kubakap1899
Dołączył/a: styczeń 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i wieczorem oczywiście danie główne czyli Milan Barcelona już w tej normalnej LM :)
0
AC Milan Barcelona w młodzieżowej lidze mistrzów w tamtym sezonie ;) 6 2... piękny mecz i wspomnienia xD No i na pewno wyróżniający się Munir :P
0
Miałem to szczęście widzieć go na żywo i sprawiał świetne wrażenie, ale najbardziej zapadło mi w pamięci to, że podszedł nam podziękować za doping mimo że było nas na trybunie 10 i to w dodatku z Polski. Nie ukrywam, że na niego i na Grimaldo liczę najbardziej.
1
Mogę napisać dokładnie to samo xD no i oczywiście mam nadzieję że z Messim będzie wszystko w porządku !!! :)
0
Ja mam tylko nadzieje że 1 kolejkę będą grali u siebie, to za jednym razem 2 mecze zaliczę :)
1
Już się nie umiem doczekać.... Bilety samolotowe i pokoje zarezerwowane, tylko trzeba bilet na mecz ogarnąć :)
0
Nie wiecie może co z Ondą Ebogo? (sory jeśli źle odmieniłem) W YCL zrobił na mnie świetne wrażenie i widziałem w nim naprawdę dobrego bramkarza.W sumie już znalazłem, że został przeniesiony do Barcy B...
0
Barcelona była wielka i mam nadzieję, że będzie, przez to jak traktowała innych ludzi. Moim zdaniem to co zrobili jest totalnym zaprzeczeniem, dobrze nam znanego motta: "Més que un club"Pomimo wszystko VeB
1
Sorry, że nie w temacie, ale mam wielką prośbę. Jest ktoś mi w stanie powiedzieć kiedy pojawi się terminarz Primerd Division, chce w e wrześniu jechac do Barcelony, ale muszę wybrać taki termin, żeby załapać się na mecz :)
0
O to że Rafinha będzie grał to raczej jestem spokojny. (biorąc pod uwagę współpracę Rafinha-Luis Enrique w Celcie), a S.Roberto pewnie miałby być jakimś "ważnym" zmiennikiem.
0
No na pewno nie było to zachowanie rasistowskie... Nie twierdzę że to było w porządku, ale odpłacili mu pięknym za nadobne. ;)
0
Głupotą jest to co oni robią w tym sezonie, ale trzeba wierzyć i trzymać kciuki do końca ! :)
3
Super artykuł, tylko że ja z tymi zmianami nie czekałbym do sezonu 2016/17 :P
0
Jak dla mnie osobiście Ondoa jest lepszy i nie rozumie czemu on nie bronił. Wielu zawodników wyróżnia się w młodzieżowych drużynach; ale na pewno jest wśród nic Ondoa i byłem zdziwiony, że wczoraj nie grał.
0
Jest to bardzo złą wiadomość, ale w tym momencie możemy być o tyle spokojni, że Barca zawsze słynęła z wychowanków. Myślę, że jeśli każdy inny klub z czołówki by dostał taką sankcję to by wypadł z gry, a Barcelona, choć może być to bardzo ciężkie, ma dalej ogromną szansę utrzymać się w ścisłej czołówce europejskiego futbolu.
VeB
0
No ja myślę podobnie. W meczu z Betisem można było by go spróbować. Bo jeżeli ktoś z tej dwójki złapie kontuzje, to może być ciężko...
0
Też bym chciał, żeby tak zagrali, ale obawiam się, że zamiast Bartry zagra Mascherano :(
0
Chciałbym tylko zgłosić taki błąd. W terminarzu pisze, że finał CdR jest 23.04 i jest to trochę mylące. Myślę że warto byłoby to poprawić ;)
0
Moim zdaniem na wyróżnienie też zasługuje bramkarz. Może przy drugiej bramce trochę zawalił, ale za to jego gra nogami była znakomita. Nie jeden senior mógłby się od niego uczyć właśnie tej gry nogami ;)
0
Niestety w lidze hiszpańskiej nie są prowadzone statystyki przebiegniętych kilometrów :( a chętnie bym zobaczył tą statystykę względem całej drużyny.
0
"Lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupca, niż odezwać się, by rozwiać wszelkie złudzenia."
0
Ja powiem tak: Jak Casillas grał to był najlepszy razem z Buffonem, teraz nie gra więc trudno cokolwiek o nim mówić. Trzeba przyznać, że VV w tym sezonie prezentuje się wybornie, ale mimo iż Neuer może nie pokazuje w tym sezonie aż takiej klasy jak VV, to jednak już od kilku dobrych lat broni na najwyższym poziomie.
0
Wiem że nie na temat i za to przepraszam, ale nie wiem gdzie indziej to napisać. Wie ktoś może co jest z Grimaldo? Patrzyłem na ostatnie mecze Barcy B i Juvenili A i tam nie grał. Wiem że miał zerwane więzadła (chyba krzyżowe), ale o ile dobrze pamiętam było to dość dawno. Za każde info wielkie dzięki :)
VeB !
0
Bartra w obecnej formie powinien być pewniakiem go gry w podstawowej jedenastce, a nie tylko na wybrane mecze i CdR.
VeB
0
Jak dla mnie nie ważne za kogo, ale on musi grać ;) po prostu ten chłopak w każdym meczu w którym dostaje szanse się wyróżnia :D
0
A ja nie ukrywam, że chciałbym najsilniejszy skład :D bo jak już się jedzie do Mediolanu na mecz to chce się zobaczyć największe gwiazdy w akcji :P mam nadzieję że wybaczycie mi ten egoizm ;)
0
Ja bym to tak zrozumiał :
RSSS jest na pewno drużyną która luki w obronie wykorzysta, gra w końcu w LM.
To jest moje tłumaczenie nie wiem czy poprawne :D
0
Ja bym zaznaczył, że chodzi o środkowych obrońców bo o Grimaldo przed jego kontuzją, często było słychać. A moim zdaniem to perełka jakich mało :)
0
napisałem Ci na pw bo to nie temat na takie dyskusje ;)
0
No wiesz, ja taką kupiłem i nie żałuję :) tylko że jak byłem teraz w Barcelonie to one w "Botiga"( oficjalny sklep FCB) była za 100euro, mniej więcej 400zł, nie wiem po ile będą w Polsce :D Na twoim miejscu rozważył bym kupno koszulki z tamtego sezonu. Wiadomo lepiej nową, ale to też zależy ile chcesz kasy wydać :)