0

Ty to se mozesz czekac. Rusz troche tym ,,baniakiem,, i pomysl, co ? Bo ty chcesz se Silve, Kompanego i Benatie, to idz i se ich kup. LUIS ENRIQUE chciał Mathieu, a Zubi mial go za zadanie sprowadzic, i to zrobil

48

Sepp Blatter: Jako kibica boli mnie łapuwkarstwo i przekupstwo obecne w piłce nożnej, ale jako prezes musze to akceptowć

0

Messi chrupie sobie Lays'y ;)

1

Muntari pantalony na wierzchu xd

12

nie ten budżet. (if yo know what i mean)

0

,,niektóre,, sie pisze łącznie. Polszczyzna bez poprawnosci gramatczynej to jakk Barcelona bez piłki. Veb !

5

,,Nie zmienialbym duzo w planowaniu składu Barcy, brak srodkowego obrońcy ? To nie powod do zmartwień, od tygodnia błagam Puyola na kolanach, zeby został, a od niedawna sam wznowilem treningi. Na początku bedzie mi ciężko, ale osiagne optimum formy, jestem gotowy grac jakos ŚO Blaugrany ,,~ Andoni Zubizarreta

0

0

Obrazek :Iniesta chyba chcial nastukac Busiemu, ale sytuacje ratuje Carles Puyol

0

wypowiedz pomeczowa Mascherano: ,, Cóz no, koncowka meczu troche wiała nuda, zaczelismy totalnie dominowac, wiec postanowilem podkrecic emocje przed zakonczeniem spotkania,, Veb !

0

Zgadzam sie z toba w 100%. Wiekszość osób na tej stronie uwarza, że jak kupimy dużego czarnoskórego i do tego drogiego Mangale, to on nam zamuruje pole karne i bramkę, i już nigdy nikt się przez naszą obronę nie przedże. A Benatia jest po prostu genialny. Nie możemy sobie pozwolic na kupno 1 obroncy(mlodego i dopiero dobrze się zapowiadającego) i dac mu czas na ogrywanie sie albo cos takiego, od tego mamy Bartrę. Benatia ma szybkość, gra na wyprzedzenie, główki(nie tylko w obronie) technike, i siłe fizyczna. 27 lat dla obroncy to najlepszy czas, jest ograny, doświadczony.

0

Przestańcie po Nim jeździć tylko podziekujcie za to co zrobił dla Tego klubu . Prosze was, trochę szacunku dla Generała . VeB !

1

Według mnie również nagłowek " Wydaje sie, że ktos umarł" po ostanich tragicznych wydarzeniach jest bardzo rażący...

0

Według mnie, tymi z większą rolą w zespole, ktorzy zostana sprzedani to Alves - wypalil sie i trzeba kogos solidniejszego i młodszego, Mascherano- dobry w grze na wyprzedzenie, ale chcemy solidną, wysoką obrone, Song - nie za bardzo sie sprawdził, no i kwestia napastnika to prawdopodobnie sprzedaż Pedro- w tej dyspozycji troche szkoda, ale przypomnijmy sobie sezon i 2 wstecz... Jeszcze rozważałem czy klub nie pozostaw Javiera jako zmniennika Busiego ( jednak doświadczenie i ogranie w Barcie) i sprzedaż tylko Songa. Ael to tylko moje przypuszczenia i domysły. Poczekamy zobaczymy. Oby tylko wszystko wyszło Bacelonie na dobre i zwiekszyło chęć walki i umożliwiło same zwycięstwa . VeB !

0

Dzieki chłopaki ;) liczylem na kanal zagraniczny, ale widocznie nic takiego nie ma. Ale dzieki dzieki ;)

0

gdzie ogladac z NC+ Hiszpania-Wlochy ? Na Rai uno(238) czerny ekran.

0

ma ktos moze link do relacji tekstowej tego meczu? Bardzo prosze bo nie bede mogl obejrzec 2 polowy. Z gory dzieki.

0

Problem to mamy My, bo na Naszej ulubionej stronie jsteś Ty

0

haha :d Couritis oczywiscie :P

0

To jak wszyscy to wszycy :d moj skad :

Mangala Ramos Chielini
Nasri Vidal Schweinstainger Iniesta
Aubameyang Cavani Hernanded

0

Jak to jak :D podanie od Leo przyjął lewa nogą , póżniej podał krótko do prawej nogi , ponownie od prawej do lewej i z lewej wystawił piłe Messiemu
Tak Btw to niezła zagryweczka :d VEB !

0

Valdes
Alves - Mascherano - Pique - Adriano
Song
Fabregas Iniesta
Tello Messi Neymar

Jak dla mnie taka jedenastka na dziś
VEB

0

pliss dobry link ( na futbolhd cos nie odpala transmisji)

0

Dla ainteresowanych : rai uno na NC + kanał 238 :D

0

A moze wiesz na ktorym kanale jest ten Raiuno ?

0

Jest moze na jakims zagranicznym mecz Argentyna - Włochy ? Na NC+ ?
Z góry dzieki :)

0

O co chodziło gdy Pique śmiał się, pokazywał palcem na swoj brzuch i trzymał piłke w ręku ? :d ( widzialem tylko ten skrawek z powtorki)

0

Szkoda Pedro

0

sry że tu, ale moze ktos wie czy na ktorymsś z kanałów nc+ bedzie dzis mecz Chelsa vs Real ? z gory dzieki

0

Moze ktos zyczliwy poadac liste zmian ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?