kowalmessi
Dołączył/a: listopad 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma kots moze jakis dobry link w HD ?? prosze
0
NikeFootball - Nie wiesz może gdzie bedzie transmisja w telewizji z meczu Anglia-Brazylia ?? mam telewizję N i moze jakies te zagraniczne ?
0
Siemanko . Sorki mam pytanie . Być moze było to gdzies podawane na tej stronie ale najwidoczniej przegapiłem dlatego pytam , czy mógłby ktos podac terminy i godziny meczy reprezentacyjnych ( i jak zna to kanały telewizyjne) ?? Bo bardzo chciałbym zobaczyć Brazylię Hiszpanie i.t.d . Z góry dzięki . Visca el Barca , Visca el Ronaldinho ! !
0
Szkoda Villi ale nikt z nas nie ma na to wpływu . Po zwycięstwo i oby piękną grą! ! ! VeB
0
Nie zapomne tego momentu kiedy Pedro dostał to wymażone podanie . . . pędził na Lopeza i ten moment dotknięcia piłki kiedy wyskoczyłem i darłem morde goooooooooooollllllll ...............a tu nagle wielki zawód
0
Tak nie na temat, ale kompilacja z tego meczu byłaby czymś niesamowitym . . . . Te zagrania, sztuczki, szybka klepka. . . ah magiaa futbolu :)
0
Nie ma innej opcji niż grać i traktować ten mecz jak "finał" . . Jak tak zrobimy to nie ma się czego obawiać . VeB! ! !
0
Marzenie ściętej głowy
0
Oby Ci się powiodło Pep . . . :)
0
piękna kwintesencja :D
0
Fajnie by było zaobaczyc jakąs kompilacje wszytkich wyczynów i to nie tylko Serio ale też innych. Filmik nie był by nudnym bo wczoraj sporo się działo :D
0
Czy ktos oprocz mnie chciałbym zobaczyć jakąś fajną kompilację z wczorajszego meczu ? ? Uważam że jest duzo ciekawych momentów, chociazby wyczyny Sergio . . . :D
0
Tak trzymać
0
Alexis robi sobie jkąs tam sytuacje podbramkową ale tak dzis jak i w ostatnicxh meczach nie wie co robic dalej . . . omija bramkarza, odjerzdza od bramki i pudło. . . . musi troceh popracować .
0
Piekne sceny moglismy ogladać . . . i ta skromność i zawstydzenie Messiego gdy wszyscy bili mu brawo ! !
P.S Jak na stadionie dotaje owacje na stojąco od 80 tysięcy to taki nie jest :D
THE LEGEND
0
pograło by się znimi w dziadka oj pograło :D
0
Ale ze nic nie ma o 90 bramkach Messiego ??
0
0
Keita na 5 zdjęciu jaki facepalm :D
PS. buty Messiegio wymiatają
i oczywiście VeB
0
Niby zwykła serwetka . . . ale bez niej nie mielibysmy najlepszego piłkarza swiata . . ahhh :D
0
yeaaaaaaah. taki sklad i tylko po zwycięztwo . Visca el Barca ! !
0
Mam takie pytanie . jaki model korkow ma teraz MESSI ??
0
super mecz realu xd kazdy sie zaczepia kopie popycha:D niezła komedyjka :d
0
Kurwa niech wypierdala stąd ten skuriwel jebany. . chuj spamował bedzie debil pierdolniety . . VeB :D
0
Uważam ze powinno byc cos takiego zeby skonfrontowac ocene redakcji i ocene zalogowanych uzytkownikow. powinna byc po prostu mozliwosc oceniania pilkarzy za dany mecz i wszystko jasne :D
0
Zdjecie z prawego dolnego rogu to Alves? :D
0
ciekawe czy Cesc na fałszywej 9 czy Iniesta na skrzydle ?
0
No i pięknie. Tylko Zwyciestwo i na pewno zwycięstwo. VeB
0
troche nie na temat ale ja uważam ze Xavi powinien dostac Złotą Piłke w 2010 . .On cały czas gra taką piłke jak nigdy nikt wczesniej . Ma nadzwyczajne umiejetnosci techniczne i wymiata nimi na boisku, , , , Jest wspaniałym piłkarzem . Należało mu sie. .
0
Wileki człowiek .