kuba4352r375
Dołączył/a: maj 2018
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy A dobra to turniej myślałem że jakiś program xd
0
@Chwytliwy co to
0
@Vxb93 ciekawe co byś mówił jakby ten klocek nie daj boże miał grać w lm. Neto daje poziom I dlatego to wzięli.
0
@Vxb93 gdyby był glupi to by skazal bramkarza na ciagle siedzenie na ławce w wieku 20 lat. Dlatego przyszedł Neto
3
Oby Bueno znowu nie poszedł do 3 ligi
0
Kto był zawodnikiem meczu?
0
@Filantrop @Mario96w przerąbane
1
@BlauGrana1404 i gitówa
0
Tylko ja niektóre artykuły mam podwójne?
4
Ciekawe czy Peña zagra chociaż 5 minut w pre sezonie
1
@ollo0 dobrze rozwinieta budowa zdań
0
O której zaczyna się dzisiejsza prezentacja druzyny i czy będzie ona na Polsat sport?
1
@Bagsik88 on pisze o Puigu
4
@Jericho szkoda że nie ma reakcj "przykro mi" na la rambli. Chyba że to bait. I tak by się przydała
0
@bartekkaczmarek 20 lat i 2 bramkarz? Musi grać A nie się rozgrzewac tylko
9
@TKWM co Cię bawi?
0
@Skaramuczi pierwsza Częścią zdania odpowiedziałeś na 2
0
@MesQueUnClub_87 też jestem ciekaw
0
@Yoshi94 jak wygrają oba mecze to dostają jakiś puchar czy co xd Skoro to jakoś turniej jest
0
@ViscaBarca123 dasz linka Bo nie chce mi się szukać tej strony
0
@Robert_12_96 Roberto już w poprzednim sezonie mam grać w pomocy.
6
W jutro xdd .
8
@barteq albo po prostu jest zawodnikiem 2 drużyny I z nimi trenuje?
0
@OskarR01 Eibar miak chyba opcje wykupu i z niej skorzystali a barca miala po tym opcje odkupienia i z niej skorzystala
0
@OskarR01 potem odkupili za 4mln
0
Araujo chyba też był dzisiaj obecny
14
@Avada Kedavra Miranda w Betisie, a Firpo w Barcy.
0
@Witekk10 tak myślałem właśnie. Ale wolałem się zapytać dla pewności
0
@BarcaInfo Arujo? Kto to? Czy błąd?
0
@ViscaBarca123 I teraz jeszcze Marques dorzucił bramkę