ksyku
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko się to oglądało. Jednak jako kibic Juve znam dobrze to zjawisko. Typowa taktyka na karne... To takie włoskie. Fuksem strzelili. Oby z Barcą zagrali lepiej.
5
Najlepsza Barcelona jaką dane mi było oglądać to ta z Ronaldinho i Eto. Ronaldinho cały czas czaruje. Messi nie ma takiej techniki jak Roni. Chyba nikt nie ma i mieć już nie będzie. Szkoda że nie było go na MŚ w Brazylii.