kubala1410
Dołączył/a: luty 2012
Częstochowa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie zapominajmy że od nowego sezonu w pierwszej drużynie grają Muniesa, Bartra, dos Santos i Montoya no i Fontas będzie zdolny do gry także nie licze na więcej niż 2 transfery. Keite zapewne sprzedamy, na jego miejsce jest Jonathan, którego w akcji zbyt dużo razy nie widziałem i nie wiadomo jak będzie się spisywał w pierwszej drużynie, dlatego wolałbym Javi Martineza który może grać też na obronie. Abidal ponoć nie jest w planach na przyszły sezon - idealny kandydat na lewą obrone - Jordi Alba (musimy go kupić! na dodatek wychowanek). Trzeci transfer bedzie zapewne tylko w przypadku wypożyczenia Tello i Afelllaya (bądź sprzedaży tego drugiego na której i tak zarobimy bo był kupiony za 3mln) najchętniej widziałbym tam Llorente.
0
Przecież takich Adrianów to my mamy w Barcy B nawet lepszych mam nadzieje że to tylko spekulacje bo dać 18 mln za Adriana to gruba przesada poza tym wraca David Villa wiec napastnik niepotrzebny.
0
oczywiście wolałbym zeby Villa grał w podstawie
0
Mają Llorente to sobie dadzą rade do tego rezerwowy Soldado i mysle ze do finału spokojnie dotrą.
0
i tak obejrze nawet jak będą grały dzieciaki z La Masii
0
Jordi Alba - ok. 15 mln
Llorente - ok. 25 mlb
Javi Martinez - ok. 30 mln
na sprzedaż - Keita - zarobimy około 8 mln
wypożyczenie - Tello do ligi hiszpańskiej najlepiej, nie ma co go do Barcy B sprowadzać znowu.
0
po mundialu w Brazylii może odejść do Santosu za Neymara nie będę miał nic przeciwko.
0
Neymar po MŚ 2014 w Brazylii u nas! akurat zdąży dorosnąć
0
dawid22d
nie spinaj się tak, wypowiadam tylko swoje zdanie, chodzi mi o to że Real kupuje graczy którzy akurat są na topie w danym sezonie za bardzo duże pieniądze (Cannavaro, Owen, Cassano, Drenthe, Sneijder, Robben ...) i jeśli w jednym sezonie grają słabo to sa po prostu sprzedawani, dla mnie to jest brak szacunku, traktowanie jak rzecz. Jeśli się kupuje jakiegoś gracza to najpierw trzeba przeanalizować czy pasuje do La Liga (Owen), czy nie ma zbyt dużej konkurencji dla niego na pozycji (Kaka). Real po prostu widzi że ktoś może być gwiazdą u nich i go kupują, jak gra słabo to na sprzedaż 2 razy taniej. Wiadomo że w Barcelonie też były takie przypadki jak Hleb czy Czyhrynski ale w każdym klubie są nieudane transfery, przykład Ibrahimovica to inna bajka bo nie odszedł z powodów piłkarskich, każdy wie dlaczego.
0
To juz nie chodzi o osobe Mourinho tylko o sam Real. W ostatnich latach bardzo dobrzy gracze którzy tam przychodzili po porostu tracili pare lat gry przez transfer do tego klubu który bez żalu pozbywa się gwiazd które nie potrafią się wkomponowac w zespół a gdy odchodzą do innego klubu są tam najlepsi ( Sneijder, Van der Vaart, Robben, Huntelaar). Neymar by tam pograł z 2 lata i by go sprzedali bo by się jakaś nowa gwiazdka pojawiła.
0
NAJLEPSZEGO CESC DZISIAJ PIJEMY ZA TWOJE ZDROWIE!
0
To że jest wyceniany na 8,5 to nie oznacza że jak ktoś tyle da to od razu go sprzedadzą poza tym Bayern nie sprzeda tak przyszłościowego gracza oni mają problemy z obroną.
0
ALBO ALBA ALBO ALABA zdecydujcie sie....
konrados1231 dobrze gada mysle ze ci gracze sie sprawdza w FCB ja bym jeszcze dokupił Ibrahimovica, Henry'ego i van Bommela.
0
MVP2011 -
takie marzenia to możesz realizować w Football Manager 2012 albo w Fifie, Alba zapewne przejdzie do nas, z tych których wymieniłeś to może jeszcze Martinez ale na pewno nie za 22 mln, bo ma klauzule 34 mln bodajże. ale spoko marzyć każdy może.
0
może i odejdzie ale na pewno nie w tym roku
0
Jego zachowanie na konferencjach powinno być wzorem dla tych wszystkich trenerów - napinaczy którzy nie potrafią uznać wyższości przeciwnika lub po przegranym meczu zrzucają winę na sędziów każdy wie o kim mówie.
0
Pep świetny trener i dobry człowiek tego co przez 4 lata nauczył tą drużyne już nikt im nie zabierze, jestem pewien że będą grali swoje przez kilka następnych lat pod okiem Tito.
0
Nazwisko troche polskie, myśle że następca Smudy może sie nim zainteresować.
0
to samo Bale, gdzie go pchać do Primera Division to jes typowy gracz Premiership. To jest Barcelona nie Real który kupuje Owena i Woodgate'a bo akurat byli w formie.
0
jak w ogóle można myśleć że kupimy Alabe, Drogbe, Hummelsa, Vertonghena? Przeciez zaden z nich nie pasuje do tego zespołu, takie transfery to może byśmy robili ale 5 lat temu gdzie do klubu przychodzili Larsson , Gudjonsen czy Hleb żaden z nich jakoś sie nie zadomowił w Katalonii.
0
Lubie tego gościa, nie znam drugiego tak wyluzowanego bramkarza, nogami gra chyba lepiej od Valdka który jednak jest lepszym bramkarzem ogólnie. ale brawa dla Pinto dobrze że Pep daje mu szanse w pucharach i pod koniec sezonu kiedy wszystko jest jasne.
0
ja bym się tak nie podniecał tym Alabą zagrał pare dobrych meczów i od razu podjarka tymbardziej że jest przyszłościowy i Bayern go nie puści
0
ewentualnie David Luiz ale wątpie żeby odszedł z Chelsea po tak krótkim pobycie w tym klubie no i cena pewnie duzo wyższa
0
jak już by miał odejść to za rok bo jakoś mi sie nie widzi żeby Montoya grał w pierwszym składzie w przyszłym sezonie w większości meczy. Poza tym mówi że chce wypełnić swój kontrakt i że jest szczesliwy w Katalonii a w klubie raczej nikt go sie pozbywać nie chce, dla mnie to tylko plotki tymbardzej że Anzhi i PSG jak wiadomo mają bardzo długie listy życzeń co nie oznacza że każdego mogą kupić.
0
najlepiej jak byśmy opchnęli im Keite i sprowadzili Thiago Silve za jakieś 20-25 mln jeśli nie no to Javi Martinez ...
0
Jeśli Tello ma odejść to tylko i wyłącznie wypożyczenie lub sprzedaż z opcją wykupu przez kilka sezonów, Barca nie jest głupia i nie zrobią już błędu który zrobili oddając Fabregasa za jakieś marne grosze. A Adrian? zupełnei nie potrzebny gracz tymbardziej za 18 mln, wydaje mi się że to tylko plotki.
0
Bielsa i Laurent Blanc dla mnie nie ma innych kandydatów na to stanowisko
0
Jakie trofeum oprócz Superpucharu Hiszpanii i Superpucharu Europy zdobyliśmy ? Chodzi mu o ten mecz z Napoli przed sezonem w którym był jakiś puchar do wygrania?
0
Moim zdaniem to on już od dzisiaj powinien myśleć o transferach Jordiego Alby i Javiego Martineza/Thiago Silvy i gdzie by tu Keite sprzedać Liverpool czy Serie A.
0
co jak co ale zdjęcie idealnie pasuje do tytułu newsa.