0

Ma kots moze jakis dobry link w HD ?? prosze

0

NikeFootball - Nie wiesz może gdzie bedzie transmisja w telewizji z meczu Anglia-Brazylia ?? mam telewizję N i moze jakies te zagraniczne ?

0

Siemanko . Sorki mam pytanie . Być moze było to gdzies podawane na tej stronie ale najwidoczniej przegapiłem dlatego pytam , czy mógłby ktos podac terminy i godziny meczy reprezentacyjnych ( i jak zna to kanały telewizyjne) ?? Bo bardzo chciałbym zobaczyć Brazylię Hiszpanie i.t.d . Z góry dzięki . Visca el Barca , Visca el Ronaldinho ! !

0

Szkoda Villi ale nikt z nas nie ma na to wpływu . Po zwycięstwo i oby piękną grą! ! ! VeB

0

Nie zapomne tego momentu kiedy Pedro dostał to wymażone podanie . . . pędził na Lopeza i ten moment dotknięcia piłki kiedy wyskoczyłem i darłem morde goooooooooooollllllll ...............a tu nagle wielki zawód

0

Tak nie na temat, ale kompilacja z tego meczu byłaby czymś niesamowitym . . . . Te zagrania, sztuczki, szybka klepka. . . ah magiaa futbolu :)

0

Nie ma innej opcji niż grać i traktować ten mecz jak "finał" . . Jak tak zrobimy to nie ma się czego obawiać . VeB! ! !

0

Marzenie ściętej głowy

0

Oby Ci się powiodło Pep . . . :)

0

piękna kwintesencja :D

0

Fajnie by było zaobaczyc jakąs kompilacje wszytkich wyczynów i to nie tylko Serio ale też innych. Filmik nie był by nudnym bo wczoraj sporo się działo :D

0

Czy ktos oprocz mnie chciałbym zobaczyć jakąś fajną kompilację z wczorajszego meczu ? ? Uważam że jest duzo ciekawych momentów, chociazby wyczyny Sergio . . . :D

0

Tak trzymać

0

Alexis robi sobie jkąs tam sytuacje podbramkową ale tak dzis jak i w ostatnicxh meczach nie wie co robic dalej . . . omija bramkarza, odjerzdza od bramki i pudło. . . . musi troceh popracować .

0

Piekne sceny moglismy ogladać . . . i ta skromność i zawstydzenie Messiego gdy wszyscy bili mu brawo ! !

P.S Jak na stadionie dotaje owacje na stojąco od 80 tysięcy to taki nie jest :D

THE LEGEND

0

pograło by się znimi w dziadka oj pograło :D

0

Ale ze nic nie ma o 90 bramkach Messiego ??

0

0

Keita na 5 zdjęciu jaki facepalm :D
PS. buty Messiegio wymiatają
i oczywiście VeB

0

Niby zwykła serwetka . . . ale bez niej nie mielibysmy najlepszego piłkarza swiata . . ahhh :D

0

yeaaaaaaah. taki sklad i tylko po zwycięztwo . Visca el Barca ! !

0

Mam takie pytanie . jaki model korkow ma teraz MESSI ??

0

super mecz realu xd kazdy sie zaczepia kopie popycha:D niezła komedyjka :d

0

Kurwa niech wypierdala stąd ten skuriwel jebany. . chuj spamował bedzie debil pierdolniety . . VeB :D

0

Uważam ze powinno byc cos takiego zeby skonfrontowac ocene redakcji i ocene zalogowanych uzytkownikow. powinna byc po prostu mozliwosc oceniania pilkarzy za dany mecz i wszystko jasne :D

0

Zdjecie z prawego dolnego rogu to Alves? :D

0

ciekawe czy Cesc na fałszywej 9 czy Iniesta na skrzydle ?

0

No i pięknie. Tylko Zwyciestwo i na pewno zwycięstwo. VeB

0

troche nie na temat ale ja uważam ze Xavi powinien dostac Złotą Piłke w 2010 . .On cały czas gra taką piłke jak nigdy nikt wczesniej . Ma nadzwyczajne umiejetnosci techniczne i wymiata nimi na boisku, , , , Jest wspaniałym piłkarzem . Należało mu sie. .

0

Wileki człowiek .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?