kowalmessi
Dołączył/a: listopad 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
ok ale mimo wszystko Bayern grał w LM w innych przez całe rozgrywki i zmienieł na finał wiec . .
0
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Bayern mial inne koszulki w finale niż grali przez cały sezon ??
0
To dobrze Hummels, że się uczyłeś. . . .Bo juz niedługo Ci się przyda :D
0
Trzeba to powiedzieć otwarcie, że gdyby Messi był zdrowy i w formie , ten mecz by się tak nie skonćżył. Ale to juz każdy wie a ja chciałem napisac o czyms jescze. A mianowicie chciałbym powiedzieć ze na trudne tereny wyjazdowe, typu Alianz Arena, Bernabeu, San Siro i inne. powinniśmy stawiać na formację 4-2-3-1. To najprawdopodobniej najlepsze rozwiązanie jakie istnieje. Na cięzkich terenach wyjazdowych nie czujemy sie tak komfortowo zeby atakowac i wgl wszystko ładnie pięknie. . Ta formacja daje nam solidną obronę ale tez wystarczającą ofensyw. 4 obrońców (np. Alves, Pique, Puyol/Bartra/Mascherano, Alba) wspieranych przez 2 "taktycznie" defensywnych pomocników ( dosc zacnego wzrostu) (Sergio i Songa) To daje nam naprawde sporo bo Song jest zawodnikiem twardym, walecznym, destrykcyjnym. Sergio natomiast jest zawodnikeim bardziej technicznym ale jest bardzo inteligentny i opanowany. 3 pomocnikow to ( od lewej. Iniesta, w srodku Xavi,i prawa strona to Leo Messi, lub ktos typu Pedro, Alexis,) Jak wiemy Xavi Iniesta i Leo nie graja defensywnie , nie walczą o odbior piłki dosłownie ale zakładają pressing. Xavi króluje w srodku pola ma za soba 2 defensywnych boki zgrane, elegancko. A 1 napastnik to Villa,( ktos z transferow) lub Messi. W tej formacji naprawde mozna duzo rotowac i zaskakiwac. Messi prawe skrzydło lub napastnik, Song lub Sergio wychodzą do atak ( czsami) pozniej zdecydowany powrot i odbior piłki. Iniesta moze zmeiniac sie z (moze Neymarem) moze Pedro, a moze po prstu schodzic do srodka zostawiając miejsce Alebie. . . . Tyle ode mnie :D chetnie podyzkutuje z kims inteligentym na ten temat :D
0
Ja osobiście wolałbym żeby odpoczywał Alves i Iniesta. . . Ale to jest moje zdanie. Ja bardziej w głowei mam mecz sezonu z Bayernem więc. . . Oby dziś wygrana ! ! Visca !
0
Ja tylko mam nadzieję, że Tito i wszyscy inni zdają sobie sprawę iż Liga jest juz prawie wygrana, a 2 metry za plecami mamy mecz sezonu. . . Jezeli to jest w ich głowach to licze na totalną rezerwe (na Bayern 11 najmocniejsza jak sie da i wypoczęta.! ) Visca el Barca !!
0
Nie na temat ale prosze bardzo https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596702470349351&set=a.301943896491878.81719.176063032413299&type=1&theater . Według mnie Thiago podobny bardziej do Leo :D
0
Sorki że nie do tematu ale zobaczcie http://sport.gadu-gadu.pl/5864381211375729636/messi-kontra-bramkarz-robot-kto-wygral-zobacz?utm_source=gg&utm_medium=hover. Messi strzela wolne . . fajny filmik bo dokladnie widać jak uklada ciało i wgl nogę postawną. . tak dla zainteresowanych
0
Bardzo proszę kogoś życzliwego o informacje o bramkach ( kto i ktora minuta :D ) na numer tel 791048355 . PS. w trakcie spotkania :D
0
Pedro w Hiszpanii znow wymiata :d
0
Oby piękne widowisko było. .. I oczywiscie VISCA EL BARCA
0
haha. W pierwszej chwili myślalem ze Alves jest w czapce( zdj1) :d
0
Prosze was moze macie jakies kanały na N ( oprocz npremium bo nie mam tego) dajcie numery kanałow z meczami prosze :D VISCA
0
Przepraszam ale mam pytanie. Czy ktorys z tych kanałow jest w telewizji N ?? 1TV (georgia) / HD
2+2 (ukraine)
2BE (belgium)
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport HD1
Arena Sport 3 (serbia)
Arena Sport 3 HD (cro)
Armenia TV
beIN Sport 1 / HD
BHT 1 (BiH)
bTV Action / HD
Club RTL
Digi Sport 1 (rom)
Dolce Sport / HD
Duhok TV
ESPN Brazil
ESPN Pacrim
eTV (rsa)
Federalna TV
Idman TV
ITV / ITV HD
Nederland 3 / HD
Nova Sports 1 (hellas) / HD
nPremium HD
NTV (russia)
NTV Plus Futbol / HD
Prima COOL
Puls 4 / HD
RSI La 2 / HD
RTRS TV
RTS Deux / HD
SF Info
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport 1 (italy) / HD
Smart Spor / HD
Sport 1 (hungary) / HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 5 (israel) / HD
Sport TV1 / HD
SportKlub (slovenia)
Sportsmax
STV (scotland) / HD
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 10 (africa)
SuperSport 1HD (za)
SuperSport 3 (za)
SuperSport MaXimo
Ten Action
Ten Sports (pakistan)
TV3 (ireland)
TV3+ (denmark) / HD
TVE La 1
UTV (ulster) / HD
Viasat Football (nor) / HD
Viasat Football (swe) / HD
Viasat Sport Baltic
YLE TV2 / YLE HD]
0
Siemka. Sory ze pisze to tutaj ( wiem ze w sumie nie p[owinienem) ale jednak mam pytanie . Czy ktos ma telewizję N i kanały npremium zablokowane tak jka ja ?? m,ampytanie odnosnie tego czy da się to jakos uruchomic ?? w dniu disiejszym abym mogł obejrzec mecz??? ktos sie zna . . rposze o odpowiedz i nie minusowanie . Jescze raz orzeoraszam za nie na temat. VISCA EL BARCA
0
Kazdy ma prawo do własnej opini a moja jest taka , a włąsciwie to mam takie pytanie ; Czy Xavi, Iniesta, Adriano, Messi, Alves, Villa powiedzmy tyle. . . czy oni mają w kontrakcie zapisane ZAKAZ STRZELANIA Z DYSTANSU ? ? ? Ludzie kazdy dobrze budowany zespol, z dobrymi piłkarzami, poukładany taktycznie juz tą naszą klepanke rozczytał . . Tymbardziej ze ta klepanka to nie jest wielka Tiki-Taka tylko podawanki do tyłu i w boki. . . A jak ma isc do przodu to piłke musi złapać Messi i przeciągnąc ją 20 metrow. . .Wracajac to strzały z dystansu to podstawa tak naprawde. . kazdy strzela . . ( nawet w okregowce uczą zeby konczyc akcje strzalem) A barca jak nie idzie to wycofa 40 metrow. . a mozna wtedy sprobować bramkarza Czyż nie ??
0
Prosze dajcie link jakis sensowny
0
Dajcie link ludzie
0
dajcie jakis link
0
Siemka. Sorki ale nie macie moze jakiegos linku takiego z mega tikitaką Barcy ?? chyba przeciwko madrytowi . . Tak tam Sergio z piętki i wgl take ekstra to było i nie moge znależć . . . jak macie to podajcię. Bede wdziećzny ..A co do meczu to mam nadzieje ze wygramy i kibicuje z całego serca ! VIsca
0
Szczerze to ja współczuje teraz takiemu Pepowi . . jak On taką informacje zobaczy . .. To jest skandal wymyślać takie głupoty . . . Ale zyjemy w takim swiecie gdzie zdarza sie cos takiego nie pierwszy raz.
0
Poprosze o jakiś dobry link w HD
0
No i pięknie ! póżniej jeszcze przydało by się Tello za Messiego i Bartra za Pique. . . Trzeba dać odpocząc i to tak konkretnie . . :D Visca
0
Xavi mogłby odpoczac . . .
0
Troche nie od parady . . al;e coś pięknego . . . licze na podobne momenty na Camp Nou :
0
Jak Milan postawi autobus ( raczej pewne) to My wjedziemy tam buldożerem ! ! TRzeba wygrać ! Trzeba wierzyć i kibicowąć do końca! VeB
0
Po prostu genialny mecz ! i to pod kazdym względem . . zmiennicy znowu poczuli troche murawy . . podstawowi zasłuzenie odpoczeli i oczywiscie piękna gra i goleada :D VeB
0
Teraz tylko zmiany jeszcze rozsądnie zrobić . . dać odpocząc i pięknie :D
0
nie mam . . .:(