2

@mrboom ten komentator chyba dzisiaj też komentuje, chociaż mogę się mylić

0

@l0Messini skoro brazyliczycy tak mówią to chyba dobra forma

1

@Solimalhio Ostatnio wywiad z Victorem Fontem czytałem polecam każdemu.

0

@sebisek Oby bo tych słowach nie było żadnej spiny z Arthurem lub Coutinho

1

@BarcaInfo dodatkowo odebrali Griezmannowi numer na rzecz Felixa, w rozumieniu Atletico to brak szacunku do zawodnika bo nie porozumieli się oni z nim na ten temat.

1

@Chwytliwy podpisywał kontrakt prawą więc raczej nie

0

@Messibestplayerintheworld spoko wiem, ale jak pisze w Internecie nie zwracam na to większej uwagi

0

Dosyć sporo ludzi na Dembele i Coutinho tylu nie było (chociaż Coutinho został sprowadzony z styczniu)

1

@VIPER2712 dokładnie on jako prezydent nie ma nic do powiedzenia

0

@Hablar to niech go uwielbiają ale Mascherano zwracał mu kiedyś uwagę na to co dzieje się u niego e domu że to nie profesjonalne i od tamtej pory raczej nic się nie zmieniło

10

@LuisSalvano po tym w jaki sposób rozstał się z klubem i jakim jest człowiekiem na codzień nie dziwię się że ludzie są temu transferowi przeciwini, ja także wolałbym Griezmanna + pozostawienie Cou i Dembele

0

@TheNekro94 kiedyś mówił że nie pobiera żadnej pensji za to że jest prezydentem ale ja bym na słowo mu nie wierzył xd

0

@Lidia tylko że Griezmann okazał się w porządki wobec swojego klubu, wyciągnął więcej kasy ale ostatecznie tam został

0

@Nano22 nie koniecznie jest pewne że przyjdzie obecnie rozpoczynają działania jego sprowadzenia ale wszystko może się posypać

4

@tbas jego syn odszedł bo był pazerny na kasę.

0

@LuisSalvano no właśnie myślę że jeśli ma przyjść Neymar i Griezmann to Dembele i Coutinho odejdą wolę już zostawić Demebele niż żeby Neymar przyszedł

1

@Mns21 i dobrze lepiej on niż Neymar

0

@Nano22 De Jong mówił że jego ulubionym nr jest 21 chociaż faktycznie lepiej byłoby mu z 6

0

0

@barcelonaLM Prezez Bayernu mówili że ich górna granica ile mogą wydać na zawodnika to 80mln

0

@Commando fajnie jakby przyszedł bo jest klase wyżej od Dembele i Cou ale w strasznie frajeski sposób pożegnał się z klubem

1

@Junngeas Myślę że 175 to już średni

0

@barcelonaLM A tam nie jest godzinna do tyłu? Byłem kilkana lat temu i wydaje mi się że tak
Edit Masz racje coś mi się pomyliło

0

@barcelonaLM w hiszpanii jeszcze nie

0

@kamiVeB Koulibaly nie odejdzie z Napoli można to wywnioskować z jego wypowiedzi jest mu tu dobrze

1

@Phatro jeśli przejdą Brazylie to wygrają ale bdz ciężko Leo będzie musiał zagrać na 100%

1

@Coutinho007 akurat ani Semedo ani Roberto nie mają problemu z wyjście z pod pressingu problem u semedo zaczyna się przy dograniu w pole karne

1

@grizzy10 bo podbno Neymar ma się wypowiedzieć po copa america o swojej przyszłości żeby media nie męczyły zawodników reprezentacji , chyba o.to.chodzi

0

@Colon ja właśnie nadrabiam wszystko ale oglądam tylko filmy w tej kolejności co podałeś nwm czy seriale są az tak ważne ale Daredevil i Punisher obejrzane

0

@Akobz Mini Majk vs Krzuszwil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?