kozaczenko
Dołączył/a: lipiec 2018
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeciwnik, który nie stoi w 11 w polu karnym i od razu mecz ciekawszy. Szkoda ze wszyscy tak nie grają.
0
O kurde, Leo co powrót :O
0
O proszę nawet czasem nasz pitbull się położy :D
0
Nie ma słów na tego gościa...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
U nas nie było mowy o karnym wiec w sumie jesteśmy kwita :D ale fakt dwa błędy sędziów.
1
Dokładnie, mogliśmy kilka razy zabić mecz przed golem Lyonu.
0
W 1 połowie też byliśmy nieporadni? Mogliśmy zamknąć ten mecz 3 razy przed bramką Lyonu. Przyszlo chwilowe rozkojarzenie, straciliśmy gola i tyle. Potem 20 minut było słabe i nerwowe, to fakt. Ale oprócz tych 20 minut drużyna zagrała bardzo dobry mecz.
0
Uffffffffff
6
Przydała by się trzecia żeby zamknąć mecz i na luziku go dograć.
1
A to czasem nie był czasem Nahorny?
0
Canal+ tęsknimy :(((((
0
A teraz to jaki jest?
3
Smokowski to nam całą drużynę zaraz sprzeda.
0
?
0
Nie wierze że olewa swoją prace. Myśle ze facet jest w dołku mentalnym co ma wpływ na to co robi na boisku i na odwrót. Póki jest naszym zawodnikiem trzeba go wspierać. Jednak jeśli nie będzie poprawy to trzeba będzie rozważyć sprzedaż i tyle.
0
Dla mnie nie są, jak napisałem wcześniej uważam ze kibice maja wspierać zawodnika i drużynę na dobre i na złe.
16
Przecież dominowaliśmy cały mecz, Rayo zrobiło jedną kontrę gdzie obrona zachowała się zbyt pasywnie i strzelili bramkę. Druga połowa już była świetna jeszcze większa kontrola. Zagraliśmy dzisiaj dobry mecz i tyle. Nie ma co się fajerwerków spodziewać w meczu z spadkowiczem gdzie w środę gramy mega ważny mecz.
17
Ja myśle że kibice są od wspierania zawodników, szczególnie ci na stadionie.
1
Poklapane ładnie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mi się wydaje ze on potrzebuje drużyny gdzie będzie liderem i gra będzie opierała się na nim.
1
Podpinam się pod tym.
5
Chyba nie było w tym sezonie meczu bez narzekania.
0
Teraz strzelić drugą, jak się uda kolejną i na spokojnie dograć ten mecz bez kontuzji.
0
No wiadomo ze powinien to trafić ale jednak gdyby to była prawa to by strzelił.
0
Lyon chyba nie będzie się tak murować, chociaż w sumie kto wie?
0
Nikt cię nie zmusza do oglądania ;)
2
No to teraz murowanie razy 10 XD
0
Ajjjj szkoda ze na lewej miał