kubakap1899
Dołączył/a: styczeń 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam szczęście do meczy CdR na których jestem. W tamtym roku piękny finał, a dzis takie cos!
0
Wielkie dzięki panowie. Trochę zjanuszowałem i zamiast sprawdzić to tu spytałem, ale to wynikało z tego ze przed południem nie było jeszcze dokladnych terminów meczów z realem i Sevilla.
0
Dobry wieczór. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć, kiedy poznamy dokładną datę rewanżowego meczu z realem? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
0
Chodziło mi o to, ze nikt nie strzelił więcej ;)
0
Jeśli chodzi o La Ligę to sa tylko dwie drużyny które strzelily tyle samo bramek co Messi i Suarez. Pan Amor odrobinę sie pomylił ;)
1
Rafinha strzelił z woleja ;)
0
O ile pamięć mnie nie myli Suarez nie grał do października w swoim pierwszym sezonie za ugryzienie na mś, a nie ze względu na sankcje fifa. Na sankcjach fifa poszkodowani byli Arda i Vidal. Chyba, że dla autora tekstu, kilkumięsieczna dyskwalifikacja to jest sankcja nałożona przez fifa.
1
70 euro, ale to trzeba należec do penyi
47
Najlepsze 2h w życiu, byc na takim meczu to najlepsze co mnie moglo spotkac!
4
Moim zdaniem, bardzo widoczny brak Busiego, drugi nie do zastąpienia po Messim ;)
0
Termin rozegrania finału CdR był znany od początku sezonu, miejsce oczywiście poznaliśmy w tym tygodniu, ale... nie pomyślałem o tym żeby sprawdzić termin rozegrania finału CdR i też zarezerwowałem na ten okres loty i noclegi w Barcelonie, takie moje pocieszenie że już w tym sezonie byłem na meczu, jednak niesmak spowodowany tym niedopatrzeniem pozostaje, jedynego czego wam i sobie życzę, to pierwszego półfianłu lm w Barcelonie ;)
1
Póki co bilety nawet nie są rozdzielone, pewnie Barcelonie przypadnie z 20tys i Sevilli tak samo, reszta dla VIPów i RFEF. Myślę że w marcu będzie wiadomo, dokłądnie kto ma ile, i dopiero wtedy bilety będą w sprzedaży. Inną kwestią jest że dostanie biletów może być bardzo mało prawdopodobne, bo te dla Sevilli i Bareclony tafią do socios i jeśli ma istnieć jakaś szans na otrzymaniu biletów to tych od RFEF, ale tego też nie jestem pewien. No i oczywiście penye mogą otrzymać bilety, ale wtedy musiałbyś należeć do jakiejś i ewentualnie pisać do władz tej penyi
4
Idealne na te święta :D
2
No właśnie są 3, uważam że trochę za mało mówi się o Penya Barcelonista de Varsovia i Penya Barcelonista de Poznań, rozumiem, że one są zdecydowanie mniejsze od fcbp, ale to tym bardziej powinny być przedstawione większej części społeczeństwa. Ktoś może słusznie zauważyć, że jedna z tych penyi powiązana jest z największym "konkurencyjnym" portalem fcbarca.com ale kibic Barcelony powinni się łączyć a nie dzielić. Sam należę do fcbp i uważam, że robią świetną robotę, co nie zmienia faktu, że chętnie bym się dowiedział jak funkcjonują inne fankluby działające w Polsce, a tak szczerze mówiąc przeszukując internet trudno było znaleźć jakieś informacje poza wzmiankami, że "powstaje nowe penya Barcelony w Polsce".
1
Wiecie ile jest oficjalnych penyi FC Barcelony w Polsce?
0
2 grudnia. Barca gra teraz z powodu KMŚ
3
Busquets zostanie tatą :D
1
Jedyne nowe nazwiska to Kaptoum i Aitor, ale dla każdego kibica to i tak nie powinny być obce nazwiska...
0
Nie ma ale pisali wczoraj na swoim fanpagu, że zadebiutują meczem Villanovense Barca, więc raczej będzie, a program aktualizuje się co jakiś czas
0
Tez uważam, ze zagral świetny mecz, bo nie mozna zapomnieć, ze do bramki dorzucił, całkiem ładną asystę! Oby jak najwięcej takich meczów Marca!
0
Jest w Katowicach jakiś bar w którym można zobaczyć dziś mecz? Szukam i nic nie umie znaleźć ale ktoś może zna jakąś miejscowke z Netia. Z góry dzięki za odpowiedź!
1
Czytanie ze zrozumieniem... od 31 sierpnia!
18
Akurat pożegnanie Abidala, biorąc pod uwagę samą ceremonie było wyjątkowe i akurat w tym aspekcie Barcelona oddała mu pełny szacunek.
2
I strzela bramki jak z kreskówki :D
0
Szczerze... po ostatnim meczu w barwach Barcelony, Abidal rzucał butami (parą w której rozegrał ten ostatni mecz) i na cały stadion jeden z tych butów złapał Polaczek (a ja miałem przyjemność go potrzyamć
1
This is... BARCA!!!
0
Myślę, że tu chyba bardziej chodzi o kulturę narodu, w tym wypadku Katalonii i myślę, że jeśli by brać pod uwagę kibiców oglądających mecz w barach, w okolicach stadionu, Barcelona byłą by zdecydowanym liderem ;) Co oczywiście nie zmienia faktu, że moim zdaniem powinno się dopingować drużynę na stadionie!
0
A ja będę nudny i się powtórzę, że bym spróbował Grimaldo zamiast Adriano :)
2
A moim zdaniem, rozwiązaniem byłby Grimaldo ;) tylko jak zawsze z bardzo młodymi zawodnikami jest jeden problem... nie równa forma, no i niestety nie zawsze jest pewność czy się rozwinie tak dobrze jak się zapowiada, ale jak się przekonać nie wystawiając go w pierwszej drużynie :) tak widziałem, że ktoś już wsponiał że rezerw biją się o utrzymanie, więc wątpie, żeby teraz miał szans byś wypróbowany, ale cały sezon przyszły sezon na to jest, a w sumie biorąc pod uwagę zakaz transferowy to idealny moment dla takich zawodników jak właśnie wspomniany Grmaldo :D
0
Może się nie zorientowałeś, ale tu chodzi o wychowanków, zawodników rezerw lub drużyn młodzieżowych :)