kozaczenko
Dołączył/a: lipiec 2018
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardzo ciężka decyzja.
2
Dlaczego najgorsze? My ostatnio pokazaliśmy ze zorganizowaną defensywą można zneutralizować Real.
9
Pique jak się zaśmiał :D
1
Dlatego oglądam na c+
1
Dzisiaj gra dobrze wiec nie maja powodów żeby go krytykować :D
0
Zgadzam się :) nastawienie zawsze jest ważne.
0
Jest nawet ze w tunelu dostanie ale sędziowie nic nie zrobią.
0
Jak sędzia nie zatrzymuje gry to co mamy zrobić?
6
To jest czerwona kartka i tyle.
0
Po tym meczu widać jak kluczowy jest Arthur
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Rakietaaaaa goool
0
Szczególnie w meczach takich jak klasyk, styl ma najmniejsze znaczenie.
0
Luis hahahahahaha
0
Pique postanowił dryblować sam na trzech
3
Spokojnie, wygraliśmy mecz, trzeba się cieszyć a nie wylewać żale :D
0
Równie przeciętnie.
1
Może nie bóg ale zmiany były bardzo dobre i każdy zawodnik który wszedł brał znaczący udział w którejś z bramek.
1
Wrzutka do messiego musiała mu zejść...
3
Jasne, jak zawodnicy popełniają błędy indywidualne po których padają bramki to dalej trzeba mieć pretensje do trenera XD
0
Jak zanotuje zaraz jakąś stratę powiedzą że ta bramka to fartowna była.
0
Warto zauważyć ze bardzo dobra akcja całego zespołu ;)
0
Da się? Da się! :D
0
Widzę że zmiana semedo to taka iskierka, która sprawiła że cała rambla zapłonęła :D
0
Ty byś się pewnie nadał, może zgłoś jakieś podanie czy coś?
9
Mamy o 26 goli więcej niż druga drużyna a ty piszesz że strzelamy mało goli...
0
Właśnie VALVERDE jak mogłeś postąpić inaczej niż ja chciałem?
3
Chłopowi odcięło prąd czy co?