ksyku
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz rację.. Emerytury, ubezpieczenie społeczne, służba zdrowia, edukacja. Same bzdety.
0
Na pewno wymiar sprawiedliwości.
0
To że jego ojciec zajmuję się finansami nic nie zmienia. Podatnikiem jest Leo i to na nim ciąży obowiązek podatkowy i to on ponosi odpowiedzialność za zobowiązanie podatkowe. To że jest świetnym piłkarzem niczego nie zmienia. Nie ma świętych krów.
2
Bo sądy mają określone z góry terminy na wydawanie określonych postanowień. Nie szukaj spisku. Prawda jest taka że niektórzy piłkarze śpią na kasie i im się w głowach poprzewracało. Messi zarabia miliony i serio nie mógł zapłacić podatku? Serio?
0
Ciekawe czy jemu też zabiorą paszport. Katar to państwo niewolnicze.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
0
Macie tylko napad lepszy.
0
Ale oprawę mogliście lepszą zrobić hehe xD kopiuj wklej ze stadionu. Juve KOZACKA :)
0
Ronaldo ma swoją grę
0
Całe szczęście że nie ma Chielliniego z całym szacunkiem dla niego.
0
Juve w tej edycji LM straciło najmniej bramek. Proszę nie mów mi o brazylijskiej obronie PSG bo śmiechnę...
0
To w końcu gniótł czy zagrał niespodziewanie źle? Zdecydujcie się.
0
Szokiem będzie dla MNS starcie pierwszy raz w życiu z obroną z prawdziwego zdarzenia. Czuję że Neymar pobije jutro osobisty rekord leżenia na murawie i przewracania się na boki
0
Możecie mnie obrażać ale warto sięgnąć do historii. Rok 2006 Barcelona wygrywa LM i mistrzostwo kraju. Rok Ronaldinho i Eto. Murowani kandydaci do ZP. Wygrywa Cannavaro. Nie dla tego że miał mistrzowski sezon - bo grał kupę w Juve i w Realu. Wygrał bo zagrał mecz życia w finale MŚ. Dlatego jeśli jutro wygra Juventusu to nie zdziwcie się.
0
Gniótł wrzutkami. Juve w środku pola panowało. Nie potrafię zliczyć ile odbiorów zaliczył Vidal.
2
Chyba inny mecz oglądałeś. Ja widziałem bezradność Realu. Byłem nadzwyczaj spokojny o awans Juve.
0
Tevez zasługuje na pierwszą dziesiątkę. Buffon na pierwszą trójkę. Mam nadzieję że jeśli Juventus wygra jutro to Gigi zdobędzie złotą piłkę. Buffon deklasuję o wiele młodszych bramkarzy. Poza tym wyglądałoby to idiotycznie gdyby Buffon stał w trójce i nie wygrał. No sorry... Wszystko zależy od jutrzejszego meczu.
0
Nie ma transmisji. Oni grają na jakimś placu czy coś... Przed tą bramą. Możesz na żywo sobie obejrzeć.
0
Wyglądasz jak Neymar
0
Platini do FIFA a Zbyszek do UEFA i Juve rządzi piłką na świecie.
0
Canavaro i Zabrotta nie są legendami Juventusu. Co najwyżej byłymi piłkarzami Realu i Barcelony.
0
Dajcie spokój z tym że się boi Suareza. Przeprosili się i po sprawie. Nie powiedział też złego słowa na temat Messiego. Wręcz go pochwalił. 3 mundiale i dwa ME za nim, złamany nos i szczęka, często kończył mecz ze rozcięta brwią a Wy uważacie że się przestraszył? Ja bałbym się o życie Neymara gdyby Kielon grał więc może dobrze się stało dla piłki nożnej. Wierzę że Barzagli z Bonuccim dadzą radę.
0
Leczył się parę miesięcy ale zaczął grać już z Realem.
0
Posypało się po tym jak zawalił...
0
Jako kibic Juve nie martwię się tym aż tak. Barzagli i Bonucci są lepszą parą stoperów. Chiellini grał trochę za zasługi. Popełnił kiks w meczu z Realem przez który padła bramka. Przegrał Włochom finał ME 2012 w Kijowie. Walki mu nie odmówię ale Barzagli to pewniak.
7
Dzisiaj w Realu debiut Odegaard. Podobno zarabia 110 tys euro tyg. i trenuje z pierwszą drużyna. W Castilli gra piach ale winę zwala na Zidane.. On i jego ojciec. Niezła gwiazdorzyna
5
Juve rezerwami bije Napoli które przegrało tym meczem szansę na LM. Mają bardzo wyrównany skład. Nie to co Real, gdzie jak odpada jeden zawodnik ze środka pola to leżą i kwiczą. Wygrali też rezerwami z Interem. Szacun że w 8 lat po spadku do Serie B zbudowali włoską potęgę i przebili Milan i Inter które w między czasie wygrywały LM.