0

Mecz leci na Das Erste
na n jest to chyba kanał 359

0

kurcze tej jest nie możliwe, że znał odpowiedź na wszystko... spektakularne... chyba, ze ktoś mu zdążył powiedzić o pytaniach i sobie sprawdził :P

0

Ja osobiście na lewej obronie widziałbym Jordiego Albę, jest również młody, zna styl Barcelony (ma w sobie to niezwykłe DNA) umie grać ofensywnie, a jego cena rynkowa jest dużo niższa, dlatego jego bym wolał dużo bardziej.

0

AdrianM

Czemu sugerujesz że zagramy 10 zawodnikami ?

0

Ja jestem dumny tylko z tego (jako kibic Ruchu), że to właśnie my go zwolniliśmy... ale zawsze była jest i będzie najlepsza Barca... jak by wziąć wszystkich najlepszych piłkarzy którzy grali na przestrzeni lat w polskiej lidze to i tak by barca ich rozjechała 20:0

0

I teraz widzimy jak dużo zależy od Leo... jak on nie był w formie to cała drużyna grała słabo, forma wróciła to i Barca wygrała i to w pięknym stylu.

Visca el Barca y Visca Catalunya

0

Moim zdaniem Tello ma większy potencjał niż Cuenca. Ma lepszy drybling i lepszą techniką. Jedyną rzeczą, którą Cuenca przewyższa Tello to ciut lepsza szybkość, ale biorąc wszystkie za i przeciw to zdecydowanie większy talent ma Tello

0

Michu9
przyłącze się do ciebie i chyba również zostanę w domu :P Bo czy może być coś ważniejszego od meczu Barcy :D

0

Piter_Messi

myślisz że jesteś smieszny ?

to się mylisz, wątpie żeby ktoś chciał grać w takim gónie jak gieksa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?