kubala1410
Dołączył/a: luty 2012
Częstochowa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w tych wyjazdowych (pomarańczowych) mogły by być granatowe spodenki jeszcze i wtedy wypasik
0
ABSOLUTNIE NIE CHCEMY RASISTÓW W DRUŻYNIE, ABIDAL BY SIE RACZEJ NIE UCIESZYŁ.
0
i wszystko w przyszłym sezonie nasze
0
Jordi Alba + Toure + Llorente
0
wolałbym Llorente
0
12 mln to i tak mało, bierzmy go !
0
Puyol grałby nawet bez nóg
0
mamy Bartre po co nam on, juz wole Javiego Martineza
0
bierzmy go nie ma na co czekać
0
po co te kłótnie panowie
0
Bardzo go lubie jeden z najlepszych ofensywnych lewych obrońców / pomocników ale prawda jest taka że nie pasuje do nas. JORDI ALBA!!!!!!
0
Jordi Alba + Yaya Toure !
0
Na pewno ma koleś talent ale przecież my mamy Tello i Cuence.
0
Sanchez jest dobry a w przyszłym sezonie będzie jeszcze lepszy.
0
Oby* a nie Bby
0
Bby przeszedł do nas Jordi, ale z drugiej strony szkoda że Soldado odchodzi z Valencii.
0
jestem pewien że zostanie, odejście nie było by dobre ani dla klubu ani dla niego bo przecież jest podstawowym graczem, ja bym bardziej obstawiał że Affelay odejdzie
0
Cuenca > Tello
0
rozczarował na całej linii? dla mnie od momentu przyjścia na Camp Nou w każdym sezonie gra dobrze, nie pamietam meczu w ktorym by zawiódł a oglądałem prawie wszystkie, tylko pytanie czy ty oglądałeś juliancarax bo wydaje mi sie że nie.
0
ja bym chętnie zobaczył mecz z Juventusem, PSG albo Borussia
0
jak by chciał odejśc to nie będą go na siłę trzymac
0
Bierzmy go z powrotem jak najprędzej Keita odejdzie a Dos Santos na wypożyczenie.
0
''Przed meczem Messi podał mi rękę i powtórzył kilka razy: cześć czarny'' ciekawe czy do Yayi Toure by tak powiedział ^^
0
Shadow_Man - Siqueira akurat ma dobry sezon, widać że nie oglądasz ligi hiszpańskiej (no może tylko Barce) o jego przyjściu mówiło się już na początku sezonu. Chociaz nie jestem do niego przekonany wiadomo Alba lepszy.
0
wogóle Adrian to jakieś nieporozumienie na tej liście nic by nie wniósł do drużyny już lepiej postawić na młodziaków z Barcy B - Deulofeu albo nawet Kiko, nie mówiąc już że mamy Cuence i Tello.
0
jak już miałbym wybierać trójkę to Jordi Alba, Javi Martinez i Ferndando Llorente ale i tak wybór należy do Tito...
0
gdzie Mexes do Barcelony coś ty neich sobie gra w Milanie zreszta za słaby jest na Barce
0
dokładnie! lepiej kupować graczy z ligi hiszpańskiej i z drużyn które grają w podobnym stylu (ofensywnie) takich jak Valencia czy Athletic Bilbao bo na pewno łatwiej im będzie zrozumieć filozofie gry, szybciej sie zaaklimatyzują, nie będą mieli problemów z komunikacją a ich doświadczenie w przyda się na meczach ligowych. Wystarczy podać przykład 3 graczy których kupiliśmy z Sevilli: Dani Alves, Keita, Adriano, żaden z nich nie zawiódł a nawet powiem więcej nie spodziewałem się że będą tak dobrze grać (no może po za Alvesem bo zawsze wymiatał)
0
Ja bym jeszcze pomyślał nad Michelem Bastosem kto ogląda dużo Ligue 1 niech się wypowie, dla mnie to jest na pewno TOP5 graczy we Francji może grać na lewej obronie, lewej pomocy, prawej pomocy i na obu skrzydłach na ataku ale wątpie żeby Lyon chciał go puścić.
0
mam nadzieje że to żart z tym Higuainem, po co mamy kupować graczy największemu rywalowi zniżymy się wtedy do poziomu Luisa Figo