ksyku
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Posługując się Twoim tokiem myślenia:)
0
Nie gram zawodowo w piłkę. Na pewno jestem lepszy od Messiego w grze na fortepianie idąc Twoim tokiem myślenia.
0
Komentarz usunięty
0
Zwykły grajek.
0
Komentarz usunięty
0
Nie ma czegoś takiego jak najlepszy zawodnik w historii. Wszyscy musieliby grać w tych samych czasach w tej samej drużynie żeby móc robić takie porównanie. Nie wiadomo jak grałby Messi np. w Napoli... Zmienia się styl, sprzęt, murawa, ogólnie warunki. Bezsensu ten artykuł.
0
Real podobno zaklepał Verrattiego.
0
City daje 120 mln euro za Pogbę
0
Ronaldo jest już twarzą pewnej gry
0
Za 80-100 baniek nie płakał bym za nim. Pereyra daje radę. Za mniej nie pójdzie bo ma kontrakt do 2019
14
Bo PSG Chelsea i Real nie grają o trofea? Jeden z nich ostatnio wygrał LM jakbyś zapomniałam. Tegoroczny sukces skasował Ci pamięć?
0
Juve to nie Atletico czy Borussia które się sprzedały po udanym sezonie. Juve chcę na stałe wrócić do europejskiej czołówki. Pogba poza tym w tym roku podpisał nowy kontrakt. Pismaki znalazły sobie temat na całe lato...
0
Należy zacząć od samego poczatku. THE BEATLES. Wszystkie albumy.
0
Czekam na przeróbki tego zdjęcia Ronaldo.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
Pogba Marchisio Vidal Isco Pereyra Stuarro - Linia pomocy Juve 15/16.
Marotta w wielu wywiadach mówił że wszystkie oferty są odrzucane bez względu na kwotę. Sam piłkarz wyraźnie powiedział że zostaję. Juventusu to nie frajerzy którzy sprzedadzą teraz połowę składu. Nosz kur... przecież Benitez to prawie połowę składu chcę wykupić łącznie z Bonuccim i Lliorente. Chyba z zemsty za sromotny wpierdol jaki przez te wszystkie lata dostawał w Napoli.
0
Mam dla was wiadomość. Pogba zostaje w Juve.
0
6 lat maksymalnie
0
Dlaczego miałby ryzykować? Wczoraj się urodziłeś? Nie wiesz że jak ktoś ma kupę kasy to jego największym marzeniem jest mieć więcej kasy?
0
Co siedział to siedział. W Polsce nie do pomyślenia. Karierę ma zrujnowaną.
1
Tak. Może tak właśnie być.
0
O kur.. 6 lat może dostać!
http://www.theweek.co.uk/football/53569/lionel-messi-could-face-six-years-jail-if-tax-fraud-proved
https://jamieonsport.files.wordpress.com/2013/06/messimugshot.jpg
0
Tam gdzie jest demokracja tam są machlojki.
0
Uli Hoeneß siedzi za oszustwa podatkowe i to za wiele mniejsze kwoty. PREZYDENT BAYERNU, MISTRZ ŚWIATA Z 74, ZDOBYWCA PUCHARU EUROPY i ogólnie ulubieniec Niemców. Siedzi. Nie ma zawiasów czy coś. Nawet tv nie ma w celi i nie może meczy oglądać. Każdy jest równy wobec prawa. Tutaj chodzi o duże pieniądze i nie zdziwię się jak Messi pójdzie do paki.
Nawet Dolce i Gabana siedzieli za podatki. Hiszpania jest na granicy kryzysu gospodarczego z największym bezrobociem w UE i wiadomości o oszustwach podatkowych ludzi śpiących na pieniądzach nie polepszają sytuacji Leo Messiego. W Barcelonie jest kochany ale reszta Hiszpanii będzie chciała go zlinczować. Może trafić się sędzia który będzie chciał zyskać sławę na nim i przejść do historii tak jak sędzia Rittenband w sprawie Romana Polańskiego. Ma na to paragraf. Oszustwo było. Kodeks przewiduje karę.
0
1
Komentarz usunięty
1
Fajne cycki
15
Bardzo dobry sezon. Najlepszy na swojej pozycji
1
Komentarz usunięty