0

Piłkarz też ma coś do powiedzenia. Jak Cuadrado będzie chciał iść TYLKO do Barcy, to Fiorentina będzie musiała zaakceptować nawet trochę niższą ofertę. Tak jak to miało miejsce z Sanchezem. City dawało więcej pieniądze, ale Alexis chciał przyjść do Barcy i tak się stało.

4

Nie. Sarkazmu nie zrozumiałeś. Jakie tam było szydzenie z zarządu? Pod każdym newsem, który informuje, że jakiś piłkarz ze szkółki odchodzi do innego klubu jest: "Aaaa będzie tak jak jak z Fabregasem, najpierw oddamy go za darmo, a za kilka lat odkupimy za 50 mln".

0

I co z tego?

0

Yyy, że co?

2

Z tym, że wtedy nie ma zmienników na DP. Ewentualnie można tam Rakiticia "posadzić".
Moim zdaniem Iniesta prędzej na ŚP zagra, Neymar na lewym skrzydle, Cuadrado (jeśli przyjdzie) na prawym skrzydle (albo Pedro/Deulofeu) i Messi z Suarezem na ataku.

1

Nic dobrego ;)

3

Z autopsji wiesz, że przy ataku Deulofeu-Messi-Pedro w listopadzie będzie 7 punktów straty? Ciekawe.

1

Nie, chłopem Barcelony jest ktoś, kto nienawidzi tych samych ludzi ;)

1

Z jakiego równania to wyliczyłeś?

2

Wolę, żeby odszedł za te kilka milionów, niż został na następny sezon. Skoro nikt nie chce go kupić, to lepiej opylić go za grosze i się już z nim nie męczyć.

0

Niech gra inaczej, ale bardzo dobrze odbierał piłkę, a to się chyba nie zmienia w żadnym stylu?

0

Ja wiem czy tam Suarez jest na skrzydle? Mnie się wydaje, że Suarez z Neymarem są napastnikami (tylko są bardziej rozstawienie), a Leo jest za nimi. To tak wygląda na papierze. Także o jakim Suarezie na skrzydle mówisz?

0

A co? Myślisz, że dobry mundial w wykonaniu Masche to tylko "przypadek" ? To się grubo mylisz.

0

Co Ty gadasz? Finały Ligi Mistrzów są w maju od co najmniej 1993 roku.

0

Piłkarze nie mają nic do gadania? A co, przyjdą do nich do domów, zapakują w bagażnik i zawiozą do Chile?

9

Stoper dobry, wysoki, silny i twardo grający. Ale 29 lat? Trochę dużo. Przydałby się stoper do 26-27 lat.

1



Może 100% patelni nie dostał, ale sam ominął bramkarza i nie strzelił. Ja wiem, że każdy popełnia błędy i nie mówię, że on jest drewnem. Ja go nie lubię (nie za kadrę, bo nie oglądam polskiej reprezentacji) i to się nie zmieni.

0

Właśnie, zależy jak by to wyglądało. Bo teoretycznie wtedy jest jeden "wysunięty" napastnik. I obok niego albo skrzydłowi, albo prawy i lewy napastnik.

0

Jak dostaje patelnię i nie trafia, to też jest to wina partnerów?

0

Ja Cuadrado widziałbym na skrzydle (zwłaszcza jeśli Pedro będzie grał na PO (jeśli odejdzie Alves).
Co do Messiego to nikt tego nie wie. Jeśli Enrique będzie miał jaja (a na takiego wygląda) to ustawi Messiego na skrzydle jeśli będzie miał taką ochotę (Enrique oczywiście). Równie dobrze, Messi może grać za napastnikami jako "10". I to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie.

1

Dlaczego nie? W formacji 3-4-3 są dwaj skrzydłowi (z przodu) i dwaj cofnięci szkrzydłowi (na lewej stronie Alba, na prawej Cuadrado/Alves/Pedro/Montoya). Także nie wypowiadaj się jak nie wiesz dobrze ;)

0

Cuadrado i do ataku by się przydał (na skrzydło), zwłaszcza w trakcie kary Suareza (jeśli mu nie skrócą).

18

Jaka do jasnej cholery Wieża Eiffla?! To jest Puchar Klubowych Mistrzostw Świata. Oznacza, że klub jest aktualnym mistrzem.

1

A gdzie gra Alonso? Na DP, a Rakitić będzie u nas grać jako ŚP. Wszystko zależy od poleceń trenera.

1

Za Janka? Toż to okazja. Na transfermarkt jest wyceniany na 22 mln. Ma 27 lat (czyli młodszy o rok od Vermealena) i jest od niego o 6 cm wyższy.

3

A ile Spurs będą chcieli za Vertonghena? Wątpię, żeby więcej niż 30 mln. Może będą chcieli Songa albo Alvesa? Jak ma być rewolucja to nie ma oszczędzania. Nie można iść po najmniejszych kosztach. Dać te 40 mln za Cuadrado, dołożyć do Vertonghena czy Marquinhosa i mamy kadrę gotową.

2

Ale widać, że jest szybki. To nie jest tak jak z odbiorami, że złożysz 10 super odbiorów na przestrzeni całego sezonu i pokazujesz jaki to gracz jest dobry. W każdym meczu biega chyba tak samo szybko? Wślizgi a'la Mascherano i dobra gra głową.

1

Zarząd obiecywał, że będzie 2. Trzymajmy ich za słowo.

2

Tylko co ma Mathieu do Mascherano? Masche ma grać w tym sezonie w pomocy.

1

Dobra, nie ma co. Teraz niech przyjdzie jakiś Benatia albo Vertonghen i do tego Cuadrado.
Wreszcie nie będzie wiadomości o możliwym transferze Mathieu i zarząd może zająć się sprowadzeniem drugiego stopera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?