kozaczenko
Dołączył/a: lipiec 2018
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
chłop po tym faulu jeszcze cieszył jape do sędziego
0
@SinMistico ale że trenujesz Barcelonę i znasz dokładnie wszystkich zawodników czy co?
0
dawaj Vidal jakąś bramę
0
Co ten Chińczyk XDD
0
@dawid4444 wynik bardzo dobry, gra bardzo dobra to co ludzie dalej maja być załamani bo zremisowaliśmy 2 tygodnie temu z osasuna?
1
Valdek chyba chce sprawdzić Griezmanna na LS przed meczem z BVB
0
brawa dla Ansu!
1
jest Geri! szkoda trochę Jaspera.
1
jest i on na rozgrzewce :>
0
@BartqRKO chciałbym żeby na zimę poszukali jakiegoś PO bo od odejścia Alvesa słabo to wygląda
0
Semedo niby coś tam się pokazuje na boku coś tam odegra do najbliższego ale jak przychodzi co do czego to zatrzymuje się z piłka i cofa do tyłu
6
@Elosek to miał być kawał czy co?
0
@Rewolucja123 ja nie mogłem co Busi raz się schylił stojąc przed Gameiro. Całe szczęście ze MATS to kot
0
@sevs pewnie nie, wiadomo ze 16 latek przy takich gwiazdach się nie przebije, ale teraz było kilka kontuzji i wykorzystał to, dostał zaproszenie na trening potem powołanie na mecz itd.
1
@Arkon Arthur również bardzo dobry
0
@Rewolucja123 Gdyby jeszcze gra obronna była na dobrym poziomie to świetny mecz!
0
@piotrek_st Lucyfer :) Chociaż to nie do końca taki kryminał z krwi i kości ale polecam.
0
@wierbafcb albo ty oglądasz inny mecz, De jong asekuruje Rafinhe który często schodzi do środka.
1
@VamosRakieta jak uważasz, ja gwarantuje ze nie będziesz żałował :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@VamosRakieta Tak apropo seriali netflixa to polecam Stranger Things. Jak dla mnie najlepszy serial Netflixa.
0
@student97r Okej, dzięki
0
@student97r Mam pytanie, na czym polega „sign-and-trade”? :)
0
@Kettger Mam pytanie, nie ma opcji wgrania licencji na xboxsie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lisek Ok, dzięki :)
0
Siemka, orientuje się może ktoś kiedy zazwyczaj są rozlosowywane pierwsze kolejki nowego sezonu w la liga?
0
@robsesh De Jong? , Dembele?
0
@koksik2700 haha dobre
0
W pierwszej połowie mogliśmy zamknąć dwumecz. A drugiej nic nie graliśmy w sumie to nawet nie wyszliśmy na nią :((