czyli coś typu cou mam nadzieję że on przejdzie

0

Bartomeu napewno to przeczyta , pewnie mu się głupio zrobi XD

3

Czyli nie powiedział nic

0

Niektórzy zawodnicy się wyróżniali jak alba i umtiti ale jako drużyna straszenie bezbarwnie

3

Zgadzam się w 100% ale dodałbym dziewiąty punkt

9. Umtiti profesor

0

Ta przy 3 bramce to akurat wina Suareza ale u nas nie było w ogóle prawej obrony mam nadzieję że w rewanż semedziak

2

Odczepcie się wkoncu od rakiticia najwiekszy walczak na boisku roberto wszedł i nic nie pokazał

5

Wszystkie bramki stroną vidala

0

Chyba vidal wszystkie bramki jego stroną

0

Gorzej ty przynajmniej bys zapewne wracał

0

Widzieliście jak wracał przed chwilą?

2

Przecież ten vidal powinien dawno zejsc

0

Byłem co do niego sceptycznie nastawiony ale gra dobry mecz

3

U nas jeszcze Busi na plus

0

Denis jeszcze gorszy

0

Nie

0

Tak.

0

Przy transferach Cou i Dembele jakoś zniose tego Paulinho

12

Ja też :D.

3

Dzisiaj wyjaśni się przyszłośc Cou i Dembele i mają to być dla nas pozytywne wiesci więc dzisiaj możesz w ,,spokoju" wchodzić na La Ramble

3

Czyli powoli można szapmany otwierać

0

Mi też możesz :D

0

Aż tak Cię to cieszy? Gomes jest dużo lepszym zawodnikiem niż denis tylko na tej stronie jest straszna nagonka na niego

1

Bez Ardy to chyba jasny znak że odejdzie , bo nie było mowy o żadnej kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?