0

@BarcaInfo 100 mln + Coutinho to dla mnie głupota.

1

@BlAugrAnAPolAnd Paco już dawno nie ma.

0

@Azi stwierdzenie opieram na plotkach. Też mam taką nadzieję.

0

@Resoviak123 czemu nie dadzą szansy Cucurelli to ja nie wiem.

0

@endriuuu2 (2+2)-4

0

@ProMILs tylko że Real w marcu miał już praktycznie po sezonie więc mogli sobie młodych ogrywać.

1

@Sysia11 to jest lewy PO?

16

@sonek kto wbiegł na insta?

0

@Krystian1899 trochę przesadziłeś z ta ilością meczy w sezonie.

0

@FCBurza jak pisalem komentarz bylo inaczej

0

Araujo miał asystę nie bramkę z Norwegią.

0

Takefusa jedzie na Copa America przecież. 

1

Dwoma bramkarzami chcą grać?

0

On w czapce gra?

2

A Oriol nie grał u Valverde w Pucharze Króla?

0

Wiem. Ale jakby był A nie grał.

0

Obstawiam, że Umtiti.

0

Daj linka do quizu bo nie mogę znaleźć

0

Chyba dzisiaj

0

5.Sevilla

5

Nie wraca bo kończy mu się kontrakt.

3

Tylko, że tam to większość zawodników jest 20+

0

Są już z polskiego?

0

Fullmatchesandshows

0

Za darmo odejdzie.

0

MALCOM*

0

Puig*

0

Fullmatchesandshows

0

A regulion w wieku Mirandy grał jeszcze w Juvenilu, a co dopiero mówić O debiucie w lm. Głupie porównanie.

0

Dawno już są. Przed 20 już były

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?