0

Przeciwnik, który nie stoi w 11 w polu karnym i od razu mecz ciekawszy. Szkoda ze wszyscy tak nie grają.

0

O kurde, Leo co powrót :O

0

O proszę nawet czasem nasz pitbull się położy :D

0

Nie ma słów na tego gościa...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

U nas nie było mowy o karnym wiec w sumie jesteśmy kwita :D ale fakt dwa błędy sędziów.

1

Dokładnie, mogliśmy kilka razy zabić mecz przed golem Lyonu.

0

W 1 połowie też byliśmy nieporadni? Mogliśmy zamknąć ten mecz 3 razy przed bramką Lyonu. Przyszlo chwilowe rozkojarzenie, straciliśmy gola i tyle. Potem 20 minut było słabe i nerwowe, to fakt. Ale oprócz tych 20 minut drużyna zagrała bardzo dobry mecz.

0

Uffffffffff

6

Przydała by się trzecia żeby zamknąć mecz i na luziku go dograć.

1

A to czasem nie był czasem Nahorny?

0

Canal+ tęsknimy :(((((

0

A teraz to jaki jest?

3

Smokowski to nam całą drużynę zaraz sprzeda.

0

?

0

Nie wierze że olewa swoją prace. Myśle ze facet jest w dołku mentalnym co ma wpływ na to co robi na boisku i na odwrót. Póki jest naszym zawodnikiem trzeba go wspierać. Jednak jeśli nie będzie poprawy to trzeba będzie rozważyć sprzedaż i tyle.

0

Dla mnie nie są, jak napisałem wcześniej uważam ze kibice maja wspierać zawodnika i drużynę na dobre i na złe.

16

Przecież dominowaliśmy cały mecz, Rayo zrobiło jedną kontrę gdzie obrona zachowała się zbyt pasywnie i strzelili bramkę. Druga połowa już była świetna jeszcze większa kontrola. Zagraliśmy dzisiaj dobry mecz i tyle. Nie ma co się fajerwerków spodziewać w meczu z spadkowiczem gdzie w środę gramy mega ważny mecz.

17

Ja myśle że kibice są od wspierania zawodników, szczególnie ci na stadionie.

1

Poklapane ładnie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mi się wydaje ze on potrzebuje drużyny gdzie będzie liderem i gra będzie opierała się na nim.

1

Podpinam się pod tym.

5

Chyba nie było w tym sezonie meczu bez narzekania.

0

Teraz strzelić drugą, jak się uda kolejną i na spokojnie dograć ten mecz bez kontuzji.

0

No wiadomo ze powinien to trafić ale jednak gdyby to była prawa to by strzelił.

0

Lyon chyba nie będzie się tak murować, chociaż w sumie kto wie?

0

Nikt cię nie zmusza do oglądania ;)

2

No to teraz murowanie razy 10 XD

0

Ajjjj szkoda ze na lewej miał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?