kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom ten komentator chyba dzisiaj też komentuje, chociaż mogę się mylić
0
@l0Messini skoro brazyliczycy tak mówią to chyba dobra forma
1
@Solimalhio Ostatnio wywiad z Victorem Fontem czytałem polecam każdemu.
0
@sebisek Oby bo tych słowach nie było żadnej spiny z Arthurem lub Coutinho
1
@BarcaInfo dodatkowo odebrali Griezmannowi numer na rzecz Felixa, w rozumieniu Atletico to brak szacunku do zawodnika bo nie porozumieli się oni z nim na ten temat.
1
@Chwytliwy podpisywał kontrakt prawą więc raczej nie
0
@Messibestplayerintheworld spoko wiem, ale jak pisze w Internecie nie zwracam na to większej uwagi
0
Dosyć sporo ludzi na Dembele i Coutinho tylu nie było (chociaż Coutinho został sprowadzony z styczniu)
1
@VIPER2712 dokładnie on jako prezydent nie ma nic do powiedzenia
0
@Hablar to niech go uwielbiają ale Mascherano zwracał mu kiedyś uwagę na to co dzieje się u niego e domu że to nie profesjonalne i od tamtej pory raczej nic się nie zmieniło
10
@LuisSalvano po tym w jaki sposób rozstał się z klubem i jakim jest człowiekiem na codzień nie dziwię się że ludzie są temu transferowi przeciwini, ja także wolałbym Griezmanna + pozostawienie Cou i Dembele
0
@TheNekro94 kiedyś mówił że nie pobiera żadnej pensji za to że jest prezydentem ale ja bym na słowo mu nie wierzył xd
0
@Lidia tylko że Griezmann okazał się w porządki wobec swojego klubu, wyciągnął więcej kasy ale ostatecznie tam został
0
@Nano22 nie koniecznie jest pewne że przyjdzie obecnie rozpoczynają działania jego sprowadzenia ale wszystko może się posypać
4
@tbas jego syn odszedł bo był pazerny na kasę.
0
@LuisSalvano no właśnie myślę że jeśli ma przyjść Neymar i Griezmann to Dembele i Coutinho odejdą wolę już zostawić Demebele niż żeby Neymar przyszedł
1
@Mns21 i dobrze lepiej on niż Neymar
0
@Nano22 De Jong mówił że jego ulubionym nr jest 21 chociaż faktycznie lepiej byłoby mu z 6
0
@nieprzysiadalnosc DX
0
@barcelonaLM Prezez Bayernu mówili że ich górna granica ile mogą wydać na zawodnika to 80mln
0
@Commando fajnie jakby przyszedł bo jest klase wyżej od Dembele i Cou ale w strasznie frajeski sposób pożegnał się z klubem
1
@Junngeas Myślę że 175 to już średni
0
@barcelonaLM A tam nie jest godzinna do tyłu? Byłem kilkana lat temu i wydaje mi się że tak
Edit Masz racje coś mi się pomyliło
0
@barcelonaLM w hiszpanii jeszcze nie
0
@kamiVeB Koulibaly nie odejdzie z Napoli można to wywnioskować z jego wypowiedzi jest mu tu dobrze
1
@Phatro jeśli przejdą Brazylie to wygrają ale bdz ciężko Leo będzie musiał zagrać na 100%
1
@Coutinho007 akurat ani Semedo ani Roberto nie mają problemu z wyjście z pod pressingu problem u semedo zaczyna się przy dograniu w pole karne
1
@grizzy10 bo podbno Neymar ma się wypowiedzieć po copa america o swojej przyszłości żeby media nie męczyły zawodników reprezentacji , chyba o.to.chodzi
0
@Colon ja właśnie nadrabiam wszystko ale oglądam tylko filmy w tej kolejności co podałeś nwm czy seriale są az tak ważne ale Daredevil i Punisher obejrzane
0
@Akobz Mini Majk vs Krzuszwil