1

chłop po tym faulu jeszcze cieszył jape do sędziego

0

@SinMistico ale że trenujesz Barcelonę i znasz dokładnie wszystkich zawodników czy co?

0

dawaj Vidal jakąś bramę

0

Co ten Chińczyk XDD

0

@dawid4444 wynik bardzo dobry, gra bardzo dobra to co ludzie dalej maja być załamani bo zremisowaliśmy 2 tygodnie temu z osasuna?

1

Valdek chyba chce sprawdzić Griezmanna na LS przed meczem z BVB

0

brawa dla Ansu!

1

jest Geri! szkoda trochę Jaspera.

1

jest i on na rozgrzewce :>

0

@BartqRKO chciałbym żeby na zimę poszukali jakiegoś PO bo od odejścia Alvesa słabo to wygląda

0

Semedo niby coś tam się pokazuje na boku coś tam odegra do najbliższego ale jak przychodzi co do czego to zatrzymuje się z piłka i cofa do tyłu

6

@Elosek to miał być kawał czy co?

0

@Rewolucja123 ja nie mogłem co Busi raz się schylił stojąc przed Gameiro. Całe szczęście ze MATS to kot

0

@sevs pewnie nie, wiadomo ze 16 latek przy takich gwiazdach się nie przebije, ale teraz było kilka kontuzji i wykorzystał to, dostał zaproszenie na trening potem powołanie na mecz itd.

1

@Arkon Arthur również bardzo dobry

0

@Rewolucja123 Gdyby jeszcze gra obronna była na dobrym poziomie to świetny mecz!

0

@piotrek_st Lucyfer :) Chociaż to nie do końca taki kryminał z krwi i kości ale polecam.

0

@wierbafcb albo ty oglądasz inny mecz, De jong asekuruje Rafinhe który często schodzi do środka.

1

@VamosRakieta jak uważasz, ja gwarantuje ze nie będziesz żałował :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@VamosRakieta Tak apropo seriali netflixa to polecam Stranger Things. Jak dla mnie najlepszy serial Netflixa.

0

@student97r Okej, dzięki

0

@student97r Mam pytanie, na czym polega „sign-and-trade”? :)

0

@Kettger Mam pytanie, nie ma opcji wgrania licencji na xboxsie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lisek Ok, dzięki :)

0

Siemka, orientuje się może ktoś kiedy zazwyczaj są rozlosowywane pierwsze kolejki nowego sezonu w la liga?

0

@robsesh De Jong? , Dembele?

0

@koksik2700 haha dobre     

0

W pierwszej połowie mogliśmy zamknąć dwumecz. A drugiej nic nie graliśmy w sumie to nawet nie wyszliśmy na nią :((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?