3

On rozdawał autografy kibicom Villareal. Nie, on nie jest chory, chce żeby piłkarze byli skoncentrowani.

0

No to jaka w końcu jest jego pozycja? Zagrał dzisiaj w środku pomocy czyli tam gdzie powinien grać. Z Elche męczył się w ataku.

0

Nooo na pewno Szachar. Żeby nas Putin w drodze na Ukrainę zestrzelił.

0

A UEFA przypadkiem nie wykluczyła z europejskich pucharów rosyjskich zespołów? Coś było o tym mówione, kiedy Rosja zaczynała robić "podchody" pod Krym.

0

A Khedira nie odchodzi do Arsenalu w końcu?

0

Machnął ręką? Podwójnego "luja ogłuszacza" nazywasz machnięciem? Właśnie nie, gdyby sędzia dał Suarezowi żółtą albo czerwoną kartkę za ugryzienie Chielliniego, to możliwe, że takiej dużej kary by nie dostał. Sama FIFA w uzasadnieniu dot. ukarania Zunigi napisała, że sędzia zobaczył ten incydent i coś tam, coś tam, że karać go w takim razie nie będzie. Co mnie obchodzą inne przypadki? Mówimy o konkretnym, gdzie Ronaldo zachował się jak menel spod sklepu, bijąc Godina.

0

A skąd wiesz czy nie domagałem się kary dla Busiego?
Widać, że niczego nie rozumiesz. Jaką karą jest żółta kartka? Powinien wylecieć z boiska z hukiem. A jeśli sędzia go nie wyrzucił to RFEF powinno go ukarać.

1

Ukarany? Żółtą kartką w 90 minucie? Śmieszny jesteś.

1

No właśnie... Suarez co prawda ugryzł trzeci raz, kara słuszna. Ale niech wszyscy będą traktowani równo do cholery! CR7 znokautował Godina i tylko żółta kartka. Dlaczego nie dostał czerwonej? Za takie coś? Może gdyby nie dostał żadnej kartki to by go zawiesili. Taka jest logika Fify, Uefy. Jak Zuniga prawie kopnął na wózek Neymara to nie dali mu kary ponieważ: "piłkarz został ukarany przez sędziego żółtą kartką". No ja ciesz pierdzielę. To wtedy TYM BARDZIEJ powinni ukarać piłkarza.

1

0

Czyli Simeone ma z głowy Superpuchar na najbliższe 2 lata? Zakładając, że Atletico w ciągu dwóch lat będzie miało ku temu okazje.

1

Ja nie wiem dlaczego jeszcze go nie zawiesili (i nie zawieszą). Sprzedał Godinowi podwójnego luja ogłuszacza i zadowolony. Widać, że był sfrustrowany (wyglądał jakby miał się zaraz rozpłakać, wystarczy spojrzeć na jego twarz). Ale to nie oznacza, że ma nokautować rywali.

0

... Przecież masz to wytłumaczone na końcu tekstu...

0

Pauzuje za kartki.

1

Nie ma za co ;)Sądzę, że gdyby Pique nie pauzował to wybiegł by w pierwszym składzie razem z Mathieu.

0

Teraz to mamy do dyspozycji tylko 2 stoperów. Pique zawieszony za kartki, a Vermaelen kontuzjowany.

0

Jaki dzieciak na tym zdjęciu :D Dobrze by było, żeby przybrał trochę na masie i zrobił rzeźbę jak Bale :P Co jak co, ale Gareth przez ten rok zrobił niezły postęp.

0

3,70 zł kosztuje ;)

0

Bo od tego czasu nie symulował.

0

Busquets? Od 2010 roku, żadnej symulki.

0

No śmieszne. Zamiast kupować Jamesa (kij wie po co) to mogli dać podwyżkę Di Marii i by mieli zadowolonego świetnego gracza.

0

Dla mnie to Messi będzie "hasał" za napastnikami. Rafinha przecież na "9" w PG grał.

0

Przecież w Fifie 14 UT, Suarez dalej jest w Liverpoolu :D

0

To wiadomo nie od dzisiaj :)

0

Yyyy, zacznijmy od tego, że żadnego dziecka z Afryki nie znamy. Nie znamy nawet wyglądu jednego z nich. Za to Tito znamy (nie osobiście, ale dzieci z Afryki też nie znamy osobiście), czytaliśmy zapisy z jego konferencji, widzieliśmy co tydzień na meczach, czytaliśmy informacje na jego temat i najważniejsze: był trenerem naszego ukochanego klubu.

0

Dobrze, ale argument "przeciw" transferowi piłkarza, że osłabia się dany klub jest bez sensu...

0

Ciekawa sytuacja z Di Marią. Teraz wszyscy chcą, żeby został. Tylko po kiego wała kupowali Jamesa? Jest Isco, może tam zagrać Modrić.

0

Trzeba myśleć o sobie, a nie o tym, że inny klub jest rozmontowywany. Dla nas to tylko lepiej ponieważ "zanika" nam groźny rywal (w europejskich pucharach).

0

Jest szansa, że Pedro nie będzie grał zbyt często. O dziwo w Pucharze Gampera zagrał Rafinha, a nie Pedro.

0

Eeeeeeeeee, co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?