kubakap1899
Dołączył/a: styczeń 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz leci na Das Erste
na n jest to chyba kanał 359
0
kurcze tej jest nie możliwe, że znał odpowiedź na wszystko... spektakularne... chyba, ze ktoś mu zdążył powiedzić o pytaniach i sobie sprawdził :P
0
Ja osobiście na lewej obronie widziałbym Jordiego Albę, jest również młody, zna styl Barcelony (ma w sobie to niezwykłe DNA) umie grać ofensywnie, a jego cena rynkowa jest dużo niższa, dlatego jego bym wolał dużo bardziej.
0
AdrianM
Czemu sugerujesz że zagramy 10 zawodnikami ?
0
Ja jestem dumny tylko z tego (jako kibic Ruchu), że to właśnie my go zwolniliśmy... ale zawsze była jest i będzie najlepsza Barca... jak by wziąć wszystkich najlepszych piłkarzy którzy grali na przestrzeni lat w polskiej lidze to i tak by barca ich rozjechała 20:0
0
I teraz widzimy jak dużo zależy od Leo... jak on nie był w formie to cała drużyna grała słabo, forma wróciła to i Barca wygrała i to w pięknym stylu.
Visca el Barca y Visca Catalunya
0
Moim zdaniem Tello ma większy potencjał niż Cuenca. Ma lepszy drybling i lepszą techniką. Jedyną rzeczą, którą Cuenca przewyższa Tello to ciut lepsza szybkość, ale biorąc wszystkie za i przeciw to zdecydowanie większy talent ma Tello
0
Michu9
przyłącze się do ciebie i chyba również zostanę w domu :P Bo czy może być coś ważniejszego od meczu Barcy :D
0
Piter_Messi
myślisz że jesteś smieszny ?
to się mylisz, wątpie żeby ktoś chciał grać w takim gónie jak gieksa