kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ostatni film z rzekomą symulką Neymara nie jest z tego sezonu. A ja mówiłem o tym sezonie. Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Widać także jak znasz zasady gry w piłkę. Za nakładkę jest CO NAJMNIEJ żółta kartka. Jeśli tam nie było kontaktu to nie wiem co masz z oczami. Chyba, że oglądałeś sfabrykowane wideo Marci. Już pisałem, że taki "piruet" bez czyjejś pomocy jest niemożliwy. Chyba, że Ty jesteś taki supermen, że tak zrobisz.
Co mnie obchodzą pojedyncze symulki? Alba przesadził, tylko ślepy tego zauważy. Karny za faul na Neymarze też raczej słuszny (ile ludzi tyle opinii). Za to Ronaldo symuluje tak naprawdę w każdym meczu. Ta "symulka" Neymara z Granadą też jest dyskusyjna. Nie wiadomo co się tam stało Neymarowi.
7
Za kadencji Mou to symulował i Real i Barca. Znowu przywołujesz faul Pepe na Alvesu. Nakładka, więc czerwona kartka. Takiego obrotu nie da się wykonać bez czyjejś "pomocy".
Kibice Realu mówią, że to Barca symulowała, ale teraz symulki ze strony piłkarzy Barcelony zdarzają się rzadziej niż ze strony Realu (głównie Ronaldo). Poza tym, nie pamiętam kiedy ostatnio Neymar symulował. W tym sezonie raczej nie, po pierwszym roku w Hiszpanii oduczył się tego.
0
A czy ktoś tutaj mówi, że karny nie zasłużony?
0
Co mają komentarze kibiców Barcelony do ilości kibiców Realu na tej stronie? Bo trochę nie rozumiem.
0
Noo, na pewno chce tam grać...
0
Niby dlaczego śmieszny? Opiera się głównie o piłkarzy Barcelony.
0
? Z Valencią? Mecz, który odbył się w ten weekend? No chyba Was pogięło.
0
Cytując klasyka: "Kim Ty k**** jesteś pajacu?". Z całym szacunkiem do Thomasa...
0
Przecież w tym składzie co podałaś, Busquets jest...
0
Niby jak nie gra?
0
Brak spacji i już hejt...
2
Kiedy w końcu każdy będzie grał na swojej nominalnej pozycji? Po kiego grzyba kupiliśmy Suareza, skoro po raz kolejny gra na skrzydle? Został przesunięty na środek i od razu zaczął grać lepiej.
Busquets po raz kolejny, dno i dwa metry mułu. Mascherano na stoperze, Alves padaka... Tak dalej być nie może.
0
Jakie wrzutki? Jak Alves w tym meczu prawie wcale nie dośrodkowywał.
0
Tak, oglądałem i Alves dzisiaj był jednym z najlepszych na boisku.
5
Akurat Alves dzisiaj źle nie zagrał...
0
Już tu jeden użytkownik napisał, że to Alves ma najwięcej asyst do Messiego.
1
Dobry żart z tym 2 zdaniem :D
2
Noo, bo na pewno coś mu zrobią.
37
Wyjdź dwa razy z pokoju na chwilę... przegap dwie bramki.
0
Masip, Rafinha, Bartra, Roberto, Munir, Adriano i Xavi i mają 7 z pierwszej drużyny.
0
Płyty nie potrzebujesz nawet do instalacji. Wpisujesz na Originie kod z pudełka i pobierasz.
0
Dziękuję bardzo.
0
Jeśli zakłada się multikonta i głosuje po kilka razy, to faktycznie g*wno to daje. Ale dlaczego mamy tego nie zrobić? Mamy "potulnie siedzieć" ? Jak będzie następne takie głosowanie i będzie mecz Realu, to zagłosuję na inny mecz.
0
Czyli jednak nie zrozumiałeś...
0
Oj, widzę nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
0
To kibice Realu tak głosują ;) Siedzi taki grubas przed kompem i sobie myśli "Ale zrobię im na złość jak zagłosuję na Roma vs CSKA" i jeszcze myśli, że jest fajny.
0
To ja mam propozycję. Jak będzie następne takie głosowanie i będzie w nim Real, to zemścijmy się na nich i też głosujmy tak, żeby ich meczu nie było w NC+. Wiem, że zniżanie się do ich poziomu, ale jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom :)
0
A do kiedy głosowanie?
1
Nie nasze małpy, nie nasz cyrk. Nie ma co na nich zwracać uwagi. Jeśli ten sezon będzie dla nich totalną klapą- tym lepiej dla nas.
2
Ale Ty nic nie rozumiesz...