0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardzo ciężka decyzja.

2

Dlaczego najgorsze? My ostatnio pokazaliśmy ze zorganizowaną defensywą można zneutralizować Real.

9

Pique jak się zaśmiał :D

1

Dlatego oglądam na c+

1

Dzisiaj gra dobrze wiec nie maja powodów żeby go krytykować :D

0

Zgadzam się :) nastawienie zawsze jest ważne.

0

Jest nawet ze w tunelu dostanie ale sędziowie nic nie zrobią.

0

Jak sędzia nie zatrzymuje gry to co mamy zrobić?

6

To jest czerwona kartka i tyle.

0

Po tym meczu widać jak kluczowy jest Arthur

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Rakietaaaaa goool

0

Szczególnie w meczach takich jak klasyk, styl ma najmniejsze znaczenie.

0

Luis hahahahahaha

0

Pique postanowił dryblować sam na trzech

3

Spokojnie, wygraliśmy mecz, trzeba się cieszyć a nie wylewać żale :D

0

Równie przeciętnie.

1

Może nie bóg ale zmiany były bardzo dobre i każdy zawodnik który wszedł brał znaczący udział w którejś z bramek.

1

Wrzutka do messiego musiała mu zejść...

3

Jasne, jak zawodnicy popełniają błędy indywidualne po których padają bramki to dalej trzeba mieć pretensje do trenera XD

0

Jak zanotuje zaraz jakąś stratę powiedzą że ta bramka to fartowna była.

0

Warto zauważyć ze bardzo dobra akcja całego zespołu ;)

0

Da się? Da się! :D

0

Widzę że zmiana semedo to taka iskierka, która sprawiła że cała rambla zapłonęła :D

0

Ty byś się pewnie nadał, może zgłoś jakieś podanie czy coś?

9

Mamy o 26 goli więcej niż druga drużyna a ty piszesz że strzelamy mało goli...

0

Właśnie VALVERDE jak mogłeś postąpić inaczej niż ja chciałem?

3

Chłopowi odcięło prąd czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?