0

Masz rację.. Emerytury, ubezpieczenie społeczne, służba zdrowia, edukacja. Same bzdety.

0

Na pewno wymiar sprawiedliwości.

0

To że jego ojciec zajmuję się finansami nic nie zmienia. Podatnikiem jest Leo i to na nim ciąży obowiązek podatkowy i to on ponosi odpowiedzialność za zobowiązanie podatkowe. To że jest świetnym piłkarzem niczego nie zmienia. Nie ma świętych krów.

2

Bo sądy mają określone z góry terminy na wydawanie określonych postanowień. Nie szukaj spisku. Prawda jest taka że niektórzy piłkarze śpią na kasie i im się w głowach poprzewracało. Messi zarabia miliony i serio nie mógł zapłacić podatku? Serio?

0

Ciekawe czy jemu też zabiorą paszport. Katar to państwo niewolnicze.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

0

Macie tylko napad lepszy.

0

Ale oprawę mogliście lepszą zrobić hehe xD kopiuj wklej ze stadionu. Juve KOZACKA :)

0

Ronaldo ma swoją grę

0

Całe szczęście że nie ma Chielliniego z całym szacunkiem dla niego.

0

Juve w tej edycji LM straciło najmniej bramek. Proszę nie mów mi o brazylijskiej obronie PSG bo śmiechnę...

0

To w końcu gniótł czy zagrał niespodziewanie źle? Zdecydujcie się.

0

Szokiem będzie dla MNS starcie pierwszy raz w życiu z obroną z prawdziwego zdarzenia. Czuję że Neymar pobije jutro osobisty rekord leżenia na murawie i przewracania się na boki

0

Możecie mnie obrażać ale warto sięgnąć do historii. Rok 2006 Barcelona wygrywa LM i mistrzostwo kraju. Rok Ronaldinho i Eto. Murowani kandydaci do ZP. Wygrywa Cannavaro. Nie dla tego że miał mistrzowski sezon - bo grał kupę w Juve i w Realu. Wygrał bo zagrał mecz życia w finale MŚ. Dlatego jeśli jutro wygra Juventusu to nie zdziwcie się.

0

Gniótł wrzutkami. Juve w środku pola panowało. Nie potrafię zliczyć ile odbiorów zaliczył Vidal.

2

Chyba inny mecz oglądałeś. Ja widziałem bezradność Realu. Byłem nadzwyczaj spokojny o awans Juve.

0

Tevez zasługuje na pierwszą dziesiątkę. Buffon na pierwszą trójkę. Mam nadzieję że jeśli Juventus wygra jutro to Gigi zdobędzie złotą piłkę. Buffon deklasuję o wiele młodszych bramkarzy. Poza tym wyglądałoby to idiotycznie gdyby Buffon stał w trójce i nie wygrał. No sorry... Wszystko zależy od jutrzejszego meczu.

0

Nie ma transmisji. Oni grają na jakimś placu czy coś... Przed tą bramą. Możesz na żywo sobie obejrzeć.

0

Wyglądasz jak Neymar

0

Platini do FIFA a Zbyszek do UEFA i Juve rządzi piłką na świecie.

0

Canavaro i Zabrotta nie są legendami Juventusu. Co najwyżej byłymi piłkarzami Realu i Barcelony.

0

Dajcie spokój z tym że się boi Suareza. Przeprosili się i po sprawie. Nie powiedział też złego słowa na temat Messiego. Wręcz go pochwalił. 3 mundiale i dwa ME za nim, złamany nos i szczęka, często kończył mecz ze rozcięta brwią a Wy uważacie że się przestraszył? Ja bałbym się o życie Neymara gdyby Kielon grał więc może dobrze się stało dla piłki nożnej. Wierzę że Barzagli z Bonuccim dadzą radę.

0

Leczył się parę miesięcy ale zaczął grać już z Realem.

0

Posypało się po tym jak zawalił...

0

Jako kibic Juve nie martwię się tym aż tak. Barzagli i Bonucci są lepszą parą stoperów. Chiellini grał trochę za zasługi. Popełnił kiks w meczu z Realem przez który padła bramka. Przegrał Włochom finał ME 2012 w Kijowie. Walki mu nie odmówię ale Barzagli to pewniak.

7

Dzisiaj w Realu debiut Odegaard. Podobno zarabia 110 tys euro tyg. i trenuje z pierwszą drużyna. W Castilli gra piach ale winę zwala na Zidane.. On i jego ojciec. Niezła gwiazdorzyna

5

Juve rezerwami bije Napoli które przegrało tym meczem szansę na LM. Mają bardzo wyrównany skład. Nie to co Real, gdzie jak odpada jeden zawodnik ze środka pola to leżą i kwiczą. Wygrali też rezerwami z Interem. Szacun że w 8 lat po spadku do Serie B zbudowali włoską potęgę i przebili Milan i Inter które w między czasie wygrywały LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?