0

szybko strzelona bramka na pewno bardzo pomoże

0

Nie z takimi drużynami się wygrywało na Camp Nou wieloma bramkami, mysle że każdy wie jak ten mecz będzie wyglądał, licze że poprawi się skuteczność z którą u siebie zazwyczaj nie mamy problemu.

0

Sos i ser. Polecam przeczytać najpierw całośc zanim komentujemy.

0

Barca nie jest głupia żeby sprzedawać 4 dobrych młodziaków tymbardziej do Chelsea. Oriol Romeu i tak nie miał zbyt wielkich perspektyw na grze w pierwszym zespole Barcy chociaz szacunek dla niego bo dobry jest.

0

jakbyśmy wyciągneli 30 mln za Ville to interes roku a po mundialu 2014 Neymar do nas i pozamiatamy

0

Oriol Romeu może grać w tym meczu? On jest wypożyczony czy sprzedany z możliwością wykupienia w ciągu kilku lat? (I tak pewnie ława ale z ciekawości pytam)

0

te słowa powinny raczej brzmieć ''Jeśli Neymar chce być najlepszy w historii, najpierw musi być lepszy od Messiego''. Szacunek dla Neymara za to co robi ale bez przesady z tym chwaleniem go musi jeszcze sporo udowodnic przede wszystkim wygrać jakieś ważne trofeum.

0

Adriano musi zostać bo w formie jest ostatnio, zauważyłem że dużo szybciej się rusza no i nie płacze jak siedzi na ławce, takich graczy nie można sprzedawać no a Keita niestety musi odejśc, Po 1. widać po nim zmęczenie pod koniec sezonu mimo iż dużo nie gra, Po 2. można na nim zarobić 5-10mln które można wydać na jakiś dobry transfer) ale nie martwie sie o niego na pewno sobie poradzi w zespole do którego przejdzie o ile dobrze wybierze (żeby nie przeszedl do jakiegos Man City)

0

oczywiście w nawiasie miał być Robinho, literówka.

0

Keita na sprzedaż, resztę zostawić, kupić Jordiego Albę i kadra gotowa. W razie jakiejś kontuzji napastników ja bym był za powrotem Giovanniego dos Santosa na Camp Nou ! W reprezentacji Meksyku gra bardzo dobrze, w Tottenhamie nie jest sobą, po prostu są tacy gracze (Robimho) którzy w Premiership się nie sprawdzają bo tam gra się zbyt brutalnie, dużo długich piłek itp. W letnim okienku z pewnością Tottenham bedzie chciał się go pozbyć, szkoda że go nie wypożyczyli do Sevilli lub Villareal w zimowym okienku.

0

najlepiej troche oszczędzić Messiego w którymś z tych meczów( Getafe, Levante) bo nie pamiętam żeby schodził na ławke w jakimś meczu (chyba że w 90 minucie chociaż też sobie nie przypominam)

0

każdy mecz jest ważny i każdy jest do wygrania, najważniejsze oczywiście z Realem na Camp Nou i półfinały z Chelsea ale trzeba grać swoje a nie patrzeć z kim. Wierze w wygranie LM, La Liga, CdR !

0

dobrze gada, widać że trochę czasu spędził w Katalonii.

0

DOBRZE AFFELAY !! chociaz wydaje mi sie ze w tym meczu nie wystąpi nie zależnie od wyniku ale w nastepnym z Athleticem już powinien zagrać z 30 min.

0

wypożyczyć go na rok tam i zobaczymy co będzie

0

15 mln? Dobra cena za tego chłopaka chociaż uważam że przydałby nam sie bardziej ktoś wyższy bo niskich to my mamy sporo chociaż to nie ma zbyt wielikego znaczenia oprócz stałych fragmentów.

0

pozytywem w tym transferze może być to że Barca w końcu skończy z kupowaniem zawodników którzy po prostu do niej nie pasują i jeszcze bardziej będzie stawiać na wychowanków których mamy sporo i dobrych. Hleb, Ibra, Keirrison, Henrique (podobna sytuacja jak Keirrison tyle że częsciej gra na wypożyczeniach) miejmy nadzieje że takie wpadki się nie powtórzą w przyszłości.

0

do Barcy B go powinni odesłać na sezon chociaż, szkoda chłopaka bo już chyba nie ma nadziei na grę w Barcie, szkoda tych wydanych 14 mln i troche zmarnowanej kariery mimo iż ma dopiero 23 lata, patrząc na przebieg kariery od przyjścia do Barcelony gra w coraz gorszych klubach i to zbyt wiele tam nie gra. Szkoda bo lubiałem go w FIFIE :p, życze mu najlepszego ale sądze że do Europy to on już raczej nie wróci, może lige brazylijska zawojuje.

0

Neymar to fenomen oglądałem dużo meczy z jego udziałem i w każdym był dobry, nawet jak jeśli jego drużyna gra gorzej to on moze przejsc pół boiska (w lidze brazylijskiej) strzelic bramke i wygrac mecz. Moim zdaniem za 2 lata lub za rok może przejsc śmiało do Barcy jeśli się pozbędziemy Villi. W Barcelonie powinien się nauczyć co to jest drużyna bo widać czasem ze jest egoistą niestety.

0

Dobry bramkarz wiadomo ale wolałbym jakiegoś wychowanka zamiast jego, Valdek wydaje sie z wiekiem coraz lepszy i pewnie chce zakonczyc kariere w Barcelonie jak dobrze pójdzie to może popykać jeszcze z 5 lat, z drugiej strony Pinto wprowadza dużo nerwowości w szyki obronne i nie jest zbyt pewny, przydał by się ktoś na zastępstwo.

0

JESTEM DUMNY Z TEGO CHŁOPAKA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?