0

@Chwytliwy A dobra to turniej myślałem że jakiś program xd

0

@Chwytliwy co to

0

@Vxb93 ciekawe co byś mówił jakby ten klocek nie daj boże miał grać w lm. Neto daje poziom I dlatego to wzięli.

0

@Vxb93 gdyby był glupi to by skazal bramkarza na ciagle siedzenie na ławce w wieku 20 lat. Dlatego przyszedł Neto

3

Oby Bueno znowu nie poszedł do 3 ligi

0

Kto był zawodnikiem meczu?

0

@Filantrop @Mario96w przerąbane

1

@BlauGrana1404 i gitówa

0

Tylko ja niektóre artykuły mam podwójne?

4

Ciekawe czy Peña zagra chociaż 5 minut w pre sezonie

1

@ollo0 dobrze rozwinieta budowa zdań

0

O której zaczyna się dzisiejsza prezentacja druzyny i czy będzie ona na Polsat sport?

1

@Bagsik88 on pisze o Puigu

4

@Jericho szkoda że nie ma reakcj "przykro mi" na la rambli. Chyba że to bait. I tak by się przydała

0

@bartekkaczmarek 20 lat i 2 bramkarz? Musi grać A nie się rozgrzewac tylko

9

@TKWM co Cię bawi?

0

@Skaramuczi pierwsza Częścią zdania odpowiedziałeś na 2

0

@MesQueUnClub_87 też jestem ciekaw

0

@Yoshi94 jak wygrają oba mecze to dostają jakiś puchar czy co xd Skoro to jakoś turniej jest

0

@ViscaBarca123 dasz linka Bo nie chce mi się szukać tej strony

0

@Robert_12_96 Roberto już w poprzednim sezonie mam grać w pomocy.

6

W jutro xdd .

8

@barteq albo po prostu jest zawodnikiem 2 drużyny I z nimi trenuje?

0

@OskarR01 Eibar miak chyba opcje wykupu i z niej skorzystali a barca miala po tym opcje odkupienia i z niej skorzystala

0

@OskarR01 potem odkupili za 4mln

0

Araujo chyba też był dzisiaj obecny

14

@Avada Kedavra Miranda w Betisie, a Firpo w Barcy.

0

@Witekk10 tak myślałem właśnie. Ale wolałem się zapytać dla pewności

0

@BarcaInfo Arujo? Kto to? Czy błąd?

0

@ViscaBarca123 I teraz jeszcze Marques dorzucił bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?