kuba4352r375
Dołączył/a: maj 2018
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że każdy mecz O 23 nie jest
0
@ViscaBarca123 peque nie odszedł nigdzie na wypożyczenie?
0
@AachenUzumaki napisz na pv
0
@ViscaBarca123 Jakiegoś linka masz?
0
@culesjasiules O dobra zapomniałem. Fakt to prognostyk tego że ch*j nie piłkarz z niego
0
@culesjasiules zaliczać 2 asysty?
1
@bari_94 jak ja bym grał to bym miał już 2, przysięgam
0
@nitey jakie słowa
0
@FafitFCB chyba chodzi o to ze jak ktoś zrobi co ma zrobić I chce sobie poczytać coś o Barcy to ciągle jest O Neymarze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 no fajny, czemu nie
0
@culesjasiules O ile Rafinha jeszcze będzie w klubie
0
@fmX dzięki ci .
2
Ktoś ma cieszynke Griezmanna po 2 bramce
11
@michaleu O kurde to było 4 lata temu ja myślałem że 2 jakoś
0
@kuz masz czas? Bo miałbym parę pytań o tej grze na pv. Może głupie Ale kompletnie nie mogę się połapać
0
@MarioVeB! Za ile Iwobi poszedl
4
@DonAndrzejos czytaj ze zrozumieniem następnym razem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mati90fcb ja to bym Messiego sprzedał bo ostatnio nic nie strzelił
3
@Mns21 każda kwota powyżej 180mln według mnie to glupota
0
@ViscaBarca123 w 12 graja? xd
0
@ViscaBarca123 Mujica definitywnie, Calavera też, Ballou tabla I de Vega wypożyczenie Merveil wrócił A Serrano?
7
@cyron1 on jest skrzydłowym
0
@chudym Chyba nie wiesz o chodzi. Barca b miała grać dzisiaj jakiś finał
0
@ViscaBarca123 Kiedy Barca B zacznie grac?
0
@gumaz Ale on ma rację xd
0
@stradomek to chyba mówię że wtedy nie było. Teraz jak jest Griezmann I prawdopodobnie Neymar. Sam Griezmann dodaje dużo do ataku
0
@stradomek wtedy jeszcze go nie było na taką skalę
0
@ViscaBarca123 co to za turniej co Barca B w nim dzisiaj gra?