0

Ciężko się to oglądało. Jednak jako kibic Juve znam dobrze to zjawisko. Typowa taktyka na karne... To takie włoskie. Fuksem strzelili. Oby z Barcą zagrali lepiej.

5

Najlepsza Barcelona jaką dane mi było oglądać to ta z Ronaldinho i Eto. Ronaldinho cały czas czaruje. Messi nie ma takiej techniki jak Roni. Chyba nikt nie ma i mieć już nie będzie. Szkoda że nie było go na MŚ w Brazylii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?